До чого сниться 😴 Закохуватися уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Закохуватися що означає

До чого сниться Закохуватися:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Закохуватися уві сні по 17 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Закохуватися» по 17 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо уві сні об’єкт ваших мрій і почуттів володіє чудовою, красивою зовнішністю – велика ймовірність, що в глибині вашої душі таяться погані помисли і прагнення.

Якщо зовнішність вашого обранця (обраниці) непоказне – тлумачення сну зворотне!

Новітній сонник

Закоханість – до зцілення з подальшим бурхливим запам’ятовується романом.

сучасний сонник

Закохатися – новий вигідний і приємне знайомство.

Відчувати себе уві сні закоханим – попередження проти задоволень і егоїстичних бажань, так як вони можуть залучити Вас в скандальну історію. Молодій жінці такий сон – обіцяє негідні пропозиції, якщо вона не знайде собі вихованих скромних друзів.

Заміжній жінці подібний сон – пророкує невдоволення своїм справжнім становищем і бажання знайти задоволення поза домом.

Бачити закоханими інших – означає, що Вас змусять знехтувати своїми моральними обов’язками.

Бачити в такому сні тварин – передвістя того, що Вас охоплять ниці пристрасті.

Людини, що закохався уві сні – наяву чекає гірке розчарування.

Якщо ж уві сні хтось закохався в вас – вам пощастить, знайдуться люди, які допоможуть вам у вашій справі, підтримають у важку хвилину.

сонник 2012

Закоханий, закохана – відображення зайвих думок і непотрібних переживань. Відображення почуття власника.

Бачити двох закоханих – відображення бажання любити і бути коханим (також можливість цього).

Сонник XXI століття

Бачити уві сні себе закоханим – застереження: ваш егоїзм може принести вам швидке розчарування в своїх вчинках.

Якщо хтось уві сні закохується в вас – це обіцяє вам якусь несподіванку.

Якщо ви відповіли взаємністю – завдяки друзям ви придбаєте переваги при вирішенні своїх проблем або в боротьбі з конкурентами.

Сонник для закоханих

Сон про закоханого, який наснився молодій жінці – віщує їй таємні побачення, авантюрні знайомства, але заміж вона вийде за врівноваженого і спокійного людини.

Якщо сон сниться заміжній жінці – це говорить про її натягнутих відносинах з чоловіком, незадоволеності сімейним життям і прагненні знайти любов.

Якщо вам сняться тварини в стані закоханості – це означає, що ви прагнете до ницим задоволень.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити уві сні, як ви пристрасно закохалися, і страждати від того, що вам не відповідають взаємністю – це відгомін вашої самотнього життя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Відчувати уві сні закоханість – означає, що ви сумуєте по коханій людині.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Закохатися – до приємної зустрічі.

сонник Міллера

Бачити себе в сні закоханим – застерігає від егоїстичних бажань, які загрожують увергнути вас в скандал. Для молодої жінки – цей сон передвіщає заборонні побачення, але, врешті-решт, вона обере собі врівноваженого і високоморального партнера. Для заміжньої жінки такий сон – говорить про незадоволення і бажанні задоволень поза домом.

Бачити інших закоханими – означає, що вас будуть схиляти до нехтування своїми моральними зобов’язаннями.

Бачити тварин в такому стані – означає, що вас тягнуть низинні задоволення.

Сонник від А до Я

Відчувати уві сні, що ви пристрасно закохані в когось і відчуваєте властивий при цьому душевний підйом – для вас наступають щасливі часи, однак вони можуть бути затьмарені, якщо вами оволодіють егоїстичні бажання.

Якщо уві сні вам відповідають взаємністю, для молодої дівчини – це означає таємні побачення з безліччю претендентів на її руку і серце, а для заміжньої жінки – спробу розважитися поза домом і сім’ї.

Якщо уві сні в вас хтось дуже сильно закохався – до несподіваної заздрості.

Бачити пару закоханих, явно афішують свої почуття пристрасними поцілунками в людному місці – значить, вас будуть схиляти до нехтування своїми моральними зобов’язаннями.

Допомагати уві сні закоханим поєднати свої серця – значить наяву проявити благородство.

Сонник Симона Кананіта

Закохатися – приємне вигідне знайомство.

Закоханим допомагати – проявити благородство.

Бачити їх – заздрість.

Сонник сучасної жінки

Якщо вам приснилося, що ви закохані – вам слід стримувати свої егоїстичні помисли, інакше вас чекає скандал. Молодій жінці такий сон – пророкує таємні побачення, але в кінці кінців вона обере собі врівноваженого і високоморального партнера. Сон заміжньої жінки – свідчить про її незадоволеності і бажанні задоволень поза домом.

Бачити закоханими інших – означає, що вас будуть закликати до нехтування своїми моральними зобов’язаннями.

Бачити тварин в такому стані – означає, що вас тягнуть низинні задоволення.

сонник Соломона

Закохуватися – нове, вигідне і приємне заняття.

сонник Таро

сонник Цветкова

Закоханим бути – щасливі часи; закоханих бачити – заздрість; допомагати закоханим – прояв благородства.

онлайн сонник

Закохатися, згідно сонником – ваша зацикленість на власних інтересах може накликати на вас бурю невдоволення з боку оточуючих.

Якщо такий сон привидиться юній обличчі – їй варто бути більш розбірливою у зв’язках, інакше її репутація буде зіпсована.

Якщо жінка, будучи вже замужем, закохалася уві сні – чоловік її не радує, і вона не проти завести собі коханця.

Наснилося, що вами серйозно захоплені – в реальності ви зустрінете людину, яка стане для вас надійною опорою.

Сон, в якому ви приймаєте почуття інших і відповідаєте тим же – віщує вам успіх в справах, якого ви досягнете тільки за допомогою своїх друзів.

Сниться, що ви страждаєте від нерозділеного кохання – наяву вас дуже гризе ваше самотність.

Закохатися в сні і бути коханим – скоро вас чекає низка приємних зустрічей.

Наснилося Закохуватися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Закохуватися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сон в якому я або врятував, або відвоював красиву незнайому дівчину у незнайомого хлопця (неросійського).Коли я прогнав хлопця я пішов до дівчини щоб дізнатися чи все у неї в порядку, не образив він її. Вона чи то, плакала то чи була дуже сумна. Я її обняв щоб заспокоїти. на цьому все. образ дівчини. дівчина каштаново-темне волосся або навіть можливо чорні. карі очі. хлопця запам’ятав погано. пам’ятаю волосся були чорні.Загалом у мене була з ним боротьба за дівчину. він мені натякав і говорив що вона його і я щоб відступив. але я цього не зробив.

було літо.Я подорожувала з батьками і сестричкою, але іноді сестричка зникала з цього сну. Уві сні я відчувала себе вільною і дорослої, тобто могла за себе постояти.Ми приїхали в якесь місто або країну, дуже для нас незнайому, але нам там сподобалося. Днем ми сиділи в кафе на вулиці і пили дуже смачну каву з чудовими солодощами. Увечері ми пішли на пляж, там було дуже багато мені не знайомих людей, але чому то я їм дуже добре довіряла. Вони займалися серфінгом, я не вміла кататися, та й взагалі я боюся великих хвиль.Але все-таки я встала і почала кататися, каталася так, ніби вміла робити це все життя!Після цього я пішла в якийсь відкрите кафе, на 3 поверх, там був замовлений столик для нас з батьками, якимось чином з’явилася сестра моєї мами.Я не захотіла сидіти з ними, так як з ними досить нудно.Ми пішли з сестричкою на 2 поверх, щоб що-небудь купити, вона простягнула мені гроші і вони впали з моїх рук, 100 і 20 тенге, впали вони на 1 поверх, а на 1 поверсі був уже пісок.Туди куди впали гроші була невелика гора гівна і там лежало багато грошей, мабуть часто хтось ранящих туди гроші.Я хотіла знайти шланг, щоб зібрати всі гроші, але моя мама з її сестрою випередили мене. Замість цього я пішла в будинок, де було багато рослини, і там був хлопець, мабуть помічник прадовца, точно не знаю.Дуже добре я запам’ятала те, що у нього замість пензля руки, була пластмасова рука, я весь час давала йому щось, а він простягав саме цю руку, і у нього все випадало, я бігла шукати то що впало, і голосно сміялася, і він сміявся разом зі мною.Уві сні у мене був дивовижно красивий сміх.І мені моторошно сподобався цей хлопець, він доставляв мені багато радості, хоч і шкода було його.Я закохалась в нього.

Приснився сон, де двоє чоловіків хочуть зі мною відносин. обидва авторитети. Один з них багатий і солідно виглядав. Другий молодше, але страшний погано одягнений, але мені здавалося що саме до нього мене і тягне, але в той же час і страшно було з ним. Що все це означає?

Я запам’ятав ЩО спускається сходами У ШКІЛЬНОМУ КОРИДОРІ З ПОДРУГОЮ І РАПТОМ ВПАЛА В ЦЕЙ МОМЕНТ йшов ХЛОПЕЦЬ З ІНШОГО КЛАСУ ОН ШВИДКО підбіг і дуже схвильований МЕНЕ ПІДНЯВ І ЩОРАЗУ КОЛИ Я ЙОГО БАЧИЛА ОН ДУЖЕ КРАСИВО посміхається дивиться на мене і Я ЙОМУ У ВІДПОВІДЬ

я сидів ха столом в компанії знайомих і не знайомих людей інедалеко сиділа дівчина яка мені дуже сподобалася і вона кудись пішла я встав і за столу пошол на вулицю а вона плачіт там я спробувала її у спокійний але неполучілось вона почала говорити що я напився і всіляко посміхаючись треба мною

я перебуваю в стосунках з одним молодим чоловіком з яким немає почуття любові і навіть закоханості, наші відносини на мою думку вичерпалися, але я чомусь тримаюся за нього боячись залишитися одній.і цієї ночі мені приснився сон від якого моє серце переповнюють теплі почуття. Мені наснилося то що я познайомилася з Симпотичная світленькі хлопцем у нас вспихлі почуття, але навіть уві сні я боялася втратити свого першого і уві сні були зним сварки і суперечки.

Уві сні, перебуваючи поруч з незнайомою дівчиною, відчував глибоке збудливу почуття радості, щастя, захопленості, може закоханості. Потім в цьому ж сні розповідав знайомим про те, що мені наснилася така дівчина&# 8230;. )

Уві сні закохалася в свого друга, в житті з яким просто друзі. Ніколи не розглядала його як хлопця, а уві сні приваблювала кожен його рух, міміка&# 8230; вобщем все.

Дружби між чоловіком і жінкою не буває, просто хтось сильно тупить.)) Якщо ви хочете сказати, що до хлопця ні чого такого не відчуваєте, сприймаєте його тільки в якості одного, то це не говорить про те, що ваш (один) відчуває те ж саме по відношенню до вас. Задумайтесь над цим. Хлопець ніколи, запам’ятайте, ніколи, не стане дружити з дівчиною, яку не хоче! Ну якщо звичайно ваш друг не є геєм.

наснилася подруга яка пече булочки, і чоловік з 2-ма дітьми (хлопчиками), ми з ним дивилися один на одного і відчули як нам добре, потім стикнулися лобами і дивилися один на одного нам було дуже добре зсередини.чоловік був світленький

Я опинилася в незнайомому будинку, я не пам’ятаю як туди потрапила, але я уві сні ніби знала цю людину і знала цей будинок! Я була дуже закохана в нього і постійно його цілувала і не могла від нього відірватися! А він кудись постійно виїжджав, але я відчувала що він теж відчуває до мене чувствано нема на стільки сильні як у мене!

Я гуляла з друзями, але в житті вони мені не знайомі. ми вселилися. Багато сміялися, поводилися як справжні підлітки. Там було два хлопця дуже милі. Але мені був симпатичний тільки один. Але він постійно кудись пропав і мені доводилося більше часу проводити з його другом. Я пам’ятаю ми стояли з ним не далеко від мого будинку. І в якийсь момент він мене поцілував у губи. Мені 13. І для мене цей поцілунок був першим, але він був таким, що запам’ятовується я прямо відчула цей поцілунок як в житті, м’яке прікоснованіе губ, як билося серце, і його губи вони були маленькі але такі ніжні. Але раптом я бачу свого батька він дивиться на мене і бачить як ми цілуємося я швидко відсмикнув від хлопчика і присіла на пеньок. Я вся почервоніла але цей хлопчик підійшов до мого батька і потиснув йому руку сказавши щось на зразок &# 171; здрастуйте&# 187; і на цьому мій сон закінчився.

Мені снилося то що я не могла чомусь ходити і мені допомагав цей пацан і чому то він мене любив і вчора тож на побдобе так само було тільки по іншому то що я з ним розмовляла про що він мене там же теж любив

Мені наснилася що в мене закохався мій колишній хлопець Діма, я з ним зустрічалася 2 роки, а потім ми розтане&# 8230;.В даний момент у мене зовсім інший хлопець, Діми один.Я з ним зустрічаюся вже місяць!Мені дуже цікаво до чого мені це приснилося??

Мені сьогодні приснився такий сон:
мені подобається один хлопець (так само і в житті, ми з ним мало спілкуємося, і ми не зустрічаємося &# 8212; це в життя в реальному) я спробувала зробити сама перший крок, але він не відповів мені взаємністю, але тоді я ще намагалася йти на контакт, але він твердо говорив що немає, нічого в нас з тобою не вийде.
ну після того мені відразу приснилося то що в мене в будинку досі (приснився травень) коштує в будинку ялинка, в іграшках, але коли я до неї підійшла я згадала то що її потрібно розібрати, і як тільки я до неї доторкнулася вона розсипалася (її голки) а голки були зеленого кольору.

Уві сні я стала доросліше. Я йшла по стежці довго довго і побачила чудовисько. Я не злякалася, воно мені що то говорило. Після цієї зустрічі я стала робити хороші вчинки, чим більше тим красивіше ставало чудовисько. Нарешті це чудовисько перетворилося в красивого хлопця. (В житті я його не бачила. Але уві сні я думала що ми десь бачилися). Я закохалася в нього, а він відповідав мені взаємністю. Коли я прийшла до нього з подругою, він мені сказав, що любить її, а не мене! На наступний же день, я знову стала маленькою (мені 12 років) і ми з батьками пішли до того місця. Потім я прокинулася&# 8230; Навіть зараз здається, що мені подобається той хлопець.

Познайомилася з хлопцем, дуже милим. Здавалося, що таку як я він ніколи не полюбить, але немає, він полюбив. Були дуже міцні відносини. постійні обійми.

Подзвонили у двері. Бачу що хтось незнайомий але відкрила. Мені це хлопець каже&# 187; Я ось вирішив собі любов завести, ти мені сподобалася.приїхав до тебе з-далека. Хотіла викликати міліцію, але потім ми розговорилися і я його обняла.Але, спочатку мені дії цього хлопця здалися як спроба заложнічевтсва.

Мені сниться що я закохуюся в чоловіка з яким мені добре і затишно, але я не можу бути з ним так як між нами стоїть мій чоловік, від цього я весь час сумую, і я не знаю що мені робити, від чоловіка не наважуюсь піти але люблю іншого

Я йшла по залізниці разом з молодою людиною.в житті я замкнута людина, а уві сні з цією людиною я відчувала себе комфортно.ми мило спілкувалися, розповідали один одному про себе, але потім він зник&# 8230;

Мені сьогодні наснилося, що я закохалася в іншого хлопця, він мені відповів взаємністю, але я боялася осуду, так як у мене були тривалі стосунки які доводилося через це рвати і я сильно боялася того, що ніхто не сприйме нормально факт того, що моєму новому другу менше років чим мені на рік.

Спочатку сон був сексуального характеру. Я дуже красивій дівчині робив кунілінгус. сон був дуже реальний, я навіть відчував її смак і запах. все було так красиво. але потім, щось сталося, ми так не зайнялися сексом. Мене перенесло в інший сон. там я бродив по якимось коридорах. знайшов секретну дзеркальну двері. увійшов в туди, а там були знову ж коридори. блукаючи по коридорах я знайшов двері, мені чомусь здалося, що мені потрібно увійти туди. Це була бібліотека, досить дивна бібліотека. На вході сиділи якісь люди похилого віку, мені здалося чи я знав, що вони професора. Вхід в бібліотеку коштував 372 гривні. я заплатив 500 гривень. вони дали мені пропуск і здачу. Один з професорів здався мені зухвалим, але не більше. Поки вони мені видавали пропуск і здачу. з’явилася та дівчина яка була на початку. вона була красиво одягнена (фіолетове або синє плаття і такого ж кольору шапочка). Ми вийшли з цієї бібліотеки і в цей момент я усвідомив, що це сон. Я відчував, що люблю її. Я хотів залишитися в цьому сні. Ми сіли біля вікна. начебто на підвіконня. Ми поцілувалися, я поцілував її як в останній раз. Я знав, що більше ніколи її не побачу, але я її любив і люблю зараз. Я сказав, що мені треба йти, що я не можу залишитися (точніше, що це не можливо) вона ніби зрозуміла мене. я побачив сльози на її щоках. вона була найкрасивішим, що я бачив коли небудь в житті. Я відчув, що випаровується і прокинувся. Я знову хотів заснути і побачити її, але заснути не вийшло. Я кохаю її.

Мені приснився хлопець, який працює зі мною, в той же час він мені симпатичний.Уві сні ми спілкувалися, дуже близько, але до поцілунку не дійшло, хоча він цього напевно хотів.Було сильне відчуття закоханості.В даний час я заміжня&# 8230;

Приснився сон, що я закохався в дурненьку блондинку на жовтому фоні. я з нею гуляв, і ми поцілувалися, у неї були вологі губи. вона мені щось сказала, але я не зрозумів (схоже щось на латинською). ми розлучилися в якому то тумані (в темному приміщенні і незабаром на синьо-темної вулиці). але потім, стою на високому бордюрі і поруч зі мною не знайомий чоловік з дружнім характером зі зброєю і каже: &# 171; я вб’ю її, добре&# 187; ? але потім, вона впала на землю і він сказав: &# 171; напевно це не вона&# 187; і потім я почав шукати схожих на неї дівчат, в результаті я її не знайшов&# 8230;&# 8230;. просто цікаво, що цей сон означає&# 8230;. після цього сну я уявляю цю дівчину коли згадую&# 8230;

У всі в мене закохався хлопець..
Ходив за мною .. Ще я сфоткати з Шакірою..; У мен було з нею купа фоточек,.

уві сні я як би закохалася в хлопця з яким я не спілкуюся, ми з ним зустрічалися, обнімалися і т.д, були парами. до чого цей сон?

Зустрів дуже милу дівчину. Ми один одному симпатизували і закохалися. Вона була примхливою і постійно, як тільки побачить те, що їй подобатися, просила купити цю річ. І я купував.Також, вона була дуже життєрадісна, і, в своїй поведінці, схожа на дитину.

Вітаю. Мене звати Анна. Мені наснилося ніби ми з моїм нібито коханою людиною стояли в під’їзді якому то і він ненавмисно впав зі сходів, втратив свідомість. Я взяла з ким то (не пам’ятаю хто був поруч) його на руки і поклала його на найближчу лавку і села сама так щоб його голова була у мене на колінах. Коли він прийшов до тями все було добре, він мені посміхнувся і поцілував. Я в той момент була дуже щаслива, тому що я закохалася в цю людину уві сні. З цією людиною ніколи не була знайома. І пам’ятаю, що начебто ми з ним готувалися до весілля. Але це дійсно були почуття. Я любила цю людину і до сих пір після пробудження у мене приємне відчуття в душі, ніби він існує.

Наснилося, що прийшла до подруги в гості (з цією подругою в житті дуже погано знайомі), розговорилися, і, як з’ясувалося, на горищі вони щось приховували. Я зажадала показати. Там виявився її старший брат (на ділі ж у цієї дівчини тільки молодший брат), років 18. Він лежав на ліжку, а поруч стояв стакан і пляшка горілки. Мені сказали, що він залежний від алкоголю і який день вже в запої і тільки сьогодні він просто спить і приходить до тями. Я підійшла, погладила його, він так подивився на мене. Так вийшло, що всі вийшли з кімнати, а ми залишилися удвох і якось несподівано поцілувалися. І у мене навіть крізь сон ось це &# 171; прохань метелику в животі&# 187; відчулося. Після я кудись виїхала, а потім назад приїхала до цієї подрузі і запитала про цього хлопця. Мені сказали, що він помер.Я прокинулася тако

Привіт, приснився дуже безглуздий сон, спочатку ми з моїм хлопцем дивилися якийсь виступ гімнаста, потім як то так вийшло що цей гімнаст запропонував зустрітися, ну в загальному сказав де буде чекати, я сказала що не можу, є молода людина, коли підійшло час зустрічі я все таки пішла, і там треба було кудись підніматися, села в ліфт і цей гімнаст теж сів, і увірвалася якась дівчина ще в цей ліфт і за нею хтось гнався, вона натиснула щоб ліфт їхав на верхній поверх, доїхали дотуда, а той хто за нею гнався вже там, вона на нижній поверх, вони знову там. Так ми їздили ще скільки то, потім вже не пам’ятаю боляче, але чому то мені довелося там кому то танцювати стриптиз, цей гімнаст якраз пішов кудись і не бачив цього, я потім з цим гімнастом хотіла швидше вийти з будівлі, але нас наздогнали на машині і сказали мені що за цей стриптиз треба заплатити 34 тисячі і нікуди не випускали, народу там було багато,
не зрозуміло що творилося там, Я сказала що заплачу і ми пішли назад. Молода людина (гімнаст) не зрозумів нічого за що треба гроші віддати, я заревіла, ми стали підніматися по сходах з ним кудись, він все питав що сталося, хотів допомогти, сходи були якась крута, я ревіла і ледве ледве піднімалася на неї з його допомогою, і все, прокинулася&# 8230;.

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилося що в мене закохався хлопець, що це могло означати? Ще на мені уві сні був присутній в одязі і макіяжі червоний колір.

Я сидів з двома дівчатами в 1 з них я закохався потім я опинився в іншому місці і не знав її ім’я я питав у кого-то як звуть таку дівчину з таким то обличчям, але мені ніхто не відповів потім я зустрів схожу на неї, але вона нібито була тією дівчиною в яку я закохався і одночасно немає і вона відносилося до мене якось холодно потім я прокинувся

Вітаю! Уві сні в мене закохався хлопець, якого я не знаю. Він завжди ходив туди, куди я ходила. Скажіть будь ласка, до чого б це?

Доброго дня, Тетяно! Сон для мене вкрай незвичайний. Була дуже гарна погода, жарко, багато ходили купатися. До мене приходила одна жінка (років 35), зі сну зрозумів, що це свідок Єгови (у свій час часто до мене ходили, по тому мабуть зрозумів). Вона була красивою, і вона була в моєму смаку, що буває вкрай рідко, т.до. смак у мене своєрідний. Приходила може раз, може два, уві сні не дуже зрозуміло було, але знав я її вже добре. І в один прекрасний (дійсно прекрасний) день я раптом зрозумів, що у з’явилися почуття до цієї жінки. Вона збиралася їхати на поїзді, я з дому мало не втік до вокзалу і вчасно встиг, вона ще була на вулиці. Я підбіг до неї і сказав що дуже люблю її і дуже просив залишитися. Вона нічого не сказавши стала підніматися в вагон і раптом вибігла з нього і теж сказала що любить, потім ми довго обіймалися. на цьому місці прокинувся. ось така історія&# 8230;

У мене закохався чоловік, якого я насправді знаю, але ми з ним не бачилися дуже давно, до речі уві сні я знала його ім’я, але не бачила його самого. Було відчуття, що він мене шукає так само як і я його.

це було на моїй дачі. був день. була зелена трава, яскраво-блакитне небо. у мене є однокласник. ми один одного ненавидимо. але уві сні я була в нього закохана. я дізналася, що він дуже хворий. бабуся дала мені якийсь медальйон. я побігла до нього, але його дідусь мене не пустив. я дуже засмутилася і плакала уві сні. потім я побачила його з ще одним моїм однокласником, в якого була закохана. і тут я прокинулася.

Сон пам’ятаю уривками&# 8230;
Народу не дуже багато, схоже на концерт. Темний час доби. Є почуття закоханості до незнайомої дівчини стоїть зліва. Незабаром ми з нею обіймаємось, посміхаємося один одному. В кінці сну вона з чоловіком, раннє знайомим&# 8230;

Вітаю! Мені 14 років і мені майже кожен день сняться такі сни і коли я прокидаюся мені так хочеться обійняти цю людину і серце б’ється як скажена і болить. Так ось я трохи пам’ятаю, як ніби я зустрічаюся з братом мого зятя але у нього немає такого брата, я його взагалі не знаю і він мене обіймає ззаду і це так мені подобається, не подумайте що я якась божевільна :), ми неначе сидимо в автобусі і я перша села і пригледіла для нас два вільних місця ззаду і було багато людей а потім він заходить там була дівчинка яка була схожа ззаду на мене і він її обняв я сиділа і мені було неприємно але я не хотіла це показувати, потім він подивився на неї і дізнався що це не та потім побачив мене і почав підходити як його зупинила його колишня і потім він сказав їй що зі мною і пішов від неї і ще сказавши що вона вкрала кулі від пістолета і вона сказала боже мій не можна чи що , і він обійняв мене і я запитала чому вони розлучилися і він мені все розповів але я не пам’ятаю, потім начебто він мив вікна в автобусі але ганчірка була суха і я сказала пошукай воду і він знайшов але вода не була чистою і з якими то грудочками, і раптом до нас підходить якась жінка і ллє на нас відро з водою але на мене не попало там ще сиділи люди на них і на хлопця потрапило і вона сказала ми забули попередити але це такі місця в автобусі типу що будуть лити на нас, знаю все це маячня але ви самі сказали все розповісти, і потім ми опинилися в нашому будинку як би , але це не наш будинок його сім’я теж там було але я вже сказала що це не так, далі все дуже заплутано і я не пам’ятаю половини. Ну ось що це означає ?

сьогодні приснився сон, в ньому я познайомилася з молодою людиною, пр чому не у себе вдома, а вдома у свого молодого чоловіка, на його шиї було 3 ланцюжки, 2 золотих, і одна срібна, дуже красиві, та й сам дуже симпатичний, потім він мене првожал до будинку, уві сні була гроза, дощ, 2 рази поверталася в будинок до гостей, за парасолькою, уві сні ми цілувалися&# 8230;..вообщем незвичайний сон, але найголовніше я його зустріла в будинку мого хлопця&# 8230;..

мені наснилося як мій коханий чоловік закохався в іншу дівчину, я бачила його погляд на неї і відчувала себе дуже скривдженою і непотрібної уві сні, вона відповідала йому взаємністю. в кінці сну я від образи втекла не зрозуміло куди, місце було пустельним і дуже темним, але пару чоловік там ходило, це був ліс і як мені здалося була вже глибока ніч. я зустріла молоду пару яку просила про допомогу т.до я заблукала, дівчина не хотіла мені допомагати, а ось хлопець погодився і вказав мені правильну дорогу. в результаті я прокинулася.

Мені наснилося, що я лежу з незнайомим хлопцем на дивані, ми щось розглядаємо або просто балакаємо.Потім він бере листок і пише там мені питання, щось на зразок того&# 187; Закохана ти в мене?&# 187; я відповідаю&# 187; Звідки тобі знати що я закохана?&# 187; знаю відповідь тупий, але це було уві сні, і я перекладаю не дослівно, а як пам’ятаю.Потім він бере мене і обіймає сильно і міцно, каже що сильно любить мене.Було незабутнє відчуття просто..Потім ми з ним вже опинилися на військовій машині і стріляли в людей, але це була ніби як гра, і через мене ми її програли.Потім я ще всюди ходила уві сні, і зрідка лише бачила його, хоча він був десь поруч..

Мені наснилося, що я почала займатися спортом, а потім я підійшла до хлопчика зі своєї групи. Він мені показалс сімпотічен і я закохалася

Вітаю!! сниться що я як буд-то не має значення, хоча я заміжня&# 8230;&# 8230; перший раз снився гарний брюнет, який красиво залицявся, другий раз майже такий же сон (сюжет) але вже світленький і ми з ним не тільки цілувалися але і секс ,&# 8230;&# 8230;..в житті я вірна дружина і на сторону не дивлюся взагалі

Приснився хлопець в якого колись була сильно закохана, багато років тому, але відносин у нас не було, так легкий флірт.Уві сні ми спілкувалися, я його гладила, йому це подобалося, але не біліше.,і навколо було кілька сторонніх мені людей, які нам заважали

першого я не знаю а другий мій чоловік, я з ними фліртувала а в кінці залишилася одна.незнайомець все розповів чоловікові і той послав куди подалі!

Ми з подругами полізли через пожежну драбину в чиюсь квартиру, залізли, роздяглися і лягли спати. Там був повний непоказний чоловік. Вранці ми одяглися і пішли додому, він мене поцілував, я відштовхнула. Повернулася до нього, щоб забрати свої джинси, а він запропонував пройти. Я пройшла і побачила брата цього чоловіка. Ми з ним зустрілися в магазині і закохалися один в одного. Всю ніч ми цілувалися. Потім я прибрала в його будинку, і ми знову опинилися в магазині.

Мені наснилася дівчина вона представилася мені Мариною і я в неї закохався але ми уві сні не зустрічалися а просто спілкувалися це відбувалося за моїм будинком і ми один одному проявляли симпатію але не зустрічалися потім я прокинувся

Наснилося мені здається я закохався в красиву, розумну і скромну дівчину по імені Анджіліка .Я їй чимось допоміг і ми зустрілися в кафе .Це було літом.

Я не знаю чому але в мене був сон як я закохалася в кращу подругу&# 8230;&# 8230; ми з нею постійно всюди разом гуляли розважалися&# 8230;&# 8230; а мене гложіт почуття до неї&# 8230;.і я на якийсь різнокольоровою папері написала їй визнання в любові до неї &# 8230;&# 8230; більше як до подруги&# 8230;.не пам’ятаю як вона його отримала&# 8230;&# 8230; але після цього я якимось оброзом побачила її налякане і збентежене обличчя.І вона зі мною більше не говорила&# 8230;..хоча я їй дзвонила&# 8230;&# 8230;.після чого я входжу в свою кімнату і з сумки дістаю листок тетрадной паперу на якій написано&# 8230;&# 8230;.Стефані я чекаю тебе на вулиці Маша&# 8230;&# 8230; і потім&# 8230;&# 8230; якийсь момент пропускаеться&# 8230;. і ми лежимо у мене вдома на дивані разом дивимося нібито кіно&# 8230;.і я її як би гладжу&# 8230;&# 8230;.і все на цьому сон закінчився&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;.будь ласка поясніть а то мене такі сни лякають&# 8230; О_О

Наснилося що дуже сильно закохалася в хлопця, але заміж повинна була виходити за людину з яким зараз зустрічаюся (наяву) в результаті під час укладення шлюбу з моїм хлопцем, мій молодий чоловік каже що я знаю що ти любиш того і не одружуватися на мені.У підсумку я виходжу заміж за того кого полюбила, а його колишня дівчина за мого колишнього хлопця і ми всі щасливі їмо відпочивати!У цьому сні я зазнала не справжнє кохання!

Вітаю. Мені снилося то що закохалася в хлопця нам було добре разом там була дискотека, потім я дуже добре подружилася з його вагітної сестрою. Потім ми -сушілі гриби 🙂 і хотіли піти до його бабусі і дідуся знакомітьсбя, але на цьому місці я прокинулася. Хоча я заміжня і мені якось не по собі що мені сняться такі сни.

Доброго дня! Я заміжня і на передодні посварилася з чоловіком раптом мені такий хороший сон приснився .,що знайомлюся абсолютно з незнайомим хлопцем і закохуюся в нього що виявляється це все взаємно я переїхала до нього жити і у нас все добре розуміємо з півслова

Привіт, мені приснився хлопець якого я незнаю, але ми уві сні завжди були разом! І в інших снах таке ж снилося

Мені наснилося що, ми гуляли з хлопчиком з паралельного класу, в повсякденному житті він звичайний, красивий хлопець і почуттів я до нього не відчуваю. Але уві сні все інакше, він так само красивих, але я чомусь в нього закохалася.Ми з ним гуляли і раптом він щось мені сказав, взяв мене за руку, подивився на неї і поцілував!

Все почалося з того, що я прокинувся.Мені треба було йти в гості.приходжу я туди і там здароваюсь із зовсім не знайомими мені людьми.І до мене підходить дівчина дуже привабливої ​​зовнішності і обіймає мене.Далі, я питаю у знайомого хто вона.Він мені відповідає:&# 8217; Ти що не пам’ятаєш?&# 187; -начаная мені все розповідати. З’ясувалося що ми в стосунках вже десь дня 2 і розповідає мені про

Зовсім недавно мені приснилося, як я гуляла з якимось хлопцем. Я точно запам’ятала волосся середньої довжини і яскраво-блакитні очі, можна навіть сказати з синім відливом.
Пам’ятаю, що каталися на мотоциклі по двору, і я в той момент була дуже щаслива.
Вже котрий день не можу забути його, хоча з моєю пам’яттю я дуже швидко забуваю сни.
Скажіть, будь ласка, може, це щось значить? Або просто звичайний сон?

Мені наснилося, що з’явилися якісь злі дівчата, які над усіма знущалися (але до мене ставилися нормально). Вони покликали хлопця і почали що то з ним робити в гаражі і звали мене, але я відмовилася. Потім їм хтось із знайомих хлопців (над яким знущалися) захотів помститися, а я намагалася йому допомогти, але ми так їх і не спіймали. Через деякий час я побачила хлопця з яким то робили в гаражі. Він був високий, з рудим волоссям до плечей. Він був досить розумним. Потім запитав, чи йде йому ця футболка. Я відповіла, що йде. Він її надів, але під час переодягання став зовсім іншою людиною (залишилися тільки очі того ж кольору). Коли він одягнув її до кінця, вона перетворилася в пом’ятий і зовсім йому не йде костюм.

наснилася молода дівчина, дуже красива, молодший за мене на 5 років.в яку я закохався.надалі ми пішли до неї, у неї вдома були мої друзі..а ми весь день пролежали у неї в кімнаті, розмовляли, цілувалися..

Привіт, хочу сказати, що сон раніше не снився. Хочу розповісти вам про своє життя. Я перебуваю в якомусь самоті від людей, можливо сам вирішив так, справа в тому що у мене нерозділене кохання, я постійно страждаю від цього, вирішив не потрапляти їй на очі, бо коли я бачу її мене тягне до неї і відразу хлинуть спогади. Повернемося до сну, сон був в холодних кольорах, що щось подібне до сутінків, сині кольори були присутні. Загалом був апокаліпсис, світ був розвалений на частини. Я бродив по ньому, був щось на зразок одинаки, попався на шляху старі завод, розвалений, в стороні лежала труба від димоходу. Я зайшов туди бродив і раптом наткнувся на дівчину молодший за мене років на два-три, самому мені 16 років. Я не пам’ятаю подробиці, т.до. сон йде з пам’яті після прокидання через хвилин 5. А пройшов вже як годину, кажу максимум, що пам’ятаю. Потім ми побачили автобус наповнений дітьми середнього віку 12-15 років. Ми побігли до нього двері відчинилися і позаду почали переслідувати істоти, ми бігли як могли встигли і зайшли туди&# 8230;. точки це що то ще було але я не пам’ятаю, кажу уривками замість точок пробіл в пам’яті. Їхали збиваючи цих істот, я сидів з водієм поруч, добрий мужичок, а вона за мною з іншими людьми&# 8230;&# 8230; ось сон добігає кінця і вона тянясь до мене з попереднього ряду цілує мене в щоку і я прокидаюся. Боже яке це було почуття, приємно до невозжможності. До речі вона сказала своє ім’я, коли я знайшов її, але я не пам’ятаю, на До починалося, була дуже милою і красивою, при тому дуже скромною. Ось і все, я прокинувся. Так скажу ще, перед цим сном, у мене був інший був удома з батьками, лягали спати, у нас звичка вночі відкривати всі двері на оранку, живемо в приватному будинку з двором. Я що то передчував і пішов позакрил всі двері, через кілька хвилин почали довбати, ці істоти. Я тримав двері, в загальному оборонялися ми, сон обривається і я бреду один по світу, далі ви самі знаєте, я зустрів її.

Снився якийсь хаос у коло, все горить, крики, всі бігають, суєта&# 8230; і в усьому цьому я помітив дівчину, підбіг до неї, вона спочатку була налаштована проти мене агресивно&# 8230; Але незабаром ми обнялися, почали цілуватися. я відчув що міцно закохався, і ми стояли довго і довго цілувалися&# 8230; і як не дивно, це все під час роботи, і вийшло так, що директор бачив це все у вікно, і звільнив мене з роботи, за те, що я в робочий час займаюся своїми справами. А головне, що прокинувся з почуттям того, що мене звільнили, якийсь засмучений, але з розумінням того, що крім усього я знайшов свою любов.
Вот такой вот божевільний сон

Вітаю. Мені наснилося, що я познайомилася з одним хлопцем. Ми провели з ним разом день, і між нами виникла теплота. Ми разом навчалися, і коли повернулися, нас покарали. Жодна дівчина не заступилася за нас, все стояли осторонь, в той час як інші хлопці допомогли нам і теж потрапили під покарання. У сні була моя давня знайома (Настя), яка мене вічно недолюблювала. Вона разьеденіла нас, але це тільки посилило наші почуття.
Запам’ятався ще один момент. Натюха мало не зламала мені з ревнощів палець. Чомусь я не сприймаю її як суперницю або щось подібне. Вона поводиться наївно і нерозумно, під керівництвом ревнощів і злості. Іноді це навпаки допомагає мені.

Мені приснився один відео блогер. Я виграла конкурс і брала участь в одному з випусків. Потім ми гуляли по моєму рідному місту, начебто ми навіть заходили в кафе і книжковий магазин. Я зрозуміла що він мені подобатися, але він сказав що відносин не шукає. Ми ще довго гуляли, потім несподівано з’являються 2 моїх подруги. Одна з них запитує хто він такий, як ми познайомилися і інше, а решту починає говорити гидоти про нього. Вони чомусь бігають і носяться під коло нас. Зникають вони також швидко як і з’явилися. Хлопець проводжає мене і я питаю: &# 171; Може погуляємо як-небудь?&# 187;. Розумію що я йому подобаюся, але відповіді так і не почула, так як прокинулася. Кольори уві сні були барвистими, літніми. Коли вимовляла останню фразу, я начебто світилася і була неймовірно милою і жіночною і погляд закоханий. Він же, по-моєму, на протязі сну брав за руку, як-то торкався до мене.

Закохався в дівчину уві сні яку не знаю, і навіть не пам’ятаю як вона виглядає, як я з нею познокомится не пам’ятаю

В реальному житті я не спілкуюся з одним хлопчиком якого люблю, а уві сні він мені снитися і ми з ним розмовляємо що це значить?

здрастуйте, в житті я одного хлопця бачила в інтернеті, а потім ще два рази раптово зустрілися в житті, просто пересікалісь поглядом пару секунд і йшли далі своєю дорогою. Тепер він мені наснився уві сні, там були ще 2 мої подруги (Надя і Софія) ми з подругами були на морі, потім ми як то виявилися в будиночку, який був на березі моря, там був він і ми, сиділи за столом він сидів на проти мене, Надя поруч з ним, Софія поруч зі мною .Моїм подругам він теж сподобався, Надя проявила симпатію і не втрималася і поцілувала його після він подивився на мене і натягнув ізкуственную посмішку. Надя сказала що вона не втрималася.Я природно трошки приревнувала і почала говорити, що він в 10 класі (так було і на самом деле). Так як Надя в 7 класі, вона не могла будувати відносини з великою різницею в роках хлопцями.Надя почала плакати і я запитала чого вона розплакалася&# 8230; я не пам’ятаю що вона сказала. Він її теж трохи заспокоював, а я ревнувала. Потім якимось чином ми перемістілісь на один кут стола і сиділи удвох (там раптом був накритий стіл і було багато людей яких ми не помічали були на своїй хвилі) він як то кажуть залицявся до мене за столом, весь час дивився на мене, навіть без причини і ще ми про щось говорили тільки не пам’ятаю про що. потім я сиділа в телефоні, йому дратувало це, так як я була відвернута від нього, потім через якийсь час він стояв з друзями і взяв телефон, я захотіла з ним поспілкуватися, але йому треба було йти і я не встигла підійти. ВСІ

Вітаю. сон був такий, що мій молодий чоловік закохався в іншу дівчину.і так яро, прям тільки і говорив про неї яка я гарна гарна цікава і т.д. і це все він мені розповідали при цьому збирався їхати до неї. а я сиділа слухала все це, і мені сумно сумно від цього було, адже він мій улюблений чоловік, і що це все відбувається зі мною.

Мені наснилося, то що до мене додому приїхали несколькочеловек. З них 2 дівчини, і 3 хлопця. Вони стали купатися в басейні, а я ні і потім я натрапила на хлопця і він посміхнувся мені, а я йому. я сіла на край басейну, ми стали розмовляти з посмішкою. Він був блондин

Доброго дня, Тетяно! Наснилося наступне (з середи на четвер): Було якесь застілля з незнайомими мені людьми у мене вдома. Там була дівчина, тільки вона була не за одним столом з усіма. Що то сталося, і їй потрібно було провести час поза мого будинку. Я склав їй компанію. Уві сні, було відчуття, що вона &# 8212; ідеальна. Знаєте, перший раз відчув таке уві сні, я і правда закохався в неї, я був окрилений цими почуттями, вона, на скільки я пам’ятаю, відповіла мені взаємністю, але ось невдача: коли ми поверталися додому, вона йшла попереду, зайшла в квартиру, я йшов віддалік по під’їзній сходах, і щось заважало мені пройти, а потім я не знайшов її у себе вдома серед всіх інших. Таке відчуття що втратив свою улюблену. Весь день мене це мучить.

Наснилася то що я закохався в блондинку спортсменку і ми бігли на перегонки до її дому там ми і полюбили один одного далі ми пішли до неї в квартиру почали митися голяка далі нічого не пам’ятаю.

Уві сні у мене проблеми вдома, і хлопець який вчиться зі мною (хоча в реальності ми незнайомі) допомагає мені . Коли він допомагає мені він змінює зачіску і надягає окуляри. Я впізнала його але робила вигляд, ніби не знаю. Єдиний момент який я запам’ятала найкраще коли він обійняв мене я відчула спокій і тепло.

мені приснився зі що я у своєї колишньої дівчини на весіллі, в Барселоні, ну насправді в реальному житті у мене не було її, але уві сні я її знаю, її звати Аня, все як на яву, а у мене до неї почуття не пропадає після растованія, у мене до неї скажені почуття, прям як все по справжньому було, я любив її уві сні, я приходив до неї вночі в її кімнату там не було її нареченого, нам було дуже добре разом весело, тепло, ми цілувалися , сексу не було, ми протсо любили один одного було дуже добре, а потім перед весіллям я сказав що люблю її і хочу що б вона поїхала зі мною до Пітера і була моєю. на що вона сказала мені немає, і я відразу ж поїхав в аеропорт і полетів до Пітера, ну по прильоту поговоривши зі своєю подругою мав намір повернуться знову в Барселону. (А потім мене розбудили) і все відбувалося в реальному часі.

Наснилося що я закохана в хлопця, я його знаю, це мій друг, він одружений вдруге вже, від першого шлюбу є дитина. Мені наснилося що ми знаходилися в одній компанії, в клубі його мами, мама там теж була присутня, клуб величезний як замок, але чому то уві сні це був клуб. Уві сні я так само усвідомлювала що він одружений, але тягнуло в нього дуже сильно, я відчувала що почуття були взаємні. Але між нами нічого не було, тільки один раз я до нього доторкнулася і все.. Вже вечір а враження від сну до сих пір залишилося, хочеться побачити цю людину.

Сьогодні я прокинувся і зрозумів що мені приснився сон там де я закохався. Прошол 1 годину і до сих пір пам’ятаю обличчя цієї людини.Мене терзає відчуття що я не з нею.Тієї яка мені подобається.Її ім’я як я пам’ятаю я побачать уві сні Мапія Секос.Це не жарт.Пам’ятаю вона сказала її кинув хлопець.Вона вчила мене співати.Ми сиділи на даху.Я її обняв.І тут я прокинувся.

Наснилося що колишній начальник всім говорив що я поганий працівник!
Наснилося що я оч закохався в дівчину і у нас почало завязиватся.

Цей сон мені приснився вранці.
Я перебувала в кімнаті, заставленій кількома ліжками. Через велике вікно я бачила підлітків, але намагалася сховатися. Невелика компанія помітила мене і передала записку із запрошенням приєднатися. Я вийшла з кімнати і переді мною стояв молодий чоловік, ми посміхнулися один одному. Я зайшла на кухню, щоб домити посуд, а раковина була заповнена піною, яка стікала з водою на підлогу. Хлопець допоміг мені прибрати, а потім зізнався, що закохався з першого погляду і обійняв мене. Я відчувала переповнююче щастя від цієї близькості.

Я переїхала в новий будинок. Я з татом заносила коробки в будинок і раптом через дорогу я побачила симпатичного хлопчика він жив в будинку через дорогу ми подивилися на один одного і посміхалися, потім прийшла моя подруга вона сказала що його звуть Daniel. Потім мене розбудила сестра&# 8230;

я закохувався з моєї свідком, сон був яскравим, поруч був її хлопець&# 8230; ну це нам не заважало ми просто закохувалися ну нічого більше

Ну я гуляла потім пішла додому це було взимку підходжу до дому а там хлопець крутитися ми познайомилися і відразу один одному сподобалися і були уві сні завжди разом

ВІТАЮ!Мені приснився сон що за мною став доглядати інша молода людина, і з часом він мені став подобатися, запав у душу, а з чоловіком все не дуже добре, як ніби-то таке відчуття було, що ми розлучаємося.Насправді я заміжня.

Вітаю!Почну з того, що я заміжня рік, жити разом почали роком раніше!є синочок!і я дуже люблю свого синочка і чоловіка, але останнім часом мені почали сниться сни, що уві сні я закохуюся в незнайомців.Буває, що один і той же снитися, а іноді і інші люди!але коли прокидаюся все добре, знову люблю і думаю про чоловіка!сьогодні мені приснився сон, який снився мені вчора і позавчора, молодий хлопець (уві сні він мій сусід, за старою адресою, де жила в дитинстві, але хлопця цього не знаю) симпатичний дуже, знайомиться зі мною і ми з ним спілкуємося так, як ніби знаємо один одного багато років (він мені і раніше снився), він мені зізнався в любові і я відповіла взаємністю, пам’ятаю ще коли розлучалися він мені сказав:&# 187; до зустрічі!&# 187; що б це могло означати?

Я не пам’ятаю як вона виглядати, але я її любив, а ще часто бився за неї, спочатку не пам’ятаю наше знайомство але потім згадав через те, що, сталося так що я повернувся в минуле, що б що то виправити, я познокомится з нею в барі якому то.. їй зізнався що люблю її і ми вже були разом і я повернувся в минуле вона повірила, уві сні навіть була дитина, його і її намагалися вбити, але все добре скінчилося..вийшло їх врятувати, я пам’ятаю що дуже боявся втратити її, на цьому все&# 8230; в останньому моменті сну її не було, мені хто то поштою надіслав подарунок бритву з посланням нібито&# 187; я тебе люблю і т.д. і т.п., голися тебе так краще.. цілу&# 187;&# 187; потім дзвінок телефону я прокинувся.

Вітаю! мені весь час сниться інший хлопець і я в нього закохана, у нас з ним хороші стосунки, але він весь час їде, і я зазвичай на ранок не пам’ятаю його обличчя P.S.я одружена!

мені наснилася незнайома мені руда дівчина з якою я зустрівся на зупинці, ми заговорили чим хто займається в житті.Вона мене поцілувала ні з того ні з сього я обернувся за транспортом і вона пропала .після всього цього я запізнився на свій транспорт і само собою на роботу .На цьому сон завершився

Мені приснився молодий чоловік, який нібито є другом мого колишнього чоловіка і через якого я хотіла, як насолити своєму колишньому, але виходить у мене зав’язуються з ним відносини. Уві сні мені він дуже сподобався і мабуть я йому теж&# 8230;

Я уві сні побачив дівчину яка мені знайома говорот як вона нікому не потрібна і потім вже я не можу описати що було

Добрий день, Тетяна.
Я одружений, двоє дітей. У шлюбі 4 роки.
Уві сні я закохуюся в незнайому мені дівчину.
Ми проводимо насичений день.
Мені так легко з нею.
З тих пір, шукаю повторної зустрічі з даної дівчиною.
Шукаю її в натовпі.

Уві сні я зустрів дівчину, яку я раніше не знав і закохався в неї, відчуття я пам’ятаю добре, але от самі події не зовсім. Пізніше в цьому сні її вбивають і я розбитий горем.

сон приснився.Як 2 красивих дівчинки оселилися в мій будинок (в сосседнем під’їзді) і кароче одна все до мене клеїлася..Те обійме мене, я піднімаюся по сходах а вона мене за талію з зади держет і назад тягне..Але один мінус..Я все йшов і уникав її.Найсмішніше, що вона виявилася зі мною в одному класі і сиділа позаду мене&# 8230; Потім прокинувся і був огарчен, що це тільки сон.

Мені наснилося, що я дала свій номер хлопцю який підвозив мене, потім він постійно стояв біля мого будинку, дзвонив мені, шукав зі мною зустрічі, а я ховалася від нього бо є хлопець. А потім нібито закохалася в нього сильно! в живу я ніколи не бачила його!

У мене закохалися дуже багато людей. Сестра, подруга, незнайомі, друзі. А я все дзвонила своєму чоловікові і намагалася з ним зустрітися, а він говорив, що зайнятий

Ну вобщем я був телепортом (див фільм Телепорт, Jumper) я як то з’явився в Кисловодську і зустрів її&# 8230; Вона була брюнеткою, я закохався в неї і вона теж. Ми разом проводили час, я приділяв їй знаки уваги, цілував. Потім вона раптово зникла&# 8230; Я вирішив знайти її. В її будинку виявилися страннно знаки 3 акваріума з четерьмя рибками і один з трьома (мабуть інші дві рибки це мій друг і його дівчина) я засмутився і вирішив запитати у її мами (в будинок я вломився за допомогою телепортації) вона відповіла що знає місце і показала фото я з жахом дізнався там Арізони. Я помчав туди через фото і побачив що починаються Всесвітні ігри Телепорт, і там була вона&# 8230; на жаль місце закінчилося&# 8230;.

приснився хлопець, який кожен раз стежив за мною. Потім ми зустрілися якось і він подивився на мене закоханими очима вони сяяли. мені це сподобалося, прокинулися почуття до нього, але я все одно не звертала увагу на нього, а він все робив щоб привернути мою увагу

Снилося що в мене закохується молодий чоловік старший за мене на рік два, він мені дарує подарунки і я закохуюся в нього, а потім приснилося що у мене розбивається головка градусника.

дуже хароший приємний сон познайомився з зі знайомою мого приятеля .виникла взаємна симпатія ., але потім ми потерялісль на зупинці і я її шукав

Уві сні я обіймалася і цілувалася з людиною, якого в реальному житті шалено люблю, але він не звертає на мене уваги,

Уві сні в мене в любові зізнався колега по роботі, я відповіла взаємністю. Інтимних моментів не було, поцілунків теж, просто було дуже приємно і тепло з цією людиною.

Вітаю!мені вчора вночі СНІЛС сон, мій одногрупник по вуха закоханий в мене.ми з ним сидимо в автобусі, він мене весь час цілує, і каже що любить мене сильно, а потім масаж зробив він мені, і міцно обняв, він весь час цілував мене в шию.здається я перед сном про нього навіть не думала, цей сон СНІЛС мені рано вранці десь 5:30 або 6:00 але я знаю що вранці.і я ніяк не можу зрозуміти я начебто не дуже то про нього думаю і він теж здається про мене не думає але не знаю.але ми відмінно ладнаємо, добре спілкуємося.ну я його люблю як одногрупника і друга, але не дуже то йому довіряю.мені іноді здається що він бабій.будь ласка допоможіть мені)

На початку сну була якась метушня і я толі когось рятував або рятувався сам. І пререоліческі натикався на дівчину . В середині сну я натрапив на неї впритул і вона сказав що я класний і поцілувала мене. Пізніше у неї виникли проблеми і вирішив виручити її. В ході вирішення проблем вона була поруч завжди і я виявив що можу переміщатися в просторі. З допомогу цього я допомагаю їй. У підсумку ми разом і дуже щасливі. Після того як прокинувся вона не виходить з моєї голови і таке відчуття що я закохався в в цю дівчину . Маячня.

Вітаю! У моєму сні я прогулювалася по району де я живу, раптом мене зупиняє хлопець, обіймає мене і хоче поцілувати, я говорю йому що не можу цього зробити так як у мене є хлопець, після цього ми стояли обнявшись і мені було дуже приємно, після чого ми опинилися у нього вдома, виявилося що живе він багато і ні в чому собі не відмовляє, але привертало мене не це, а саме те почуття в той момент коли він мене обійняв&# 8230; Я бачила що він закоханий в мене і мені він теж сподобався

Уві сні я закохався в дівчину, яка закохалася в мене але почуття тогоЮ що у мене при цьому хто тобто залишалося. Дівчина уві сні була молодша за мене. І від усвідомлення того, що ми неможу бути разом я присів біля неї і обнявши її я заплакав. Прокинувся весь у сльозах. Ось такий от сон.

Мені подобається один молодий чоловік, і сьогодні в моєму сні мені наснилося, що цей хлопець закохався в мене і всіляко намагається донести це до мене. При тому крім чоловіка, який мені подобається мені з ним наснився його друг (який закоханих в мене в житті), уві сні він так само був закоханим в мене

дуже часто у снах я закохуюся в незнайомих людей і відчуваю дуже приємні почуття, хоча в житті є хлопець.а він не сниться

мені наснилося, що я закохалася в незнайому людину&# 8230; він був мертвим, і лежав в склепі. але чому то час від часу оживав, і ми розмовляли з ним про щось, не пам’ятаю про що. і так, я була впевнена в тому, що він мене любить, і я його любила.

у мене на яву були Прекрастное ставлення з етім людиною, але зараз я заміжня пройшло багато часу а він мені снитися як раніше з почуттям закоханості і що я дуже скучила за ним і ми просто обіймаємось з ним, але при етом його знайомили з іншого, але він всерівно до мене повернувся!!

сьогодні приснилося то що я закохалася в незнайому людину, це був хлопець моєї мрії, в уривках снилося 2 кішки одна сіра інша не пам’ятаю, також снилися щури одна темно руда інша біла, пам’ятаю ще в цьому сні я разом з цим незнайомцем поливала квіти. до чого це могло снитися?

Я сидів в якомусь приміщенні. а поруч сиділа красива дівчина, я повернувся до неї і зрозумів, що вона мені дуже подобається. А в її очах я побачив, що я їй теж подобаюся. І уві сні я не зміг встояти, я нахилився до неї і поцілував її в губи. Вона нічого не відповіла, а я зніяковів і сказав, що я просто не міг інакше. Я знав, що якщо не наважуся і не поцілую, то випадкової зустрічі може і не бути.

ну я живу в гуртожитку, приснилося що сюди приїхала нова дівчина милою зовнішності, не зовсім красуня але і не потвора. І я почав відчувати що в неї закохуюся, вона схожа на готесса але на мою думку їй не є, потім пригадую що мене кинули в кафе якісь незрозумілі мені люди і віддав там свої штани. Далі пригадую що я її цілу в шию ніжно і акуратно і це все відбувалося в якомусь сквері було літо або рання осінь ну або пізня весна, пізніше я пам’ятаю що знаходився в її кімнаті хоча можливо, що це був якийсь готель т.до. двері були скляні і всі меблі і стілізвока кімнати було в стилі хай &# 8212; тек і це все відбувалося на 5том поверсі, а далі я прокинувся * (

Я опинився в місті в якому сталася катастрофа. Невелика частина людей врятувалися, серед них була дівчина. Яку я закохався, а вона в мене. В кінці сну ми бігли від небезпеки і коли прибігли в безпечне місце я її втратив.

Мені наснилося, що я в магазині спілкуюся з друзями, потім ми виходимо і знайома мені дівчина Лера каже що мене хтось любить (і вказує на Іру яка махає мені рукою).Іра підходить до мене і каже: Жити біс тебе не можу, ходімо зі мною.Я йду за нею, по шляху бачу мій будинок (панельна багатоповерхівка) Ми проходимо трохи далі і на цьому сон обривається&# 8230;

мені пріcнілось, що я погодилася на ніч з однокласником, який дуже симпатичний, але в останній момент злякалася, тому-що я незаймана.Далі мені наснилася любов з актором, якої мені дуже подобатися. Те що я його любила дуже сильно, і він мене. Ми відмінно проводили час, але він мені сказав, що у нього сім’я&# 8230; і він не може їх кинути. Я страждала&# 8230;

Уві сні мені снився однокласник. Він подзвонив мені о 3 годині ночі і сказав ти можеш вийти треба поговорити я вийшла і він зізнався МНН в любові сказав що я йому подобаюся а потім може бути через несколко днів і через кілька тижнів прийшов до мене додому коли були батьки і сказав їм ясно що любить мене і що він серйозний і то що ми зустрічаємося і батьки взяли його потім залишився він на вечерю потім я прокинулася

зустрілися ми в книжковому магазині і він запросив мене в кафе.ми домовилися зустрітися з ним в кафе десь під вечір.ну і пішли по домівках.потім я виявила що у мене майже немає грошей навіть щоб доїхати до центру, але незабаром я зібрала трохи.Того мало б вистачити.Тим часом, поки я збирала гроші, він сидів на лавочці біля під’їзду.Сон закінчився тим що я ніяк не могла зібратися і вийти з будинку.Після цього сну мені той хлопець почав подобатися

Мені наснилося нібито приїхав один хлопець, він був симпатичний, але в житті я його не бачила. Пам’ятаю ще що мені потрібно було в книжковий магазин, а він мене супроводжував, і так він був поруч куди б я не пішла, я зрозуміла що закохалася в нього&# 8230; і він теж&# 8230; але виникла проблема&# 8230; йому потрібно було їхати, а я не хотіла його відпускати, але коли я бігла до нього на вулицю, він уже сів в машину і поїхав&# 8230;.я не встигла&# 8230; я повернулася і плакала гірко плакала&# 8230;.і я прокинулася. Підкажіть, що це означає?

я зустріла одного хлопчика. ми з ним почали зустрічатися! я купила диск уві сні зі своїм життям, і там бачила як зустрічалася з ним. я його дуже сильно полюбила уві сні.! потім прокинулася а насправді я не знаю цього хлопчика і не коли його не зустрічала. але я кажись закохалася в свій сон! Допоможіть будь ласка? що робити?

Сон про те що я перебуваю на нашій планеті і раптом бачу що я падаю потім пріземлляюсь на какойто землі і бачу що там живуть такі ж люди як і ми і бачу дівчинку приблизно їй було стільки років як і мені (мені 12 років) і ми нечелі говорити і в цей момент мені було настільки легко і приємно з нею спілкуватися . Потім вже що то сталося не пов’язане з цим сном і я прокинувся .

Приснився хлопець симпатичний блондин. Ми з ним хороші друзі, але я відчуваю до нього щось більше, чим просто дружню симпатію. Виправдовувала його перед дівчина (прикривала). Уві сні обличчя було добре видно, коли прокинулася, не можу пригадати обличчя. Але здається дуже знайомим

Мені наснилося, що я потрапила в незнайоме місце і шукаю звідти вихід. У пошуках я забігаю в якийсь занедбаний місце, де незнайомі мені люди і якийсь молодий хлопець. Один чоловік погнався за мною, хотів зловити, я злякалася і покликала на допомогу, на допомогу несподівано прийшов той хлопець, він відвернув чоловіка і я змогла втекти. Добігла до паркану, він весь у дірках, і не знаю, як через нього пройти. З іншого боку паркану до мене намагається забратися той чоловік. І знову мені допоміг перебратися через паркан хлопець. З того місця ми втекли разом. Коли ми зупинилися відпочити, ми подивилися один одному в очі і я зрозуміла, що він любить мене що я сама його люблю. Він мене поцілував. А коли нам треба було сховатися від погоні, він притиснув мене до темної стіни, щоб ніхто не побачив мене, а сам закрив своїм тілом. Я дуже боялася, що через мене він постраждає.

Доброго дня, Тетяно! Мені кілька разів на місяць сняться сни про те, що я дуже сильно люблю чоловіка взаємно. Це завжди різні чоловіки і ні кого з них я не знаю наяву. Уві сні я насолоджуюся цим почуттям. А коли прокидаюся відчуваю тугу протягом декількох днів.

ВОСН я бачив красиву дівчину але вона мені на кого то нагадує але я незрозумілим хто це і ще вона любила мене а я її і и довго думав хто це але все таки не зрозумів

Дівчина звертається до мене в громадському транспорті. Я моментально починаю відчувати до неї величезну симпатію, щось питаю, посміхаюся, вона посміхається у відповідь.

Мені приснився хлопець, красивий, я не знайома з ним на яву, але ми бачилися кілька разів. Уві сні у нас був роман. І я була закохана в нього. Але на яву я заміжня і зараз в положенні.

Це відбувалося в якомусь таборі. Але багатьом було вже за 20. При в’їзді в цей табір я побачила юнака, в який я в ту ж мить закохалася. Він був прекрасний: довгі білі завиваються волосся (вище плеча) і темні очі. Ми зустрілися на сходах. І в ту ж мить я сказала своїй подрузі, що це він (т.е. я усвідомлюю що я його вже бачила і розповідала про нього подрузі). Після розселення я опинилася разом з ним в кімнаті.Вже і всі речі поклала на свої місця, але потім мене перевели в іншу кімнату до дівчаток.А в тій, де був він, я забула деякі речі. З цього я пішла до нього на поверх забрати їх і в надії побачити його. Але піднімаючись на його поверх я побачила групу молодих хлопцем, які негайно почали зі мною знайомитися. Деякі навіть обіймали (по-дружньому) і наливали горілку зі спрайтом. Після всього цього я все ж дійшла до кімнати і зустрілася з ним. Я забирала речі і ми розговорилися. Він проводив мене до моєї кімнати і поки ми йшли я дізналася, що я йому подобаюся. Після того, як двері моєї кімнати закрилися сон обірвався. Неначе спеціально.

Приснився хлопець бандит, був напад, він тримав мене зі спини, я не бачила, а відчувала його подих і близькість, потім я виявилася зовсім в іншому місці, в гостях напевно, там був він і його спільник, я намагалася робити вигляд що я задоволена і не іспуганни поруч з ними, він приваблював мене зовні, виглядав як ублюдок, але з біса привабливий і привабливий. Потім мене забрав звідти мій хлопець і я не змогла попрощатися з ним, з бандитом. Потім різко знову інша обстановка, школа, я влаштовуюся учителем в школу, де знаходиться він, я закохуюся, мене тягне, він мене обіймає, каже що скучає, хоче, чекає мене постійно, я просто таю від одного його погляду, від голосу, від всього. Але виявляється що він одружений, і я теж в парі. Він намагається мене захистити від своєї дружини, я тікаю і плачу, тому що хочу бути з ним, дуже, боляче.

мені наснилося, що в мене закохався чоловік і він за мною доглядав уві сні. Сама я заміжня, але в реальному житті цього чоловіка не знаю. такий сон мені сниться 3 ночі поспіль.

мені наснилося, що я познайомилася уві сні з прекрасною людиною. він познайомився зі мною і ми розговорилися, я закохалася) але потім сталося щось незрозуміле він впав на рейки, їхав поїзд, але я врятувала йому життя. Я запитала а як тебе звати &# 8212; він сказав Саша, на що я відповіла що це моє улюблене ім’я) я ​​обняла його і у мене продзвенів будильник. я прокинулася від відчуття щастя і закоханості! до сих пір згадую його&# 8230;

Вітаю. Снився досить дивний сон, з нього я запам’ятав лише найяскравіше. зараз опишу.
Ніби, я знав і любив дівчину, але з якихось причин втратив. Так ось уві сні зустрів її, виявляється вона до мене теж відчувала почуття любові. Як тільки ми зустрілися, я був настільки щасливий уві сні, це не передати. Але на мою причина нашої втрати одне одного, служило якесь серйозне обставина. Або її пропажа, або смерть для мене, але насправді вона не вмирала.
Все йшло добре, як раптом їй стало погано. Я намагався всіма зусиллями врятувати її, у мене вийшло. Як тільки вона відкрила очі, моментально прокинувся.

Ми бігли від кого-то (не пам’ятаю від кого), потім ми сховалися в кюветі біля мосту і сховалися там покривалом. З того що ми робили, я пам’ятаю тільки те, що пристрасно цілувалися і дивилися один одному в очі. Після того як я прокинувся, я пам’ятав тільки те, що вона була дуже схожа на молоду актрису Валерію Федорович. Цілком ймовірно, що це була вона. Тепер не можу знайти собі місця, серце горить, таке відчуття, що без неї сенсу життя немає, бачу світ порожнім без неї поруч з собою. Виникають думки про суїцид, але я впевнено відганяю їх.

здрасти))
вранці приснився сон, як я з дівчиною яка мені подобається, побачився, там вона щось робила допоміг, потім почали говорити і вона хотіла щось сказати і раптом я захотів поцілувати її, зблизився і вона походу теж хотіла цього, ми поцілувалися і потім мене розбудили.ось на найцікавішому місці..
так ось, що цей сон означає? спасибі заздалегідь))

Снилося великий захід, концерт, кілька сцен, багато людей похмура погода-переходить в дощ, все на відкритому просторі я знайшла місце на Беттон величезною трибуні почався дощ перебігла під навіс потім опинилася на баскетбольному полі в грі з командами хлопців де прийняла вдало м’яч далі підбіг хлопець раніше ніколи не бачила і допоміг мені провести м&# 8217; ячь через поле і закинути в кільце &# 8230; далі не пам’ятаю але почуття залишилося приємно романтичне

мені наснилося що я йду і мене дуже красива дівчина цілує і я сней гуляю потім вона втрачається і я її довго шукаю і тепер вона з голови моєї невиходу

коротше уві сні закохалася в чоловіка віком десь 45років, (в реальності мені 31років і я заміжня, хоча уві сні я себе вважала неодружений незнаю як), і у нас був любов взаємної, такі почуття у мене вперше незабутні, (іноді я задаю собі питання: я взагалі чи відчуваю своєму чоловікові такі почуття), потім бачу свого коханого одруженим поруч з ним сидить дружина, і він відразу ж зробив вигляд що мене не знає, в той момент мені дуже було погано.

Мені приснився чоловік, який мені подобається, з яким у мене була інтимна близькість.але зараз він як мені здається, втратив інтерес до мене. в моєму сні він почав говорити, що закохався в мене і я прокинулася.

Мені наснилося, що я закохалася в хлопця, який мені подобатися і в реальному житті. Уві сні він мене обіймав, тримав за руку, цілував.

Насправді я закохана, але сон приснився що в хлопця є дівчина. Це значить, що в нього є дівчина?

Дівчина, яку я любив, уві сні сказала мені &# 171; закохайся в мене заново&# 187;.Далі вона далеко поїхала, куди я не знав.Яким чином я встав і просто почала йти, в результаті прийшов до неї і сказав &# 171; Я знайшов тебе&# 187;, вона у відповідь: Я сподівалася на це і чекала тебе, нарешті то, підемо?!Раніше був сон: Вона дзвонить мені і каже, привіт коханий, ти шукав мене?І так весь сон.

я знаю цю дівчину вона вчиться в 11 класі я в 9 ну так вона красива і мені подобатися. і ось вона мені наснилася ми гуляли і нам було оооооочень добре і я в неї закохався дуже сильно. мені зараз дуже погано і мене і дуууже тягне до неї що робити?

Ми сивіли за столом і тому були мій друзі і біля мене була тільки подруга Даша.Даша лягла мені на руку і потім ми взялися Зарук і пішли разом і там були тёпліве тони.

я закохався уві сні в незнайому дівчину, пам’ятаю її зовнішність та ім’я, як прокинувся пару годин пам’ятав обставини але щас уже дуже смутно

мені наснилася незнайома дівчина і вона мені сподобалася це було взаємно.Ми познайомилися на НЕ знакомай мені квартирі я там був перший раз з друзями.я хочу дізнатися до чого це.

Я не давно розтане з дівчиною, і сьогодні мені приснилося що я поцілував дівчину Лучшева одного, яка є також найкращою подругою моєї бівшой дівчата, потиснув дайте відповідь до чого цей сон.

Вітаю!мені наснилося що я йшов по дорозі в брудному одязі повз їхала фіолетова машина зупинилася там була дівчина на року 3 старше мене сказала що підвезе привезла до себе в квартиру і без допитів дала мені чистий одяг нагодувала мене сказала що скоро назад з’їдять в Україні коротше як я зрозумів вона беженіц у нас був один день провести разом за цей час мене до неї тягнуло і тягнуло я закохався у нас під кінець був прощайний поцілунок!Щас цілий день думаю про неї

Я закоханий в одну дівчину, але останнім часом я став остигати, уві сні я був з нею в якомусь балу, і мене преполняло почуття закоханості і щастя і я навіть плакав

Я живу в Алматі. Але уві сні я був в своєму будинку в іншому місті. Але в цьому будинку живе сім’я моєї подруги і вона сказав мені: &# 171; Навіщо чекати?&# 187; і поцілувала. Так приємно було. Потім ми вийшли в під’їзд, а там до сусідів прийшли люди &# 8212; багато людей, цілий під’їзд. Ця дівчина мені і раніше снилася пару раз. Але знаєте я люблю (або любив) іншу дівчину і вона мені снилася ось уже цілий місяць майже щоночі. Любов нерозділене і мені боляче бачити як вона навіть уві сні зі мною грає. Ось вчора я попросив Всесвіт (Бога, вищий розум без різниці як називати) щоб вона мені більше не снилася. Ось відразу після цього той сон з поцілунком приснився. Що б це значило? Дякую вам що допомагаєте людям, прям як Фрейд колись)

Вчора днем ​​я відвозив незнайому дівчину нічого про неї не знаючи, але по дорозі почали по трохи спілкуватися, вона влаштовувалася на роботу, начебто нічого особливого, але в ніч з 18-19 число вона наснилася мені здається ми одружилися і т.п. Коли прокинувся, я зрозумів що закохався в неї&# 8230; Тепер тільки про неї і думаю. Це мої погані фантазії?

хах, сподіваюся це безкоштовно і без спаму))

Бачив уві сні дівчину, ми гуляли у мене на районі, але не суть це

Акцент на тому, що ті відчуття які я відчував &# 8212; просто позаземні..
Не пам’ятаю щоб я когось в житті так цілував / обіймав, як це було з нею.
Потім весь день ходив &# 171; під цим сном&# 187; )) Допоможіть розібратися)

З повагою
анонім

Це відбувалося в, як мені здалося, в сусідньому п’ятиповерховому будинку на квартирі 1 поверху. Що я там робив, я не знаю. Зайшовши в одну з кімнат я побачив стелаж з книгами, а за ним дівчину. Вона, наче прибирала або збирала щось. Ми стояли по різні боки від стелажа. Через просвіт між книгами я бачив її обличчя і запитав: &# 171; Як тебе звуть?&# 187; Вона тихо і ніжно відповіла: &# 171; Оля&# 187; Потім я, начебто, почав їй допомагати. Паралельно зі справою ми спілкувалися і у мене з’явилося таке відчуття, що я закохався, і, здається, це було взаємно. Про що ми розмовляли, я не пам’ятаю. Але я навіть прізвище її дізнався, тільки прокинувшись не зміг точно пригадати. У неї було темне волосся (чорні або темно-русяве), очі карі, темні теж. З одягу я зазначив лише зелену футболку або блузку. Закінчився сон тим, що ми стояли вже близько лицем до лиця і дивилися в очі один одному. Я хотів щось сказати, але те почуття, яке мене переповнювало скувало мій рот. На цьому все і закінчилося. Прокинувся з тим же почуттям, яке ніби-то окрилило мене. Навіть зараз, поки друкую, мандраж трохи пустує. Ось такий сон. А може я був не у сні, а в фазі?

Спочатку вона була моєю супутницею. Я її не знав вобще.Ми йшли пішки по грунтовій дорозі біля невеликої річки (чистої річки) але незабаром вийшли на іншу дорогу і прийшли куди йшли. Тоді почали ми ставити підписи на якомусь папери (вона поставила перша і відійшла трохи почекати мене) і через пів хвилини я її наздогнав і знову йдемо (вона попереду). Знову-таки не доходячи до річки я заговорив.Сказав їй:&# 187; Ти так схожа на мою знайому&# 187;. Цих слів вистачило щоб вона відповіла на мої почуття, ми відразу стали закохані один в одного.Підійшли ми до річки, я підніс її і посадив на себе ноги мої були в воді і потихеньку обливав її водою, вона сміялася і раділа, Я Вішелуй з води але так і не пускав її на землю далі її поніс на собі.Прийшли ми комне додому і сіли за ноутбук вона притулилася комне і я прокинувся.

Я ходжу на англійську до мормонів, у там викладає молодий місіонер з Америки, його звуть Абри, він мені був завжди симпатичний, але особливих почуттів у мене не викликав. їм на місії заборонено зустрічатися, ходити на побачення і спілкуватися з протилежною статтю, тому я вічно б’юся в здогадах, подобаюся я йому чи ні. І ось в середу я дізналася, що його можливо відправлять до Новосибірська. І ось з середи на четвер мені приснився такий сон: Ми з ним пішли на побачення, він зізнався мені в коханні, ми обіймалися, цілувалися, постійно трималися за руки. На наступний день президент місії, дізнавшись, що вона порушив правила, закохавшись в мене, відправив його до Томська, продовжувати місію подалі від мене. Я дізнавшись про це, погодилася увійти в їхню релігію, похрестили і попросилася на місію в Томськ. Приїхавши на наступний день туди, я облазила все місто, в пошуках мормонської церкви. Я знайшла її, прийшла туди, мене до Абри не пускали, вона я пробилася до нього, а вона побачивши мене обняв і сказав, що якщо нам заборонять бути разом він піде з релігії, нібито сильно мене любить, але головні мормони дізнавшись, що я похрестили, і побачивши як ми один одного любимо дозволили нам бути разом. Сон закінчується тим, що ми сидимо обіймаючись і тримаючись за руки, дивимося у вікно. І на наступний день їдемо назад до Красноярська, де ми і зустрілися і де я живу.

Тетяна Міллер сьогодні мені наснилася незнайома дівчина. Я зустрівся з нею на вокзалі, і закохався в неї. Ми з нею почали зустрічатися. Я доглядав за нею. Але потім я прокинувся. І почав сумувати.

він просто допоміг мені встати, а потім все так закрутилося він постійно тримав мене за руку, спочатку ми були на якихось проводах а потім пішли в магазин але там виявився не магазин а якийсь заклад ми вашлі від туди і пошол сонячний дощ і ми бігали під дощем веселилися і трималися за руки.

Я закохався в дівчину з серіалу, ми з нею мило розмовляли, я їй по губах сказав, що &# 171; ти мені подобаєшся&# 187 ;, ми сіли обідати, і я прокинувся.

Мені наснилося, що я закохалася в свого колишнього хлопця.І я просто була щаслива з ним.Я раділа кожному моменту.І скозь сон відчувала, як сильно билося моє серце і його.Але насправді у мене є хлопець і я його люблю.

Приснився хлопець, знаю його в життя дружить з моїми друзями, але я з ним не спілкуюся, уві сні він мені сподобався і він зі мною добре спілкувався

Вітаю! Мені приснився сон, в якому я зустріла дівчину. Я закохалася в неї моментально! Мені хотілося торкатися до неї, цілувати. Пам’ятаю, як мені хотілося вдихати її запах, і я підносила її руку до свого обличчя.

Мене видали заміж обманом, мій викладач і інші. За людину якого я знаю з боку, а він мене немає. У підсумку я закохалася в нього хоч і насильно видали

Доброго дня, Тетяно.Мені наснилося що йду по місту йде багато людей потім я поварачівается трохи прохажу вперед і зустрічаю незнайому дівчину і тут я зрозумів що закохався і ще в дали побачив свою учітьніцу з історії та ось ми поварачівается моя з цією дівчиною і йдемо розмовляємо потім ця дівчина пішла я теж пішов і сидів думав про неї .Ось а потім я прокинувся. Тепер я незнаю як але люблю ту дівчину ось і все потім я прокинувся допоможіть знайдіть відповідь що це якщо панелі. ..

Не пам’ятаю де&# 8230; Я познакоілась з хлопчиком мені він сподобався він ревнував мене хлопчикові якого я знаю. Потім я побачила хвилюючий мене сон (не пам’ятаю про що), але після цього невеликого сну було пізно і ми попрощялісь я його запитала чи прийде він завтра на це ж місце він відповів так.

Мені наснилося, що я збираюся виходити заміж, за кого точно уві сні я не побачила.(В реальності я вже заміжня) Але напередодні весілля я познайомилася з чоловіком, він не був красенем, але я в нього закохалася. Мене відмовляли заводити з ним стосунки, але нікого не послухала і зірвала весілля, поїхала до нього.

здраствуйте, мені раз в декілька років сниться чон що я закохуюся в одну й ту ж саму дівчину, і кожен раз вона мого ж віку, будь то 10, 16 або 20 років, і я не можу від неї відірватися просто стаю залежимо від неї, навіть не хочеться прокидатися, що б все це значило ??

Коли мама поїхала на роботу я смаленькой сестричкою до мене прийшли два хлопці я їх знала до цього ми вчилися раніше в параллейно класах одного я любила раніше а інший любив раніше мене, той якого любила я чомусь поцілував мене в щоку я його отталкнула але лише за тим що б він думав що я не така як раніше і бігати за ним не буду я поклала їм спати ми всі спали на одному дивані, ще я чомусь перевдягала труси в кімнаті і довго не могла одягнути ті які треба було я боялася що хто небудь зайде в кімнату і випадково одягала не ті при цьому я чула їхні голоси,незабаром не знаю чому прийшли дівчатка з якими я в старій школі як би ваівала але я їх пустила в будинок теж з начевкой одна сама бесячій коли побачила що ми все будемо спати на одному дивані сказала фу тут що Бекзат так звали хлопця який любив мене я відповіла не хвилюйся він зі мною поруч буде але вона всерівно перестилаючи всю посіель так що б хлопчики спали окремо,в цей час я годувала другого хлопця я ще добре пам’ятаю я дала йому найбільший шматок смаженої курки потім наче я на ранок кудись пішла прийшовши назад додому до мене прийшов бекзат і ми розмовляли з ним я питала чи вистачило їм каші він сказав та й говарят потім про Діану ту дівчинку яка зробила так що б хлопці оттдельно спали говарят що вона мене до доброго не доведе і всяке таке потім я чомусь відкриваю кострюлю з кашею і залишки віддаю нашому псові і він їсть потім наче ми стаім у порога і він йдучи бере мою карту на географію я прошу його ніжно одать і гладжу по Спен він лтдает і бере мене на руки і несе на кухню далі все було не зрозумілим ще я йому розповідала що случіллсь з моєю ногою і що скоро опірація буде але це так і є і наяву клгда ми були на кухні що трапилася і я бачила себе і його в образі мишок закоханих мишок він ніс мене а я говарят не треба я краще помру він мене послухався і залишив потім мене рятує сестра і я вже в образі девущшкі будинку дивлюся у вікно а він на лавці з поганим настроєм. Я виглядаю і показую пальцями що все ок ну добре і він посміхається й

Я підглядав за нею і її подругою вночі, потім ми познайомилися і стали спілкуватися, але через тиждень мені потрібно було їхати з міста . Я залишився з нею. Прокинувся я на моменті, коли ми з нею обіймалися.

Ну мені не скололько днів поспіль снитися що до нас в школу приїжджає хлопчик.Ми стоновітся з ним лучшемі друзями.А потім я в нього закохалася і він відповів взаємністю.

Мені наснилося ніби я сиджу у себе вдома і на проти мене сидять дві дівчини і один чоловік. Брюнетка розмовляє з чоловіком, а блондинка в свою чергу запитує хто красивіше вона або брюнетка.Я відповів що вона красивіша, і тоді блондинка попросила мене її поцілувати. Я тільки доторкнувся до її губ і тут же прокинувся.

Вітаю!прісніслось, що я з яким та хлопцем намагалися вижити в якому то містечку маленькому від яких та знівечених люде, але уві сні я його знала, ми після всього припинив цілувалися і все було добре, а потім приїхали різні люди і мої родичі і родичі інших людей , ми всі були у величезному маєтку, коли я почала сидіти з батьками я втратила цього хлопця, я його дуже довго шукала, і навіть уві сні мало не померла, я допомагала іншій дівчинці не впасти з вишці хоча при цьому вона не боялася і спеціально це робила, і все я прокинулася (((

Сниться мені, наче я зайшла в магазин з нижньою білизною. на столі в магазині під купою білизни я знайшла коробочку з кільцями з камінням (біжутерія), парочку приміряла. потім, як ніби я в кафе або на концерті, сиджу за столом до мене підсідає чоловік років сорока (мені 28), мені він не пондравілся і я вирішила піти. потім я опиняюся в якому то Карідоро, там багато дверей, а цей чоловік йде за мною (і він високий накачаний темного волосся) .з’являється ще один і кидається на мене з нажем, а той його відкидає від мене. І тепер я в його обіймах, він мене цілує в шию. А у мене почуття спокою і тепла і мені вже тільки і хочеться що б він мене не відпускав .

мені наснилося як я з однокласницею пішла в метро їй кудись треба було піти а я просто за нею йшла потім я зустріла хлопчика спочатку я на нього не звернула увагу але раптом по шляху я зрозуміла що він мені дуже подобається, я запитала у однокласниці запитала якщо мені можна піти вона дозволила і я побігла до того хлопчикові ми познайомилися і я йому допомагала кокій-то бумашкі роздавати потім кокім чином ми стали зустрічатися він мене на руках носив цілував балував (але я була здивована! мені тільки 12 років а вже таке снитися) пізніше сон закінчився але я його настільки полюбила що ходжу і мучусь і сподіваюся зустріти його в реалі

Доброго дня, Тетяно! Приснився мені чоловік, як я по ходу сну зрозуміла &# 8212; актор, ми багато часу проводили уві сні разом, щось робили, в основному вирішували якісь питання, мої труднощі. Уві сні я відчула вдячність за його допомогу (у мене зараз труднощі у відносинах зі своїм партнером), і в результаті під кінець сну я закохалася в нього, відчула полегшення, і мені було байдуже думка людей і мого хлопця. Я в цей момент відчувала щастя. Орієнтовно я прокинулася в районі четвертої ранку відчуваючи дуже змішані почуття щастя і смутку, залишилася під найсильнішому враженням, буду вдячна Вам за підказку!

Сон починався з того що інопланетяни збудували своє місто на землею під нашим сонцем, але потім на Землі почала зменшуватися кількість води, тому прийшла група людей і просили допомоги, мій тато всіх розстріляв. Остання людина був той, кого я дуже довгий час не могла згадати, де я його бачила, він сказав одне: &# 187; я применшувати Не буду&# 187;. Папа вистрілили я спробувала перешкодити. Не вийшло. І потім відразу крик з мого боку: &# 187; Ні, я любила його. Навіщо, навіщо??неси таблетки&# 187;. і Папа: &# 171; закінчилися&# 187;. На цьому моменті сон обривається.. Нещодавно я зрозуміла що це за людина, чи може бути що я люблю його? тому що відносини ні з ким не виходять, і тільки поруч з ним я по справжньому я.

prisnilosj kak ja citaju knigu&# 8230;.a v nei iroglifi toli indiiskie &# 8230; skoree masulmanskie&# 8230; i ja ponimaju sto dvazdi delaju osibku vljubivsis v celoveka&# 8230;.skoree kniga govorila&# 8230;.a rjadom siluet togo kogo poljubila&# 8230; ne znaju nemnogo stranno&# 8230; no ja cuvstvovala kakujuto silu ljubvi i gotova bila osibatca i ese raz osibatca &# 8230; no ne terjatj etu svoju ljubov

Мені наснилася дівчина, знакомаяБно після марних спроб зустрічатися мені довелося виїхати за кордон і ось майже рік по тому, мені вона наснилася, уві сні ми боксували) ну спочатку зустрілися в спортзалі і я вирішив її навчити, і незабаром ми вже там зустрічалися щодня, І ось одного разу вона запросила мене на свій концерт або щось таке (вона в житті не співає) треба було купити останній квиток, я проігнорував і забув, але дія відбувалася біля метро там воно відігравало велику роль так як поїзди були дивні великі ходили не по розкладом і ми як би навіть всі жили під землею, як я зрозумів, перед самим початком концерту я один зрозумів що закохався в неї, і вирішили будь-яким способом добути той квиток але на жаль метро (поїзди мб) вже їхав зі мною, потім я написав їй написав що терміново потрібен квиток і все таке, але це виявилася її мама вона написала щось таке (ого, огого,і поради маленькі що б я міг завоювати ту дівчину) На цьому сон обриваеться, я його відразу записав, сни останнім часом знятися рідко

Нещодавно я познайомилася з хлопцем з Німеччини&# 8230; спілкуємося по телефону і один одному подобаємося. Сьогодні приснився сон ніби я приїхала до Німеччини до нього, жити і працювати.І ось я приходжу до нього в гості і він знайомить мене зі своєю тіткою, яка виявляється моєї знайомої і вона не дуже порада нашим відносинам, на що мій новий друг відповідає що любить мене обіймає і цілує і каже що нікуди ніколи не відпустить. Саме запам’ятовує уві сні було те, що я відчувала неймовірну любов до цієї людини як наяву&# 8230; обіймала і цілувала з такою пристрастю що до сих пір не можу відійти від сну&# 8230; в кінці його тітка побачивши нашу з ним любов &# 171; благословила&# 187; нас і я прокинулася. Сон був дуже емоційним і ця людина мені дійсно дуже подобається але він в іншій країні&# 8230; що б це значило.

здрастуйте мені приснилося уві сні що я закохалася в хлопця, а цей хлопець танцював танці у воді з партнерками і в черговий раз коли йому потрібно було танцювати він відмовився вважаючи що мені це буде неприємно там ще поруч сиділа зі мною його мама і тримала мого сина на руках. хлопець був бабій просто використовував до цього всіх дівчат! він був красивий дуже))) потім я прокинулася і що найважливіше я рідко пам’ятаю сни але цей я запам’ятаю надовго! чого мені чекати.

Наснилося то що я на війні рятую дівчину в яку закоханий, любов взаємна а дівчина чи хвора чи поранена, я безпосередньо учасник бойових дій

Приснився сон з четверга на п’ятницю. У ньому була дівчина, я її знаю, ми дуже давно не спілкувалися. Вона перша моя любов, любив я її в садку і навіть заради неї після садка пішов на танці. Сон був дуже реальний, ми розмовляли з нею, після вона сиділа на ліжку, а я лежав у неї на колінах головою і витягнувши рука назад-обіймав. Вона цілувала мене і було дуже чітке відчуття, що ми любимо один одного, а любимо дуже сильно, як ніби кохання всього життя. Я навіть не перетинався в інтернеті з нею і не бачив давно її, тому вона не могла просто так наснитися мені&# 8230; приснився через те, що я надивився перед сном на її фото.

Доброго дня, Тетяно. Перейдемо до опису сну.Я і моя подруга сиділи біля школи і дивилися на дорогу. Ми помітили, що два хлопця ходять з одного боку в інший вже кілька разів поспіль і дивляться на нас.У підсумку після п’яти хвилин ходьби один став штовхати іншого в мою сторону . Я підійшла і познайомилася з хлопцями . Ми стаяли і посміхалися один одному . Потім я прокинулася .

Моєму сні я їхала кудись і напевно шукала роботу і так по дорозі зустріла не знайому хлопця і в той момент ми почали встречатся і гуляли вшити цілувалися і прокинулася

Наснилося що в мене закохався чоловік з роботи. І мені про це повідомила мама (вона зі мною працює). Я дуже здивувалася що це саме він.

Мені наснилося що я зустріла не знайомої мені хлопчика, я була в поїзді, все стояли, там були його мама і інші люди і ми його проводжали в Москву, а потім я опинилася в будинку разом з ним він був багатий, але мені з ним було дуже добре, ми не відходили від один одного, разом всюди ходили, і дуже часто обіймалися.

Вообщем вийшло так що я приїхав з одним в сауну попаритися перед перелутом куди то або від’їздом, це добре пам’ятаю&# 8230;.. потім як то відразу вийшло що приїхали дівчинки легкої поведінки (напевно) їх ми не вибирали і не звали більш того&# 8230;.. ми розійшлися пізніше по кімнатах я опинився з дівчиною у неї були сведлие волосся пої = мню добре, і чому то я вона мені так сподобалася, навіть більше я закохався в неї . я пам’ятаю що вона мені так припала до душі&# 8230;. і я її почав кликати з собою туди куди збирався&# 8230;.але вона не погоджувалася&# 8230; і кк якось невпевнено відповідала&# 8230;.вообщем я відчув закоханість уві сні дуже сильну!

Вітаю! Мені приснився сон в ніч з 11 по 12 квітня.Приснився незнайомий хлопець, в якого уві сні я була закохана, ми сиділи в машині, обіймалися, він поцілував мене в плече. обличчя я його запам’ятала, він старший за мене. Після того як прокинулося були приємні відчуття. підкажіть, будь ласка, до чого цей сон! спасибі)

Мені наснилися 4 брата близнюка.Маги води вогню землі і повітря.Ми з моїми сестрами близнюками (немає в житті) їх зловили.Але маг повітря втік .Я зустріла його біля під’їзду, ми одягнені були як мотогонщики.Коли ми зняли шоломи, то закохалися.Потім ми були разом, а коли я прокинулася, його не побачила, але так хочеться зустріти його в реальності .Вибачте за помилки, все моторошно гальмує.

Часто сняться сни в якому я бачуся зі знайомими хлопцями і пізніше ми опиняємося закоханими, цілуємося або обіймаємось

Я заміжня жінка. Мені снилося, ніби чоловік відвіз мене в перукарню (в житті туди не ходжу і не мрію про це). Там я закохалася в директора перукарні. Дуже довго розглядала його. Пізніше чоловік забрав мене від туди і відвіз додому. До цього мені снився теракт пару днів назад. У сонниках пишуть, що до нового роману. Хоча людина я вірний і не мрію про нові пригоди.

Мені наснилася незнайома дівчина, білява і я раптом зрозумів що вона моя друга половинка, хоча уві сні я усвідомлював що одружений наяву і не дивлячись на це у нас з нею була справжня взаємна любов, я був щасливий.

На якомусь святі зустріти не знайомця, він взяв мене в заручники, ми сиділи довго, а потім почали цілуватися і закохалися. До сих пір це відчуття.

здрастуйте, сьогодні приснився сон буд-то я закохався в дівчину, сон був переповнений емоціями, причому я знаю цю дівчину, це моя давня знайома, я розумів що це вона, але зовнішність була інша, весь сон вона була поруч, складалося таке відчуття буд -тобто тільки ми, складно було побачити когось ще, в принципі це весь сон, я до вас звернувся по-тому, що не перший раз сниться такого роду сон, і по-моєму з цієї-ж дівчиною

сьогодні вночі мені приснився сон в якому в соціальній мережі вконтакте я зізналася хлопцеві який мені подобається в своїх почуттях, а він не відповів взаємністю.

Сон був схожий на фільм &# 171; День бабака&# 187;, він повторювався раз 5 в цьому ж сні.
Звичайний день, я їду в маршрутці, і мене якось притягує до однієї і тієї ж дівчині, кожен день (вона пам’ятає кожен день як і я).
Один день я з не заговорю, на другий же мовчки їжу.В останній день я виходжу за нею&# 8230; ми розмовляємо, і я йду за нею в офіс на роботу.
Офіс у неї виявився дивний, весь стіл був завалений всякими різними солодощами, а її шеф був як кращий її друг.
В кінці сну я опинився у неї вдома, ми заснули в одному ліжку.
На рахунок сексу не пам’ятаю.

вчора уві сні я бачила хлопця який мені колись подобався..уві сні ми з ним зустрілися чисто випадково в одному магазині.але магазин не був простим.там була якась кімната, диван телевізор і т.д..Там працювала моя сестра.ми сиділи з нею і як то раптово з’являється цей хлопець.Ми спочатку не особливо говорили, але потім він сів поруч, ми почали розмовляти, і потім вона обійняв мене.ми сиділи поруч, потім він поцілував мене в щоку і запитав чи вільна я ввечері, я сказала так ,, він сказав що хоче зустрітися, я погодилася, після цього задзвонив будильник і я прокинулася (((
хотілося б дізнатися до чого цей сон..

Мені наснилося що у мене любов до іншого чоловіка. Він мене ревнує. Я хвилююся. Хоча я за чоловіком і дуже люблю свого чоловіка, а він мене.

Доброго дня, Тетяно! З воскресіння на понеділок приснився мій колишній хлопець, ми розлучилися дуже давно і чесно зізнаюся про нього навіть не думала до цього моменту, сон був кольоровий і уві сні я розумію що він одружений це і правда в житті але уві сні він говорить що не щасливий і цитую я закохався і хочу бути з тобою, і що найцікавіше на ранок прийшовши на роботу я випадково його побачила в декількох метрах він проходив але не знаю чи помітив він мене, та й як би живемо в різних містах і тут таке мене якщо чесно це налякало. Будь ласка допоможіть..

Мені наснилося, що я закохалася в хлопця, якого вигнали з дому, жив він у якомусь великому занедбаному будинку, кілька поверхів, стіни гладкі, без шпалер, не було меблів. Він був забитий і ні з ким не дружив, але я з ним стала спілкуватися, у нього щось дивне з рукою було, пальців начебто не було, але мені було на це наплювати, він мені дуже подобався, були моменти, коли з нами були якісь люди, наші друзі начебто. Але сталося так, що я в черговий раз прийшла до нього і не змогла його знайти, я стала зі страхом шукати його, думаючи, що він можеш накласти на себе руки. Під час пошуків я натрапила на мого повешана одного, він мій знайомий в життя. Зі сльозами я кинулася на пошуки. І що ж потім? Так і виявилося. Він покінчив життя самогубством. При чому шукали ми його з його батьком. Я не бачила його труп. Ми просто прийшли на дитячий майданчик, було моторошно, і тут дитячий паровоз став сам рухатися і ми зрозуміли, що хлопець наклав на себе руки. Після смерті він заговорив зі мною, коли він почав говорити зі мною, я прокинулася. Не розумію, до чого все це приснилося. Я пам’ятаю все уривками, але я прокинулася з бажанням заснути назад. Мені хотілося, щоб цей хлопець жив в реальному житті. : ((

я вродеби вчуся в якійсь закритій школи мене поселают здоват кров або щось на зразок того і ось я її зустрічаю і закохуюся з першого взглад

Уві сні до мене весь час намагалася дістатися дівчина, я не дозволяв, навіть один раз вдарив не знаю чому, потім вона сказала що хоче любов і подивилася на мене, з яскравими блакитними очима, в цей час я відчув якусь прихильність і поговорив з нею , але не пам’ятаю про що.
Ніби на наступний день я вийшов гуляти і позвлят її, і вона прийшла.

Доброго вам дня!
Наснилося: їду я в маршрутці, залишалося до будинку трохи, але чомусь я вийшла раніше, виявилася в районі з приватними будинками. Зі мною вийшов досить симпатичний, я б сказала красивий хлопець. Світловолосий і високий. Бачила я його вперше в житті. Розговорилися, розмовляли не пам’ятаю про що, але розмова була інтелектуальна і приємна. Вийшло так, що ми дійшли до його будинку, почали прощатися, покликав він мене гуляти на наступний день, я погодилася. Але він запросив до себе (але ніяких помислів не було). Несподівано з’явилися дві дівчини, одна пристойна, а інша липнула до хлопця, так вийшло що пристойна залишилася зі мною, а хлопець з іншою дівчиною пішли до нього.
Дійшли ми з дівчиною до магазину, а вона починає говорити, яка я дурна що відпустила цього хлопця і все в цьому дусі, ну я і зірвалася бігти назад. Тієї дівчини вже не було, а він пустив до себе. Весь час він посміхався мені. Через деякий час почалася вечірка, або щось в цьому роді. На столи були тільки фрукти і соки, фрукти такті я вперше бачила, навіть в житті ніколи. Там познайомилася з багатьма цікавими людьми, а сон закінчується тим, що я хочу запропонувати хлопця познайомити з моєю мамою (до того моменту ми вже зустрічалися &# 128512; )
Спасибі з

Закохалася в хлопця уві сні.(Подібний сон снився приблизно рік назад, але в ньому я тільки познайомилася з цією людиною, а сон, який приснився сьогодні є продовженням)
все було дуже натурально (завжди тільки такі сни, де відчуваю запах, смак, дотик.)
У цьому сні він часто мене рятував і допомагав у всьому.Почуття були обопільні і дуже сильні

Я був на занятті з моїм репетитором і там зайшла ця дівчина.Вона була дуже мила, блондинка.Я хоч і в реалі так би не зробив, попросив її телефон, а потім (сон був як два дні) вона прийшла до мене в школу і ми пішли до мене додому.Але ми не дійшли, вона сказала типу їй треба подумати про те, що вона чувтсво до мене.Ми подобалися один одному взаємно.

Ми грали якусь гру на квітковому полі і він сказав що ще треба пограти але я попросила щоб він перестав і він потім забрав нас (я і одна пара) ми поїхали на автобусі в Мумбай. Та пара почали цілуватися і я на цього гравця дивилася. Він покликав і ми поїхали з ним в Мумбай (це гра не проста а нібито як у фільмі&# 187; Пила&# 187;) там я познайомилася з людьми різними але я капец була закохана і навіть коли прокинулася чомусь я здається по справжньому закохалася

Мені наснилося, що я заходжу на свою сторінку ВКонтакте і бачу, що мені прислала повідомлення якась дівчина, щось про багатих батьків. У реальному житті таку не зустрічав. Зайшов в переписку, а виявилося, що я з нею давно листувався, а потім чомусь кинув писати. Написав їй незрозумілий відповідь, а потім, нібито на наступний день зустрічаю її в школі. Вона мені каже те ж саме, що і написала в мережі, як і я їй у відповідь. Далі я у себе вдома, а вона чомусь перетворюється в білу пухнасту з рудими плямами кішку (: D), яку я починаю щиро любити, піклуватися про неї і обіймати. Трохи бачу, що лежить на землі, негайно стурбоване повинен звідкись вискакувати й чую муркотіння, заспокоююся. Наче все&# 8230;

я бачив дівчину наче ми з нею зустрічаємося і ми один одному подобаємося і вона подарувала мені квіти. в реальному я одружений,

Я живу в селі, і ми з друзями поїхали в місто, далі не дуже пам’ятаю, потім ми поїхали до кадетів з подругою, і один кадет почав гладити мене по гіркоту мені це подобалося, потім ми попрощалися, я поїхала додому, на сл. День ми поїхали знову і там нас ледь не збила машина, це був хлопець, який кадет, і потім він мені сказав що любить мене, потім він відвалився від мене, можна сказати використовував, і все

Мені наснилися дві сестри (незнайомки), я був мабуть у них в гостях, але ввечері я збирався поїхати, пішов в спальню, підійшов до ліжка, ніжно розбудив, і сказав що мені треба зараз поїхати, але я обов’язково повернуся скоро, вона дала мені свій телефон, сказала як звуть, сказала що любить мене і повторювала неодноразово, я відповів тим же, і потім при мені написала на запітнілому вікні, &# 171; я люблю тебе&# 187; і знову це сказала&# 8230;.вона просила мене залишитися, або як можна швидше повернутися&# 8230;
я сказав що не хочу їхати, і приліг поряд з нею, щоб обійняти&# 8230;.і нам було дуже комфортно&# 8230;.єдине що я не зрозумів, так це що у неї було дивне ім’я на букву &# 171; М&# 187; , Але коли вона записала свій номер, виявилася чомусь &# 171; Світланою&# 187;&# 8230;.але їй це ім’я точно було не до лиця&# 8230;
зовнішність її була дуже для мене красива, і чимось дуже нагадала одну мою колишню дівчину&# 8230;.але це були лише подібності

Я давно закохана в одного хлопця, мені снилося що ми начебто через скло спілкуємося один з одним, сміємося, він показує мені якусь посуд з червоними трояндочками і каже, що це обсолютно чоловіча посуд. Я відчуваю, що уві сні він теж закоханий в мене

мені наснилося що моя подруга гуляє зі своїми однокласниками але потім один з них бере мене на руки і кружляє а коли разгледела обличчя то закохалася в нього і він в мене До чого це?

Сьогодні бачила сон в якому була закохана в молодого людини. Цей молодий чоловік був так же закоханий в мене. Я з ним не знайома, але знаю його. Весь сон ми сміялися і були ніжні один з одним, але як справа доходила по звичайного поцілунку так нам щось заважало. Потім знову і знову, як ми зближувалися (не в вульгарному сенсі) обіймалися, так нам знову щось заважало.
У житті ця людина мене не знає, але він мені дуже подобається..

наснилося що я закохана в старшого чоловіка на багато ми цілувалися він подарував квіти і ми від кого то ховалися!

Я сиділа в кінотеатрі на дивані а навпроти мене сиділи дівчина з хлопцем, потім дівчина кудись пішла, а її хлопець покликав мене. Я сіла поряд і він мені подарував кулон, він сказав, що цей кулон буде мене захищати. потім він подивився в мої очі і сказав &# 187; можна я вас поцілую?&# 187; я погодилася він мене поцілував і я перемістилася в какой то будинок, там були мої батьки друзі і він з мамою. цей будинок мав вибухнути і ми всі вибігли на вулицю. я почала його шукати, але його там не було і я почала дуже сильно плакати і побігла в цей будинок. там я побачила як він з мамою грає в настільний теніс і я зі сльозами побігла його обіймати. коли я його обняла він сказав що любить мене і я відповіла взаємністю.

Мене звати Анастасія.Вчора о 22:30 приблизно я заснула і мені снився такий сон: я поїхала в незнайому село, там села на маршрутку, щоб повернутися додому.Зайшли двоє молодих людей в цю маршрутку і сіли назад, там була і я, сиділи вони переді мною.Я відразу звернула увагу на хлопця, який сидів біля вікна (один з цих двох).Він високий, світловолосий, очі у нього блакитні або зелено-блакитні.Я їхала з чужого села, але чомусь якось потрапила вже на цій же маршрутці на свою трасу в своє село.Я вийшла у будинку своєї бабусі, так як мені треба було тчо-то там зробити, але ось коли я сиджу у неї вдома, то розумію: навіщо я вийшла?Я дуже хотіла доїхати весь шляху з тим хлопцем.Я якось різко потрапила вже в бабусин будинок.Але ось у бабусі я була хвилин 5-8.Виходжу з її будинку і там стоїть ВІН.В думках у мене: я йому теж сподобалася і йому захотілося може познайомитися.Далі або я не пам’ятаю, або просто нічого не було.Але у нього якась паніка, він мало не плаче, а все тому, що він, виявляється, вживає наркотики, але не може це кинути, як я зрозуміла.Я почала його заспокоювати, обіймати, говорила, що все буде добре.І, коли я його обіймала я відчула, що це дуже рідна людина.Я ніколи ще не любила, а тільки закохувалася, а це у мене було відчуття, що я не хочу нікому його віддавати і люблю його, дуже сильне почуття.Весь день згадую все це.Але потім я, напевно, прокинулась, або сон скінчився.Що це означає?Скажіть будь ласка.

Мені наснилося що я закохався в незнайому дівчину, а вона в мене. Почуття були настільки приємними, що аж в реальному житті я такого не відчував.

Мені наснилося, що я познайомилася з новим молодим чоловіком, перебуваючи у відносинах з хлопцем з яким я дійсно зустрічаюся в реальному житті.Коли ми познайомилися незнайомцем уві сні, я повідомила йому, що у мене є хлопець, але його це не зупинила, ми проводили разом час, нам було добре разом, мені було тепло поруч з ним.Він намагався всіляко зачепити і простебать мого хлопця при зустрічі.А мені завжди писав повідомлення, якщо ми не поруч.Питав де я і що роблю, тобто проявлл турботу.В кінці сну я була готова розповісти все своєму хлопцеві і почати відносини з тим хлопцем.Але на жаль я прокинулася. Тепер я не можу про нього забути.

Ми прийшли на якусь коктейльну вечірку з запрошеннями. Я була вже в плаття, а ось друзі пішли переодягатися. Біля входу стояв мй знайомий і я вирішила з ним поговорити поки вони повернуться, ми так спілкувалися і коли друзі прийшли переодягнені я не пішла з ними а вирішила залишитися з тим хлопцем. Ми ось так от спілкувалися і веде відверті розмови і почали наближатися один до одного але потім ми розійшлися і він поїхав на таксі. І тепер я згадала що у мене був теж сон в якому я з ним спілкувалася так само.

Мені снився великий зал і там ми репетирували якусь п’єсу.Там був дорослий чоловік, дуже красивий і я потихеньку закохувалася в нього, а він в мене.але потім він зник.я шукала його, але не знайшла

Отже, о 5:45 мій мозок вирішив, що потрібно вставати. Окей. Я встала і годину сиділа в вк. Потім знову пішла спати.
І тут мені приснився класний сон.
Загалом, я була голою. Хз чому, але мені, здається, вже таке снилося. На мені були шорти від піжами, а зверху – нічого. І я не помічала цього. Забула одягнути, чи що, подумала я потім. Але тут мені зустрічаються кльові чуваки. Там були тян, одна була з червоним волоссям і стрижкою каре. І один чувак, милий такий. Я весь час на нього дивилася. У нього було світле волосся і добрий, наївний такий погляд. Вони покликали мене до себе. Ми пішли гуляти на берег моря. Там були гойдалки і столики. І ще моя маман. вони веселілілісь. Мені було теж весело, я сміялася над тим чуваком. Потім він сидів поруч з маман, зробив дивне обличчя і втік в туалет. Я сиділа на гойдалки спиною до всіх. І тут я усвідомлюю, що на мені з одягу тільки шорти піжамні. Я до маман бігом і благаю її йти додому. Вона начебто погодилася. Тут у мене з’являється кофта чорна, з короткими рукавами. Я задоволений і зітхаю з полегшенням. Чомусь я опинилася у бабусі на кухні, а там цей чувак. Він підходить і каже: мені звичайно подобається, але краще не ходи так.
Я зніяковіла і сховалася в туалеті.
На пляж ми, до речі, добиралися на таємному поїзді агентів. Але не заплативши. Тому нас два рази штрафували.
Карочє, після цього вони запропонували мені бути агентами. Вдома у мене після цього почався чомусь ремонт. Я сиділа в своїй кімнаті і дивилася у вікно, а там були вони і цей чувак. Карочє, любов у нас. Я на нього дивлюся, а як він побачить, я погляд відводжу. Це було так мило.
Потім ми вирушили в штаб. Там треба було (чомусь знову у бабусі, але в передпокої) взяти обкладинку на паспорт, і тільки тоді їхати далі (далі – це на лоджію ._.) Я думаю, у мене-то є вже, візьму Кирилу. Кличу бабусю, щоб вона допомогла мені вибрати. Там були тачки всякі, мультики, а вона каже взяти з казками якимись (марення коротше). Я здається дозволить Кирила. Загалом, нарешті змогла йти далі.
Нам дали кімнату. Там був диван на 3 чоловік. Ем, там коротше, літерою С він зроблений. Тільки квадратно, природно.
Вони сказали, що я норм і показали фотку зі мною, кльова така фотка, я там в кофті вже.

я поїхала на якісь змагання там зустріла його я його не коли не бачила в житті він попросив знайти для нього книгу для роботи потім він додається до мене в друзі в мій світ потім я поїхала на волейбол і його зустріла там він приїхав на змагання не відомі для мене я бачила як він виступав і я сказала фразу зроби це для мене . знаєте мені здалося чи що це було реально чи то мені здалося що це сьогодні збудеться

Вітаю.
Мені наснилося, що я закохалася в хлопця, якого майже не знаю.(На яву)
І він відповідає мені взаємністю.Але я сумніваюся, точніше для мене це авантюра, тому що у мене є хлопець (і на яву теж є), але мене притягує все що заборонене.І я розумію, що не можна, але мене тягне до цього хлопця.І ми лежали десь, і дивилися один на одного, мало не поцілувалися.Там були ще моменти, але я їх не запам’ятала.
Мені цікаво, що цим хотіла сказати моя підсвідомість?
Тому що на яву мені симпатичний цей хлопець.Але люблю я свого хлопця.

Мені прісної що я полюбила хлопця не знайомого мені (В житті я замужем) у хлопця вся рука була в крові багато крові .

Мені наснилася красива руда дівчина і я вдало її клеїв все у нас там було чудово інше пам’ятаю смутно якісь постройгі квадратні 1 поверхові вони швидко змінювали свої значення ну там було так стоїть мій будинок близько навпроти стоїть її будинок і справа ще 2 будинки і дивлюся я на оніз з цих 2 домок відвертаюсь потім дивлюся знову і цей будинок превротілся в хлібний мвгвзін відвернувся і подивився ще і на місці іншого будинку з’явилася лазня що дивно всі будинки мали кубічесуцю фотрму і вони були білі тільки коли я від них повертався і дивився знову вони зберігали свою форму але міняли окрасну на зеленокорічневую і появлялясь маленкая табличка Хліб. магазин . Повернемося до дівчини руда красива з красивими формами скажімо кадрив я її вдало

Доброго дня, Тетяно!Мені сьогодні вночі наснився сон, там була вона, точно не пам’ятаю як вона виглядала, але я закохався з першого погляду, і вона відповіла взаємно.Ми в перший же день зустрілися, поспілкувалися і навіть встигли поцілуватися, але потім я її втратив.Вона ніби випарувалася в тумані.Весь день про неї думаю, хто ж вона така, я її навіть не бачив ніколи в своєму житті це я точно знаю, я сподіваюся що це збудеться і я буду з нею все своє життя, на душі боляче, перед тим як я ляжу зараз я хочу тільки одне щоб вона наснилася мені знову.Будь ласка, будьте ласкаві, порадьте що мені робити?

Вітаю !вообщем е люблю хлопця з мого класу .у мене в класі є найкраща подруга у якій є хлопець .і вона каже що не любить того пацана з мого еласса якого люблю я (вона сказала що навіть не навідь) а зараз мені приснився сон що моя лп закохується в того хлопця якого люблю я.а хлопець моєї лп поїхав у відпустку . і мені так херово це бачити як вони гуляють разом ((((що робити?

корооче ми гуляли з сестрою по магазину і до нас підійшли хлопці високі і милі ну ось ми з ними познайомилися і заговорилися, потім ми збиралися додому і вони вирішили нас проводити а т.до м далеко живемо від магазину ми зблизилися ну і почали бесііться і обніматися потім коли ми дійшли до під’їзду хлопчик якому я мабуть сподобалася назвав своє ім’я і обійняв мене і сказав знайти його в вк його начебто Вадим або Денис звуть, і всі ми розійшлися ! що це таке ? може це нібито віщий сон ?

Доброго дня! Мені приснився знайомий чоловік, який запросив мене на вальс. Він вів мене в танці, а я как-будто парила &# 8212; дуже легко (ніжно) давався мені танець. А потім він захотів провести мене додому. На яву він одружений, а я ні. У нас тільки ділові стосунки. Сподіваюся на відповідь. дякую!

За мною гналися хулігани . Я бігла від них по спортивному майданчику і побачила хлопця на кілька років старший за мене . Я попросила його допомогти мені позбутися від переслідувачів і він допоміг мені .Хлопець попросив мене надати йому відповідну послугу . Я не дуже добре пам’ятаю сон, все досить розпливчасто . Після цього ми пішли на одну площадку до його друзям . По дорозі він зізнався мені в коханні і сказав, що не зустрічав таких, як я . Але потім, коли ми прийшли на місце друзі оточили його, вітали зі чим -то, я відчула, що мені там не місце і пішла.

присниться людина-МІЛІЦІОНЕР, ВІН НІС МЕНЕ НА РУКАХ І притиснув до моєї щоки, ВІД ЯКОЇ Я ВІДЧУВАЛА насолода І ТЕПЛО, ВІН ТЕЖ ВІДЧУВ ЦЕ, І СКАЗАВ, ЩО У МЕНЕ ЧУДОВІ щічку і ПОПРОСИВ папірець, ЩОБ ЗАПИСАТИ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, АЛЕ ТУТ СОН обірвав&# 8230;

закохався з в дуже красиву дівчину яка чим то занмается спортивним так і не не розібрався з чим до чого я в цьому сні теж їй сподобався. ми часто посміхалися один одному

Мені наснилося, що уві сні я зустріла іншого хлопця, з яким ми збиралися бути разом, ми познайомилися з його сім’єю, навіть вже жити разом запланували. закохані були один в одного. Але я подумки розуміла що це не правда ніби, так як у мене в житті є молода людина, з яким разом живемо.
Я не пам’ятаю ім’я того хлопчика уві сні, але він запам’ятався зовні. і вони абсолютно різні зі справжнім моїм хлопцем

їхала з одного міста в інший на автобусі, там мені сподобався хлопець. І цієї ночі мені наснилося що у мене з ним взаємна любов з такими насолоджуватися неймовірно що на яву у мене було рідкістю. До чого б цей сон приснився мені дуже стало цікаво!

Почну з моменту знайомства.
Знайома побачила симпатичного хлопця, розповіла про нього. Він їй сподобався, і коли вона почала його залучати, а він підійшов до мене. На вигляд симпатичний (арійська зовнішність). Знайомилися, розмовляли в обстановці спокійній. (Начебто на вулиці), було темно, до нього з’явилися почуття, набагато сильніше і щире, чим до мого реального нареченому. почалися поцілунки. А після привела його додому (хоча ось-ось зараз повинна нареченого знайомити з батьками), в моїй кімнаті було не прибрано і я сказала йому почекати. Коли він зайшов до кімнати, знову були поцілунки і почуття до нього (яких немає до реального нареченому). Потім я йому сказала, що треба поговорити з реальним нареченим, розібратися (в кімнаті було темно).
Цього ж хлопця я бачила і в іншому сні, і теж були сильні почуття до нього.
Спроби знайти цього хлопця безуспішні.:(

Мені наснилося, що я нібито закохалася в чоловіка, хоча швидше за все в хлопця. Він старший за мене, і сприймала я його, як вчителя. Ми з моїми друзями і ще деякими незнайомими мені людьми мого віку кудись їхали на поїзді. Сон швидше був схожий на фантастику, тому що ми були в якомусь дивному світі, я розгадувала таємницю цього світу і розповідала все цьому хлопцю, в якого закохалася.
На даний момент в реальному житті я безмовно закохана.

в реалі Ми бачилися на спортивному заході, він інструктор і вів тренування. І там я особливої ​​уваги на нього не звернула. Але уві сні ми з ним розмовляли і я закохалася. Причому здається взаємно.

Мені наснилося :
Я була в школі, в класі з учнями (я не знаю саме хто ці учні і що за клас, але знаю що це була моя школа), раптово мені захотілося в туалет, поруч сидів хлопець, і я покликала його собою (я не знаю навіщо, просто уві сні я так зробила) Хлопець був 7 класі або 8 класі, але я була в 6 . Ми пішли, його всі вітали, бо у нього був день народження, коли ми пішли я хотіла теж привітати, як то на секунду не встигла, і він мені каже &# 187; Ти навіть не привітала мене, я сказала &# 187; Ось хотіла привітати, не встигла, ти відразу на мене напав прям, з день народження тебе, ми йшли, у нас було багато туалетів але ми не знайшли, і раптово потрапили на вулицю (я знаю це місце, це було в моєму місті) Ось ми йдемо з ним назад додому, а у нього було день народження, мені було страшенно не зручно що він пропускає його, я йому це говорила, ми базікали (не пам’ятаю про що саме) І несподівано він взяв мене за руку . Мені було дуже приємно . Ми йшли, дорога була казкова, то ми йдемо, то ми їдемо (було не зрозуміло) .Ось ми дійшли до будинку зайшли всередину (це був не мій будинок в реальності, сон сам вигадав його) У мене чомусь було в руках ковдру . Я дала йому ковдру, він поклав його і свої речі (але коли ми йшли по дорозі речей не було) . Я попросила щоб він дав мені ковдру . Він був так зайнятий що не дав його, тому що його всі вітали, я взяла сама ковдру і пішла додому (мені було не багато не приємно що він не сказав мені &# 171; поки&# 187; ) Я думала він може прийде ввечері до мене (Ми жили в одному будинку) Ось я прийшла, настав вечір, я була в кімнаті (в який не пам’ятаю) Мама сказала&# 187; заходь ..(Ім’я) &# 187; (Його ім’я я теж не пам’ятаю) Я почула пішла в кімнату, мама була теж в кімнаті, вона мені сказала йди зустрічай &# 8230;.(Ім’я) . Я пішла, подивилася в його очі, він теж дивився, ми не чого не говорили . Я впустила його, ми пішли в мою кімнату, ми сиділи, була мама теж, у мене ще була сестричка (в реальності вона теж є, їй уві сні і в реальності 1 рік) Ми сміялися, розмовляли (я знову ж таки не пам’ятаю про що ) Ніч йшла, він дуже довго був у мене, і я запитала &# 171; ти не хочеш додому піти, вже пізно, у тебе ж день народження . Він промовчав, не хотів не куди йти, мама не чого не говорила, вона була порада то що ми з ним дружимо, вона так думала, але мені не здавалося що ми з ним дружимо, мені дуже було приємно дивитися в його очі, моє серце стукало все сильніше, я сходила сума від нього !Ми навіть іноді обіймалися, (в дорозі теж) Я хотіла продовження, але його немає !

Сон почався зі старої квартири моєї тітки. чому то у ванній кімнаті щось вибухнуло і мою собаку яка була там, розірвало на частини, все стали плакати, різко все придбали похоронний характер включаючи і зовнішність, потім проходячи повз туалету я помітила що у першій частині б’ється серце і я візьму її в м’яке покривало повезла до лікарні, чому то серце і тіло їхали в різних машинах, трапилася аварія, серце &# 171; розчавило&# 187; .але моя собака зі щасливим виглядом залишилася жива, потім мене викрав хлопець, років 19-ти, у нього було гарне обличчя, чорне волосся, охайний вигляд, відвів мене і мою собаку він в занедбаний будинок в нашому місті, в одній з кімнат на останньому поверсі була настелена ліжко, полки, речі, я хотіла втекти, хлопець не пручався, але зістрибувати було небезпечно а сходи зникла, ми про щось говорили, я не пам’ятаю дослівно але пам’ятаю що він розповідав що сама його мрія це справжні почуття. я до викрадачеві, ставилася грубо і з викликом, він був спокійний і мовчазний. одного ранку я прокинулася і зрозуміла що люблю його. він сидів на стільці. я підійшла до нього з боку спини і обняла його за шию, він злегка повернувся і посадивши мене собі на коліна поцілував. Моя собака вилікувалася і сходи з’явилася але я не хотіла йти, тому що зрозуміла що люблю його.
цю людину в житті я ні коли не бачила.

Вітаю! Уві сні йшла війна, зима, ходило два німця по вулиці, Я з подругою від них ховалася, потім ми сиділи в кіоску, вони нас помітили і підійшли до нас. Зброї у нас не було, ми вийшли битися палицями. Поки подруга билася з одним, я стояла навпроти німця, він був високий, красивий (дуже нагадує мені зовнішність знайомої людини.він друг мого хлопця). і тут я зрозуміла, що мої думки тільки про нього. Ми гуляли, з ним нас ніхто не чіпав. я привела його знайомитися до батька, він був проти. потім ми десь сиділи у дворі і базікали, він носив мене на руках і тд&# 8230; факт в тому, що я прокинулася і думки все про нього. що це означає?

Я гуляв з племінником, і як то несподівано потрапив до лікарні. Чекаючи лікаря, сидячи в коридорі, повз мене пройшла красива дівчина, явно зі мною кокетуючи. Потім вона пішла до себе в палату. Я хотів проявити відповідні знаки уваги, але що то мені завадило. Після, вона передала мені записку, зміст якої я не пам’ятаю. Я тоді зрозумів, що люблю її, і вона мене теж.

Я встав в чужому домі думаю спав до цього будинок був великий і красивий, і там сидів якийсь хлопець їв, потім прийшла дівчина вона очен красива і я її реально не бачив не коли я в неї відразу закохався і зізнався вона відповіла взаємністю ми гуляли все таке в кінці вона запропонувала одружитися і я прокинувся&# 8230;

Мені приснився хлопець. Спочатку я була байдужа до нього. Він був як один, швидше за просто хороший знайомий. Він мені розповів про своє життя. Скільки у нього проблем серйозних в сім’ї. Теж саме у мене в родині відбувається зараз. Коли він мені відкрився, я зрозуміла, що закохалася. А потім все моїм друзям запропонували піти на бал. Я думала, він піде зі мною, т.до. він нікого не знає. Але виявляється, що він познайомився з деякими моїми подругами. І йде з моєю найкращою подругою. Вона знала, що він мені подобається. І сама йому запропонувала піти. Він не зміг і, напевно, не захотів відмовитися . Я в сльозах втекла.

Приснився сон, дуже реалістичний, і справа в тому, що я знаю цю людину, але він з іншої країни і особисто я з ним не знайома, та й раніше він не викликав у мене такий симпатії.Цей сон триває вже майже тиждень.І протягом цього сну розвиваються наші відносини.Все на стільки правдоподібно, що коли я прокидаюся і не виявляю його поруч мені страшно, мене кидає в тремтіння, я панікую і я сумую за ним.Не знаю що робити.У мене зараз є хлопець, у нас все відмінно, але я все більше і більше думаю про ту людину.
У першому сні я звідки то знала його ім’я і вимовляла його, хоча знала раніше його тільки за зовнішнім виглядом, а імені зовсім не знала, звідки я могла уві сні знати його?Допоможіть будь ласка.

мені приснився хлопчик мого віку 12-13 років я була в музичній школі і кілька моїх друзів з нашого села потім прийшли дівчатка і хлопчики з іншого села цей хлопчик сів поруч зі мною і мені посміхнувся потім через кілька хвилин прозвінел дзвінок все кудись пішли і я пішла з ними виявилося що вони хлопчики пішли грати в хокей я повернулася до кабінету але до цього моя подруга сказала мені що його звуть дима коли всі прийшли в клас виявилося що я переплутала ряди коли дима сіл на своє місце то дівчинка хотіла сісти на моє місце а він її вигнав потім він побачив де я сиджу і пересів до мене я нагнулася зав’язати шнурки а коли піднялася то ми опинилися на своїх старих місцях але до того коли він до мене пересів ми з подругою побачили як він дівчину проганяє вона сказала що він мене любить коли я піднялася то побачила міні абетку і малюнок кришу Смішарики він сказав що не знає що це значить і я поклала це на стіл вчителя потім я поклала руки на подлакотнікі а він поклав свою руку на мою потім ми з подругою поки ніхто ще не вийшов зі школи пішли на цей каток я встала на нього і стояла на льоду а як тільки подруга торкнулася льоду він розламався по лінії а лід окозался дуже тонким ми почули хлопчиків і пішли додому на цьому мій сон скінчився

Вітаю!мені приснився сон що пливе корабель, на ньому багато народу, всі відпочивають на палубі, танцюють і розважаються, тут я побачила чоловіка і я відразу ж закохалася в нього, я хотіла підійти ближче, але тут корабель наткнувся на щось і потім нас відштовхнула хвиля, все впали і я теж. Потім я опинилася в рятувальній шлюпці, села на вільне місце, і він стрибнув в цю ж шлюпку, він став переді мною і ми довго стояли, я не могла нарадуватися цьому. Потім ми опинилися на березі, він пішов допомагати іншим, а я якось дізналася що у нього є дочка і всіляко підтримувала і допомагала їй. Коли він повернувся він став переді мною обійняв і поцілував. Ми разом провели ніч ніч на березі, а потім він зник і я не могла його ніде знайти&# 8230;

Наснилося що у мого друга є сестра, я ніби закохався в неї і вона в мене. Потім я опинився в школі і сестра мого друга насправді не його сестра а наша однокласницю.

я йшла з друзями і з-за рогу виходять пацани троє я їх знаю один колишній однокласник і його брат і друг їх але ми не спілкуємося і я нібито йшла з 2 подругами і з пацаном і один говаріт чого ти змінюєш з пацанами я така ти на неї (на подругу?) Він такий немає ну я подумала на іншу подругу і він ногу задіраеті показує на мене я шаленим голосом говарю я? І тікаю потім темно ми сидимо біля Моїй школи і я говарю мені відносини не потрібні вибери краще він говаріт немає мені потрібна ти (ось такий дивний сон)

наснилося, що підійшов чоловік, якого знала моя подруга, і почав розмовляти з нами, потім фокуси якісь показувати, а потім взяв мене на руки і почав носити по всьому приміщенню, а там було щось на зразок ринку. Де стояв мій колишній молодий чоловік з моєю подругою. Зробивши кілька кіл, ми повернулися вже закоханими один в одного. Дуже високий і ставний чоловік був.

Це був безглуздий сон&# 8230; Коли я приїхав до бабусі погостювати тиждень.Незабаром був якийсь свято, не пам’ятаю який, чи не свято (точно не пам’ятаю) я побачив її, і миттю закохався.Потім десь мені хтось (не пам’ятаю хто) зробив запит жахливу ціну, але вона за мене Залати, тут ми зустрілися поглядами і зрозуміли що любимо один одного (далі сон тривав але там нічого особливого з нею не було, извеняюсь за помилки пишу все це, я, як тотько прокинувся&# 8230;)

Привіт мені наснилася дівчина в яку я вже давно закоханий
ми снею (уві сні трималися за руки і були в місці дуже Щасливе!)
Подскажите до чого

ми сиділи в концертній залі, а ця людина співак. але він не брав участі в дії, а просто сидів поруч зі мною і просив його не залишати. раптово він встав і пішов. мені стало страшно за нього і я кинулася його шукати. не знаю чому, але мені було необхідно його знайти і упевнитися, що все в порядку. в результаті я знайшла його в одній із гримерок. після цього мені стало легше, але так як там знаходилося багато людей я не могла підійти до нього (він же знаменитість), так само як і він до мене.

мені снилося що я запитала у нього чи любить хто мене напевно говорила я а він у відповідь з чого ти взяла ? я у відповідь що я тобі подобаюся а він почав посміхатися після я все розповіла подрузі і продовжили їзду на велосипеді

Коротше прокинувся, і сон не дуже пам’ятаю.Тільки пам’ятаю що з’явилася дівчина і мені з нею було дуже добре, що так в житті ніколи не було

Закохалася в людини, схожого на мого викладача. Він був старший за мене років на 20. До сих пір не виходить з голови. Уві сні ми цілувалися, обнімалися. У нього була дружина.

Мені приснився хлопець, якого я проводила до якогось магазину, і допомагала вибрати подарунок його бабусі, потім він проводив мене додому, і ми поцілували один одного в щоку

Я закоханий чоловіка. Він був глузливий і ніби трохи знущався наді мною. Я хотіла за нього заміж, він начебто і брав мене, але намагався піти від теми часто

Здраствуйте, мені 16 і я вболіваю питанням &# 171; як знайти собі хлопця&# 187;. Раніше мені ніколи не снилися сни про закоханість і любов, хоч цим питанням я задаюся вже років з 13. На ніч з 9 по 10 липня мені приснився сон, в якому у мене були взаємні відносини з якимось юнаків. Я бачила тільки половину його обличчя, але він мені здався симпатичним. Уві сні ми гуляли по парку, сміялися і говорили всякі теплі слова один одному. Уві сні я сказала &# 171; він трохи зворушений, але я його люблю&# 187; що дуже дивно, адже я його навіть не знаю. Уві сні ще щось говорилося на рахунок того, що він хворіє або хворів хворобою Дауна, хоча на мою це була всього лише метафора, тому як мені подобаються хлопці з дивацтвами і це могло бути як обзивательства жартома.
Я не дуже запам’ятала як виглядав парк, пам’ятаю тільки що ми сиділи на схилі, який дуже схожий на горбок з високою, не косіння трави та всілякими польовими квітами і бур’янами. Небо було чисте. Це була друга половина дня. Горбок цілком міг бути берегом річки, тому що це зазвичай продовження таких схилів в моєму розумінні.
Спасибі за приділений час і ваш труд! Вибачте за всі помилки допущені в листі!

мені наснилося що я закохалася в симпатичного хлопця (я колись навіть не бачив його в реальності) ось, і потім я сказала йому &# 171; я тебе люблю і нічого мені не говори&# 187;. хлопець посміхнувся і нічого не сказав. а коли я запитала чому він мовчить, він сказав &# 171; ти ж сказала щоб я нічого не говорив&# 187; ми обидва посміхнулися і я обняля його дуже сильно і поцелавала в губи :))) боже помоему я закохалася в реальності :)) допоможіть

Вітаю! Мені приснився великий сон але на жаль я пам’ятаю тільки частина сну: Стоять два незнайомих хлопчика, чи не виродки і не красені, самі звичайні, вони майже мого віку (я пам’ятаю точно що один був трохи вищий за мене на 5 см, а інший на 7 10 см), ну так ось стоїмо ми троє біля мого двору в спортивному одязі, і я прям відчуваю що обидва в мене закохалися запитують номер телефону, запитують чи прийду я ще раз..До чого це.

Мені наснилося, що я йду зі своїм коханим, він старший за мене, напевно йому років 25, здається лисуватий, в загальному зовнішність соверешенно не та, що мені подобається.Але я страшенно його люблю, такого почуття я не відчувала на яву ніколи.Мені дуже хотілося взяти його за руку і сильно обійняти, більше нічого.Він проводив мені до місця, мені потрібно було щось там зробити і пішов.Потім, коли я закінчила справи, мені захотілося його знову побачити, я стала йому дзвонити і мені так хотілося йому зателефонувати.Загалом відчуття найтепліші.Але мені було страшно його втратити.І було таке, що мені снилися хлопці, які мені симпатичні і страх того, що мені страшно втратити їх.Але цього хлопця я не знаю.

Вітаю!сьогодні вночі мені приснилося, що від мене пішов найдорожчих мені людей, кажучи, що це на моє щастя.І тут же з’явився молодий чоловік, дуже сильно закоханий в мене.Ніжною любов’ю, прихильністю.Він дивився на мої сльози, втішав мене, в його очах була турбота, я відчувала тепло.Це були такі ніжні і щирі почуття.Після сну залишилося післясмак, відчуття, що це було наяву.Що б міг означати цей сон?(Снився з неділя. на понед)

З друзями каталися на машині. Веселилися, курили травку. Вирішили трохи від’їхати від міста, сховатися від суєти, так ми і зробили.
Навколо були цегляні і дерев’яні будинки, щось схоже на приватний сектор. На вулиці було літо. Було багато зелених дерев і рослин. Ми зупинилися, вийшли з машини, відкрили пачку сигарет і курили в очікуванні чогось не знаю.
Тут я вирішив політати, оглянути краще те місце, куди ми приїхали.
Варто було мені тільки стрибнути вгору і я вже був на багато метрів над землею. Кружляв над тим місцем де ми зупинилися, дивився на зелені дерева, але будинків поруч уже не було. Я злетів ще вище, і тут, я втратив своїх друзів. Їх просто вже не було видно. Як я не намагався &# 8212; не зміг їх знайти.
Зрозумівши, що шукати їх марно я продовжував літати, навколо як і раніше нікого не було. Внизу виднілася річка, я опустився трохи нижче і побачив великий старий міст. Пролітаючи повз нього я помітив невеликий старий будиночок. Я опустився на землю, підійшов до паркану того будинку. І тільки хотів відкрити хвіртку, як побачив за парканом хлопчика, з ним було щось не так. Він дивився на мене страшними чорними очима, неначе заглядав мені в душу. Я спробував дізнатися у нього де я перебуваю, але той мовчав і продовжував дивитися мені в очі. Раптово хлопчик закричав, і тут вийшла жінка, напевно його мама. У неї були не менш чорні і злі очі.. Я злякався, спробував знову злетіти і у мене вийшло, але не з першого разу як тоді. І я летів далі&# 8230;
Через якийсь час я побачив внизу великі будинки, один красивіше іншого. Я пролітав над ними так низько що міг торкнутися даху. Але в цих будинках нікого не було. І тут переді мною з’явився найбільший і найрозкішніший будинок. Він стояв півколом. Частина будинку була салатового кольору, а інша частина рожевого. Я спустився на землю і підійшов до дверей. Двері були величезною, як ворота замку, я відкрив її і увійшов в будинок..
Йшов по довгому коридору, було темно і я нічого не бачив, йшов майже на дотик. В кінці коридору я знайшов вимикач і з’явилося світло.
Я частково оглянув будинок &# 8212; нікого не було. В одній з кімнат стояв музичний центр, на ньому тихо грала знайома мені музика. Ще раз оглянув кілька кімнат, став повертатися, як зустрів її&# 8230;
Гарну дівчину в світлому домашньому платті. Її русяве волосся опускалися до плечей і майоріли на протязі. Вона дивилася мені в очі і мило посміхалася. Її зовсім не бентежило, що ми не знайомі, що я увійшов до неї в будинок зовсім без стуку.
Вона взяла мою руку і відвела в кімнату де стояли чорні крісла. Ми пили чай розмовляли, сміялися. Я розповів їй як потрапив сюди. Вона сказала, що цей розкішний будинок її батька, а сам він кудись поїхав.
Вона дивилася мені в очі так, як ніхто ще не дивився. Від хвилювання я не знав що сказати, я зрозумів що кожну секунду ця дівчина подобається мені все більше і більше. І поступово я закохався в неї. Я тримав її за руки але не смів цілувати. Я майже потонув у її очах.
Тут з’являється ще одна дівчинка, вона була молодша за, напевно її сестра.
Ми подружилися і вже розмовляли втрьох. Її сестрі потрібно було їхати в місто, навіщо точно я не пам’ятаю..Я відгукнувся допомогти їй, сказав що я сам зроблю все що потрібно. Вона не заперечувала.
Я обняв свою кохану, поцілував її губи і опинився в місті.
Місто було знайомий. Але чому то замість автомобільних доріг була вода. А замість тратуаре були колоди, які лежали на це воді. Я йшов по ним, повз проїздили автобуси і машини&# 8230;.
І тут я прокинувся. До сих пір не можу згадати особи тієї дівчини, але таке відчуття, що крім неї ніхто не потрібен.

Привіт, сьогодні мені приснився сон де я закохалася в якогось хлопця, але потім він кудись пропав і я не могла його знайти ніде. Навколишні і близькі уві сні стали до мене по-іншому ставиться, кажучи, що я змінилася. Далі я просто змирилася з цим і жила далі, а потім зустріла його. Причому в цьому сні я багато плакала і емоції і почуття відчувала як реальні, тому він здався мені незвичайним..

мені приснився сон то що я у бабусі в селі і хлопчик з нашої вулиці який приїхав до бабусі на канікули закохався в мене і ходив за мною а потім він уві сні мені сподобався

Мені наснилося, що я повернулася додому, так як вже дуже довго там не була. Потім я пішла в свою школу, де раніше вчилася. Там я зустріла хлопця, якого в реальному житті я не знаю, я в нього закохалася і він теж. Ми пішли гуляти і потрапили на спорт майданчик. Там, як я зрозуміла фізрук, вчив дітей сідати на шпагат, і причому робив це все дуже різко&# 8230; Один хлопчик сильно закричав, так як йому було дуже боляче. Я звідти вибігла бо не могла на це все дивитися. Потім ми пішли далі гуляти він взяв мене за руку, потім відпустив. І все я прокинулася. І причому гуляли ми нібито на території школи, але вона не була на неї схожа, були якісь будинки, купа дерев.

Сон почався з того що я їхав з нею в транспорті трамвай на мою. Дівчина раніше мені не знайома. Але ми сміялися жартували я її обняв і поцілував у щоку. Вийшли ми на зупинці там де живе мій батько і пішли до нього. Пора року була зима. Не знаю чому, але вона запитала, Ти впевнений що ми підходимо один одному я засміявся і ответел, а ти як думаєш. Потім я її взяв на руки і відніс на поверх до квартири. Там був мій батько. На цьому сон скінчився&# 8230;. Я прокинувся під враження не знаю чому.

це було ввечері в якесь свято, я вийшла на вулицю і пройшла до бісетке і у бачила хлопчика. Ми привіталися типу були знайомі. Ми поговорили і він покликав мене до себе я погодилася. Коли ми зайшли там була його мама і сестра. Ми поговорили і я пішла. Потім я потрапила в двір поруч зі школою. Мене покликали 3 дівчинки яким подобався хлопчик зі свята вони запитали чому я зустрічаюся з ним я була в шоці але чомусь я сказала що люблю його, вони сказали гаразд і мене покликав той хлопчик і я пішла до нього а він мене обняв і запитав чого вони хотіли від мене. Ось і все потім я прокинулася.

Мені наснилася подвійна реальність, з технологіями майбутнього, була погоня, дружні посиденьки і багаття, і в цьому сні мені зізнався в любові незнайомий вродливий юнак, домагався, допомагав, захищав, зробив пропозицію, уві сні вийшла заміж. Юнак високий блондин, з волоссям до плечей і світло-сірими очима. Закохалася і сама, любов щаслива і обопільна. Так само весілля. По факту. Весільного плаття не було.

НУ був звичайний день гуляв з друзями і зустріли дівчину подробиці не пам’ятаю і обставин тожtно знаю точно що закохався в неї з першого погляду, і було таке відчуття що я її десь ще бачив&# 8230; В последсвий уві сні ми били разом цілувалися ходили заруку і так далі взагалі були разом

я прокинувся в машині поруч з нею в машині вона мене поціловала її батьки відвезли мене до парку я сидів там два години а потім вони знову приїхали а дівчинка вика з фоткою де я і вона і я прокинувся

Вітаю. Мені приснився сон, з дівчиною, яка перебувала взимку на вулиці на фоні великих білосніжних заметів. І я в цей момент відчув невимовне відчуття, Мене просто тягнуло до неї і все. На ранок я спробував згадати сон, але не зміг, мені пригадуються тільки фрагменти, я пам’ятаю її волосся, вони були білі, як сніг, але виділялися на ньому. Поясніть що це значить, я прочитав в сонник в одному і так зрозумів, що через невдачі і приниження я доб’юся багатства і щастя і зустрінуся з дівчиною, яка мені подобається. спасибі за увагу.

Мені наснилася дівчина, з якою я знайомий, я з нею гуляв пару раз, але ми більше не спілкувалися.Уві сні ми з нею провели весь день разом, мені здалося, що ми закохалися одне в одного.Романтика була якась.Наяву я до неї нічого такого не відчував, але дивно, що уві сні ми начебто навіть розлучитися встигли.

Вітаю! Я зустріла хлопця (ми їхали навпроти один одному на велосипедах). Я їхала шукати свою подругу і її знайомих. Але коли побачила цього хлопця, то забула про все. Мої знайомі, які проходили повз, сказали, що біля мого будинку мене чекає гарний хлопець. Я розвернулася і поїхала додому. Зовні він був моїм ідеалом. У нас все було добре уві сні. повне взаєморозуміння. Дії відбувалися протягом одного дня. Я запросила його випити чаю. І чаювання перейшло в поцілунки. Ми хотіли зайнятися сексом, але додому прийшла подруга і моя мама. І так, ще уві сні я усвідомила, що мені сниться моя споріднена душа.

Спочатку я був в одному районі в нашому місті, де я багато років тому жив. там побачив свого брата і там був один клуб, в якому було дуже багато людей. цей клуб належав моєму братові. я зайшов в клуб і там побачив одну красиву дівчину у якої була азіатська зовнішність. я її в перший раз в житті бачив, але уві сні ніби ми були знайомі дуже довго. Коли я її побачив, я зрозумів, що закоханий в неї і це було взаємно. вона наблизилася до мене і ми поцілувалися, потім пішли в одну кімнату і почали цілуватися і розмовляти. У мене були такі яскраві почуття, що у мене до цих пір почуття закоханості. Навіть зараз пам’ятаю як добре вона цілувалася. Я навіть не вірив, що це сон, тому що поцілунок, почуття, дівчина і все інше були дуже реальні. потім я побачив, що її ноги неголені. Потім в кімнату увійшла моя мама. Мій брат намагався зупинити її, але не зміг. Моя мама почала кричати на дівчину і хотіла вдарити її, а дівчина нічого не говорила. я покричав на маму і вона пішла. потім все закінчилося. Ми з братом вийшли з кімнати і пішли в невідоме місце. мені здається це був похорон, але я не впевнений, цей епізод пам’ятаю дуже погано. ми сиділи у дуже старого столу з дуба. на столі були щось на зразок їжі. там були дуже старі тарілки і котли. це мені нагадало лігво Баби Яги зі старих мультфільмів. а потім мене розбудили. Зараз у мене є дівчина, але з нею у мене дуже складні стосунки і мені здається у нас через кілька днів все закінчиться, у мене зараз дуже важкі часи. я весь час потрапляю в незручне становище. Зі мною весь час трапляється щось погане. Дуже можливо, що мене скоро звільнять з роботи. Я повинен був не піти служити, але так вийшло, що через 5 місяців я повинен служити. А про решту проблеми в родині, з друзями і взагалі з усіма, про всіх моїх невдачах краще не говорити.Так, і ще, Вам може здаватися, що я сам створюю ці проблеми, але я нічого не роблю, я заплутаний, я намагаюся ні з ким не спілкуватися в ці дні, але вони самі як би створюють мені проблеми. Я не знаю що робити. як ніби весь світ вийшов проти мене, а я впав і не можу встати. ну, Ви напевно зрозуміли, яка у мене складна ситуація. Я про це теж розповідаю, що б для вас було легше тлумачити. Заздалегідь велике спасибі

Спочатку я щось робив в лісі з друзями, потім по всій видимості я захотів поїсти і побіг до намету, я не міг вибрати, що взяти і продавщиця, вже знала моє ім’я сказав &# 171; Микита хоче їсти&# 187; і тут прийшла дівчина, теж знала моє ім’я і ми як-би з нею були разом або стали разом, ходили всюди, розмовляли і ніс її у себе на спині. було добре

Приснився сон в якому я полюбив прекрасну вчительку, вона була досить молодий, блондинка з не довгим кучерявим волоссям і глибокими, чарівними очима. На кокой-то момент я теж відчув її симпатію до мене, ми наближалися до друг-другу губами, але толком так і не поцілувалися, не можу пояснити чому.

Снилася закоханість в молоду людину молодший за мене на 10 років. я його знаю. ми з ним трималися міцно за руки. обнімалися.

Наснилося, що зустріла чоловіка. Між нами спалахнули почуття, я була щаслива. У реальному житті замужем три роки, є син двох років. Згадуючи сон розумію, що зазнала справжні почуття .

Мені наснилося, що я якось опинився в до квартири-бардель в якому було близько 6 повій. Я розмовляв з однією з них. Дуже приємна дівчина виявилася. Уві сні я випробував до неї почуття закоханості. у мене з собою було два подарунки для своєї дівчини, тк в цей день у неї було ДР. (Дівчина реальна, ми з нею 4 роки. У неї через 3 тижні день народження). Так ось повія попросила не йти. І я залишився.Через деякий час я пішов звідти. Той момент сну коли я пішов я не запам’ятав. Там були якісь інопланетяни чи монстри. Щось таке. Але незабаром я повернувся в бардель. І з цього моменту я чітко все пам’ятаю. я заходжу в ту кімнату, і бачу мужика займається сексом з трьома повіями серед яких була та сама. Він мені грубо щось сказав. Підскочив і пішов на мене. Я стояв біля кута шафи. В той момент коли він підійшов до мене близько, я схопив його рукою за потилицю і почав бити головою об цей кут. бив довго. Він був уже мертвий, а я бив і бив. Коли я відпустив його. Він впав до моїх ніг. Ті дві повії вийшли з кімнати. Я підсів до героїні мого сну і ми про щось розмовляли.
Взагалі мені щоночі сняться всякі різні сни. В основному це рідкісний треш, кислота. Від таких снів герої фільмів прокидаються в поту. Але я звик)

Спочатку уві сні ми з моїм хлопцем гуляли і все у нас було добре! Ми дуже любимо один одного ! Потім я пішла в будинок тітки без хлопця, де сиділи їхні друзі, у цих друзів є син, а у сина, нехай він буде (А) є дочка, дружина пішла (в реальності я їх всіх знаю). (А) підійшов до мене і ми пішли з дому разом . Ми гуляли і розмовляли, картина змінилося ніби пройшло багато часу. Ми закохалися в один одного, він намагався поцілувати мене, але я сказала, що у мене є хлопець, ми розійшлися. Я пішла до хлопця, але відчувала що хочу до (А). Ми пішли гуляти з хлопцем! Я живу в за містом, а (А) в місті і тут виявилося, що він переїхав в нашу місцевість. Хлопець подивився на балкон і там стояв він, тут з’явилися подруги і одна запитала хто це? Я шепнула на вухо, що він закохався в мене, а я в нього. А ще, в середині сну я кудись їздила на поїзді і бачила маленьку дитину з його мамою

Ми приїхали на море з моїм хлопцем та друзями. Нам господар дав 4 ключа і я один втратила, він впав в грязь, я почала шукати і все таки насилу я його знайшла.Ми оселилися в номери і пішли в цетр. У центрі було таке відчуття що я була, я уві сні ще сказала що мені це місце снилося. Йдемо гуляємо, і тут я зустрічаю свого колишнього хлопця який поїхав назавжди, він був для мене самим важливий.він ішёл з кактусом в руках, я його зупинила ми мило поговорили, потім я побачила що у нього млинець волосся до пояса і нарощені нігті. Я з ним поговорила, він ушол, і ми пішли далі гуляти.і я прокинулася

Ну мені знятися дівчата що я в них закохуюся і сьогодні приснився сон що я катав дівчину на каналі грала пісня хлопчики дівчинки і позавчора теж сон був як я гуляв 1 на 1 з дівчиною закохався сильно і коли прокинувся хотів її знайти (Сниться романтика, У мене не було дівчини 1,6 рік)

Вітаю. Сон бачила сьогодні з п’ятниці на суботу. Я закохалася в дуже поганого молодого хлопчину (він був ватажком банди) і у нас начебто була любов з ним потім він поїхав і я дуже сильно засмутилася. Поїхала в інше місто і йдучи з магазину по вулиці побачила його з іншою дівчиною і почала непритомніти. Падаючи в обморок я відчувала як він мене підхопив. Я падала в такої впевненості. і я прокинулася. Всі почуття були дуже реальні!

Вітаю. Приснився незнайомий чоловік, В моєму житті є чоловік, який схожий на нього уві сні, але ми не знайомі і можливо це всього лише моя фантазія. Дія відбувалася в приміщенні, здається це був урок фотографії або живопису. Чоловік в моєму сні був викладачем. І уві сні я відчувала на собі його погляд, що він спостерігає за мною. Я перейнялася до нього симпатією. Незнайома дівчина попросила у мене фломастери, вона щось малювала здається або писала. Потім заняття закінчилися, це було ввечері і мені здалося, що було дуже пізно, я хотіла залишитися і поговорити з цікавлять мене чоловіком (викладачем), але чомусь я дуже поспішала. Я підійшла до столу тієї дівчини, яка взяла у мене упаковку маркерів і хотіла їх забрати, але мені мені здалося, що вона ще не закінчила і все маркери були розкидані і я вирішила нічого не збирати. Чомусь в той момент в приміщенні я залишилася абсолютно одна. Потім я опинилася у себе вдома, побачила свою маму, здається розмовляла з нею, але недовго і це був якусь дрібницю. Квартира трохи змінилася, я її не впізнавала, але мені вона здалося колишньої, тільки ніби сам будинок повернувся в іншу сторону або кімнати помінялися місцями. Вид з балкона був знайомим, але не таким як завжди. В думках я хотіла подзвонити цьому чоловікові, начебто був його номер, але пам’ятаю час було близько півночі або години ночі і я вирішила, що це нерозумно і вже досить пізно і сказати було нічого. Але мій мобільний задзвонив, номер не пам’ятаю, але пам’ятаю як розблокувала екран мобільного і відповіла на дзвінок, ім’я я теж не запам’ятала при виклику, але мені дзвонив саме той самий чоловік, я була порада і здивована дзвінком, але я почула його голос, він начебто привітався і сказав кілька раз &# 171; алло&# 187; я йому відповідала, але він не чув мене, потім він здається ще раз передзвонив, але так само не чула мене, потім здається я хотіла передзвонити йому, але мій телефон став зависати, і я не могла подзвонити. Я так і не змогла зателефонувати хоча намагалася і відчувала себе ніяково, нерозумно і дуже прикро. Я ще думала зателефонувати на наступний день, але мені здалося це дурним, здається я соромилася і намагалася придумати виправдання або причину мого дзвінка. Дивний сон, але мої думки і емоції були дуже реальними. Заздалегідь спасибі за вашу допомогу.

Мені вже другий день сниться один чоловік. Ніби ми поїхали в якийсь санаторій, гуляли там серед гарний кущів, була осінь, листя така красива, рожева, помаранчева і жовта. Ми просто гуляли і ця людина дуже ласкаво на мене дивився. Особисто мені він не дуже подобається і взагалі, я про нього не думаю. І так дивно, ми жили в номері, але ніяких відносин між нами не було. Чи то соромилися, то чи ще щось. Але спали ми на величезній високою ліжка, на перині. Уві сні завжди було сонце, на ліжку лежали опале листи дерев. Ми спали по різні боки ліжка і обстановка була дуже романтична. Але тільки ми зверталися один до одного, як друзі. Але з боку тієї людини були виявлені якісь почуття до мене його ж поведінкою і виразом обличчя.

До нас в село приїхала дівчина з США і жила у моєї сусідки. Ми познайомилися і проводили багато часу разом у мене. В один день я посварився зі своєю сусідкою у якій вона жила і ця дівчина пішла. Я не міг її знайти весь день.
На наступний день я дізнався, що вона полетіла в США і залишила записку. У ній було написано &# 171; Я люблю тебе, я можу кинути все і залишитися з тобою&# 187;
Дія відбувалася на початку літа. Я дізнався, що вона приїде ще в кінці.
Вирішив сказати, що не треба нічого кидати через мене.
Ми були знайомі пару днів.
Я не хотів, що вона занапастила своє життя в Молдові

Я стою біля большои дерева. А я одягнена у весільній сукні. Я дуже гарна. У мене. Руках букет червоних троянд. І з зади дерева вийшов гарний хлопець і сказав мені що дуже любить мене і я теж оьняла його і сказала що люблю його

Вітаю. З четверга на п’ятницю мені приснився сон, в якому мені визнавалося в любові двоє хлопців. А потім ще я з ними цілувався. Хлопців цих я ніколи в своєму житті не бачив.

мені наснилося що я купаюся в ставку і там я була з хлопцями яких я незнаю і серед них один подашол до мене і ми розговарівалі а потім мені потрібно було ити і він дав мені свій номер

Мені наснилася дівчина з якою я познайомився в машині у знайомих людей, вона мені оочень сподобалася я навіть закохався в неї, потім вона прийшла до мене додому ми разом сміялися я був безума від неї і я прокинувся, до чого цей сон .

Я зустрівся не очікується з дівчиною було ще 2-ру людей але ми залишилися одні так як нас вони залишили на одинці ми почали спілкуватися слідом ми в розмові почали целоваті вона була ДЕВСТВЕНИЦА у нас дійшло до інтимних пристрастей пошол дощик і тут нізвідки не візьмись з’явилися батьки на машині з якими то людьми вони її забрали в машину і поїхали я її шукав де вона могла бути питав у людей які її знали але прийшла її подруга і сказала мені що вона знаходиться он в тій будівлі воно було поруч я хотів забратца туди і забрати її але мене зупинила подруга її я стояв і нервував хвилин через 10 вона виходить вона підійшла до мене з щасливою посмішкою я зрадів ми об’нялісь ми пішли сней поговаріть на одинці але тут сон і закінчився!

Мені наснилося що я перебуваю в своїй частині (на даний момент я служу в армії). Сниться що я ходжу по частині і натикаюся на якихось великих, страшних і дивних дівчат. Я від них пішов. Стою в Карідоро і бачу що вони знову йдуть. Проходять вони мимо мене і раптом я бачу що за ними йде ну дуже красива дівчина. Вона мені посміхнулася і пішла далі. Як побачив її у мене відразу піднявся настрій. Можна сказати що я в мить став щасливим.Я не довго думаючи наздогнав її і попросив номер телефону. Як виявилося, вона його вже написала. Ось тільки ім’я я забув. Далі я знову почав ходити по частині. Після цього я погано пам’ятаю, але там була ще велика кімната, я рятував цю дівчину від чогось. Спас.

Доброго дня. Приснився цей сон сьогодні, з суботи на неділю. Отже, уві сні я зустріла хлопця, якого в житті бачила дуже рідко. Те на зупинці перетиналися поглядом, то проходячи біля його будинку, то взагалі бачу його навпроти мого будинку, він з машиною там завжди. Так ось, уві сні було: На вулиці глибока ніч, місяць висвітлює все, прям як днем. Я стою у якогось паркану, а біля мене стоїть цей хлопець. Я уві сні думаю, що мені ще ніколи не доводилося так близько з ним стояти. Потім я йду в якомусь напрямку, а він йде переді мною в іншу сторону. Після картинка переміщається до мого дому. Він приходить в мій двір зі своїм другом. Друг варто і посміхається, дивлячись на мене, а він, ніяковіючи, точить погляд про все, але не дивлячись на мене. Потім вони йдуть і знову повертаються, але на цей раз цей хлопець, який ніяковів, підходить до мене впритул, підхоплює мене (Зростанням він набагато вищий за мене, що уві сні, що в реальності), починає міцно притискати до себе і говорити, що я йому шалено подобаюсь. Потім і я усвідомлюю, що мені з ним добре, починаю його обіймати і говорити, що це взаємно. Ми уві сні в перший же день почали разом спати. Ми мило розмовляли в ліжку про все на світі, а потім я притулилася до нього і заснула. Після сну я різко прокинулася, відчуваючи якийсь страх, але не могла зрозуміти, звідки цей страх. Що це і як можна зрозуміти цей сон?

Я з дитинства дружу з одним хлопцем. Наші батьки мріють про шлюб, а ми обидва розуміємо, що цього не буде. Уві сні мені наснилося, що ми любимо один одного, так сильно, що дух захоплює. Ми лежали у нього в кімнаті, дивилися один одному в очі і мовчали, немов розуміли один одного без слів, ат тілу пробігала хвиля безмежного щастя

мені приснився хлопчик якого я люблю він відповідає на моє запитання подобаюся я йому чи ні він говорить що це секрет і взагалі мені приснилося що ми з ним зустрічаємося і він мене на першому побаченні поцілував як би і сказав що любить мене і все від цього я прокинулася

Мені наснилося що я порушив правило дорожнього рух але не на нмашіне а пішки перейшов дорогу в недозволеному місці. і за мною погналися&# 8230; я почав тікати але мене все одно наздогнали 2 дівчини. Одна з них мене хотіла відвести в ділянку але я просив її не робити цього. почав її обіймати вона начебто не проти була.Ми зайшли до найближчого кафе де працює моя мама, Я пригощав її їжею і випивкою, вона мені дуже сподобалася я в буквальному сенсі в неї закохався, ми з нею розмовляли, сміялися вона була дуже красива але раннє я її ніколи не бачив. потім мені сниться що я прокинувся і дуже засмутився що це був лише сон, але тут я побачив її сново, вона була зі своїм хлопцем але підсіла поруч зі мною, я зрозумів що це шанс і що вона мені вже снилася, і завів з нею розмову вона охоче його підтримала, я преглосіл її прогулятися, я був дуже сміливим і смішним уві сні, я навіть врятував її від хуліганів які напали&# 8230;.вона в мене закохалася. Ми йшли і я її поцілував. На наступний день вона писала мені що не може забути мій поцілунок і мене. У Ітогда я запропонував їй вийти за мене заміж і вона погодилася. хоча і зустрічалася зі своїм хлопцем нібито 5 років.

zdrastvuyte, maei lyubimoi devushke prisnilos chto ee lyubyat 3 parnya, ona raskazala materi svaei i ona skazala chto i ya na tebya takoi son uvidel, pojaluysta skajite chto oznochaet moi son.za ranee blogadaryu vas&# 8230;

Ми з моїм 5 річною дитиною потрапили в компанію ми сребенком грати весело і тут з нами починає грати незнайомець дальже у нас з ним зароджуються відносини ну ми чомусь всегла в одній і тій же квартирі коли ми в черговий раз грали і на нас Наподающий зомбі незнайомець нас врятував у нас сним все добре але потім він неожідоно уежает без обесненій я його не зупиняю просто плачу після цього незнайома дівчина починає мені говорити те що це вона налаштувала його проти мене тому що з нього я б кинула дитину я їй кажу то що таке не коли б незроблене і виявляється що він стояв за дверима і все чув і скпзал що любить нас ізабрал з собою і я прокинулася

Мені 13 років пожалуста вислухаєте мене! Мені приснився сон про дівчину в яку я закохався у неї красива у неї були жовті волосся вона взіла мене за руку і повела мене до себе я її обняв дивився їй в очі і ми ціловалісь і раптом нам треба було кудись поспішати і ми запізнилися.А потім я став уже старим чи вона і хтось один з нас розповідається дітям що ми не знайшли один одного, що я шукав її але так і не знайшов.

Здрпвствуйте! Мені снився хлопець з іншого класу. З яким я не спілкуюся. Уві сні він крутився біля мене. А потім сказав привіт. Я була в шоці. Адже він необращающіхся на мене увагу. Ви не знаєте що цей сон озночет?

Сон мені приснився з середи на четвер. Я ніби як увійшла в квартиру, підійшла до вікна, повернулась і побачила не знайомого мені хлопця. Високий, стрункий, темне, коротко підстрижене волосся, він приблизно виглядав так. Наші погляди зустрілися, ми посміхнулися один одному, і я щось відчула, що щось настільки близьке, как-будто він той самий, мій. У цю квартиру я зайшла з мамою, але вона нічого не сказала на те, що між мною і незнайомцем відбувалося. Я вийшла на вулицю і побачила море, воно було таке ніжне, пінне і в ньому ніби відбивалася любов. Мама лягла на пісок, я повторила за нею і відчула, як хвилі, легкі і ніжні огортають мене, піна покриває моє тіло і мені так добре, що я готова закрити очі. Але після я їх відкрила і побачила, ніби цунамі йде на мене, але я помилилася, це була хмара. Хоча я і так швидко пішла після цього бачення. Після я опинилася в церкви, поруч зі мною стояв батюшка і той незнайомець, ми вінчалися. Все було як наяву і я була не проти. Після ми якось опинилися у бабусі з дідусем, з нами була моя мама. Незнайомець стояв поруч і усміхався мені. Бабуся і дідусь не знали, що ми повінчалися, та й взагалі не знали, що між нами відбувається. Тут дідусь подарував бабусі бежеве пальто і вона попросила сходити з нею в магазин за новим взуттям. Ми йшли по вулиці в магазин вчотирьох, але потім хлопець кудись подівся і я побачила його вже в магазині взуття. Бабуся довго вибирала взуття, то рожеві, то бежеві туфлі на підборах. Я відійшла від неї, мама залишилася з нею . І тут він до мене підійшов. Взяв мене за руку і стояв поруч. Він щось говорив, я не пам’ятаю що. Мені так було добре поруч з ним, я відчувала, ніби ми одне ціле. Подивившись на бабусю і маму, я побачила, що вони будуть ще довго вибирати взуття. Я з незнайомцем вийшла на вулицю і ми пішли по дорозі в сторони залізничної розв’язки, підійшовши до перехрестя я схопила його міцно за руку і крикнула- &# 187; зелене світло, біжимо!&# 187; і ми побігли. Опинившись на залізничних шляхах я прокинулася.

Я йду по місту і бачу дівчину, я прошол повз потім вона мені знову зустрілася я про йшов повз неї в третій раз я її зустрів в провулки на неї напали я заступився потім познайомилися закохалися і я прокинувся

снився вечір два будинки бабусин і мій і вони були суміщення і в мене були закохані 2 подруги з табору і там були домашні тварини і то чого в будинку у мене не було

Приснився сон, з такими емоційними теплими кольорами. Дівчина була одягнена в сукню, блондинка, сукня начебто було зеленого кольору. Я відчував почуття до неї уві сні. Ми начебто навіть поцілувалися там :))) Вообщем вранці я прокинувся і мені було так легко на душі, хоча радіти нема чому.

Мені приснився хлопець з яким я познайомилася в інтернеті, ми були разом, і я боялася зробити будь-який крок бо боялася його втратити

Мені наснилося, що я підробляю в магазині якомусь, і там був хлопець &# 8212; напарник. Він був кульгавий з паличкою, але він мені сподобався. У мене серце завмирало, коли він на мене дивився. Але було видно по сну, що у нього дуже непростий характер.

мені кожен день сниться один хлопець на ім’я Гайса з афин я його люблю і я йому зізналася а він любить Аліну Мавлютова а у Аліни є хлопець я про себе і про нього бачила сон як ми з ним одружилася і у нас було 2 дитини ч йому все це означає татьяна миллер

Мені приснився хлопець, який уві сні написав, що закоханий. А вже вдень, коли я зайшла в соціальну мережу (в якій уві сні він мені написав) він дійсно написав мені. Але вже просто запитав завдання. Мене цікавить цей сон, тому що в реально життя досить близько спілкуємося. Ще минулої весни я зрозуміла що йому подобаюся. Влітку ми не спілкувалися. І тепер з початку осені ми почали спілкуватися, тільки він веде себе дивно. то він хоче зблизитися, то навпаки. віддалитися. У п’ятницю ми розпрощалися на те, що я вирішила зав’язати з усім цим.
Я вже практично забула все, але тут цей сон. Допоможіть будь ласка.

Мені наснилося що один хлопчик якого я вже давно знала з першого класу я в нього була раніше закохана але потім в четвертому класі він поміняв школу і я про нього забула він страшенно не любив товстушок а в моє випадку я зовсім не худа і ми десь зустрілися на какойто вечрінке він сів поруч зі мною і почав цілуватися і клястися в любові

Закохався уві сні знову в одну дівчину, яку раніше любив. Чи не спілкувалися 3-4 роки. Ваще не думав про неї. Уві сні була пристрасть, хотіли переспати, не виходило, уві сні я переміщаюся швидко по різних місцях, і втрачаю її, і зустрічаю її знову і так 3 рази.

Останні 3 тижні з четверга на п’ятницю мені сняться сни, в яких я закохуюся в когось.
Сьогодні мені приснилося те, що я закохана в свого однокласника.У зв’язку з обставинами (я не пам’ятаю що сталося) я закривала перед ним двері, а він пручався і не давав мені зробити цього, хоча в кінці я все-таки їх закрила.
Ще мені приснилося те, що я плавала в басейні, але не хотіла цього і намагалася вибратися.

Мені снився хлопець, як би з серіалу який я дивлюся, і він общалс зі мною і ніби як навіть закохався, мені дуже цікаво що це значить.

У Переддень Дня всіх святих і в свято Івана Купала мені сниться, як я &# 8212; відьма, літаю на мітлі, мене оточує всяка нечисть, з якою я спокійно знаходжу спільну мову, розмовляю, як зі старими друзями.

Уві сні мені наснилося, як багатий симпатичний чоловік закохався, в мене) хоча до цього уві сні я йому показувала, примхливий характер, хитрість і розум, в розмові . Мабуть цим я його зачепила, він фліртував зі мною) досить безглуздо скажете ви)) але в мене закохалися перший раз уві сні

ocheñ chasto pochti kazhduyu noch snitsya chto ya vlyublyayus, eto takoe priyatnoe chuvstvo, vsegda otvetnoe, hotya dalshe etogo ne idet, ya ne vizhu nashei sovmestnoi zhizni ili eshe chego to, ya prosypayus no vsegda s takim shemyshim chuvstvom.kazhdyi raz eto raznye muzchiny, ya vizhu ih lica oni krasivy.Neuzheli cho to takoe priyatnoe mozhet snitsya k chemu to plohomu?i tak zhizñ ne sahar osobo.

я стояла на траві і раптом мене свати хлопчик і сказав Маїму радители што він любить мене

Сьогодні мені приснився хлопець, дуже активний, худорлявий з тонкими рисами обличчя. Я від нього намагалася втекти, але він мене наздогнав, обійняв і сказав, що тепер я від нього нікуди не подінуся. І пішов.

Здраствуйте, мене звати Діма, уві сні все починалося так: був звичайний день, я зустрів незнайому дівчину, ми з нею поцілувалися, обнялися, потім ми пішки ходили по незнайомому світу, як би подорожували, один раз уві сні, ми з нею йшли і розмовляли, а поруч йшли незнайомці і дуже голосно спілкувалися, навпаки їх йшла натовп, ті які були біля нас почали кричати тим що навпроти матюки, а ті були людожерами, вони почали їх поїдати, я сказав дівчині біжимо, взяв її за руку, були видно відразу я до неї залицявся, потім ми зайшли за якусь гору, я заглянув направо там був невеликий обрив, і не багато місця щоб пройти, я пішов перший, встав До стіни гори спиною, щоб дівчина змогла перестрибнути і утриматися за мене, і коли вона це зробила я збудився і поцілував її, а далі ми жили звичайним життям, тільки все хиталося як сьогодення, і я міг контролювати себе, сон був найдовшим дуже довгим навіть

мені приснився хлопець, якого я вперше бачила і уві сні я в нього закохалася.Моя мама уві сні розповідала йому про мене то чого я не хотіла .

Я була в бабусиній хаті на галявині. Там був хлопець він мені відразу сподобався. Включилася музика, але проігравотіля не було. Ми бігали один за одним на галявині. Пісня була романтична. Я не знаю цього хлопця. Цей же хлопець снився мені в минулому сні. І на кінець сну ми обнялися і дивилися один одному в очі. До речі в минулому сні з ним я теж закохалася в нього .

я стою посередині якогось великого будівлі на зразок аеропорту, і бачу дуже красивого ефектного хлопця, пам’ятаю точно, у що він був одягнений, і що у нього були довгі гарне волосся (хоча насправді це не так), він пройшов повз, активно розмовляючи. я стояла поруч з подругою, і вона сказала, що це наш знайомий. я відразу ж закохалася.

Уві сні було так що я посперечався з дівчиною, на що саме не пам’ятаю, але пам’ятаю що виграти і вона повинна була мені з нею секс, далі після все цього ми кудись пішли (точно не пам’ятаю) і я сказав їй що вона мені подобається , далі я прокинувся!

Мені наснилося, що я закохалася в дівчину. Вона була вампіром. (Я дівчина)

Загалом варто наш клас і співає одна дівчинка потім взяла і заревіла з просто так &# 8230; Найшло щось на неї, а потім бере і підходить до мене і цілує &# 8230;&# 8230;. Далі невеликий провал (Я не пам’ятаю що було) А потім ми зустрілися на вулиці і ми з нею про щось розмовляли &# 8230; Потім я взяв її на на руки і поніс кудись, а потім прокинувся

Уві сні гуляв з незнайомою дівчиною і уві сні вона в мене закохалася і я в неї .Ось щас сиджу за компом і думки тільки про неї хочу її згадати.

у мене з чоловіком є ​​спільний друг, і цієї ночі мені наснилося що він в мене закохався і сказав про це моєму чоловікові ми все посварилися я пішла а вони мене намагалися наздогнати.

Доброго ранку Тетяна, сьогодні мені приснився черговий сон про те, як я зустрів дівчину своєї мрії, як це було не знаю, але пам’ятаю лише те, що я був з нею щасливий. Ми сиділи біля мого старого будинку на холодних сходах розмовляли, обнімалися і цілувалися. Потім же події перебралися в інше місто, туди, де я зараз живу. Там вже все було не так добре, був якийсь хлопець, не знаю чого він хотів, або може просто не можу згадати, але він представляв для нас загрозу. Далі я мало що пам’ятаю, але закінчилося все тим, що начебто ми більше не були разом, причина є, але я її на жаль не пам’ятаю. Так само в моїх снах я ніколи не міг розібрати її обличчя, та й взагалі особи в моїх снах каламутні, незрозумілі, але щось мені підказує що вона була дуже красивою, дівчина заради якої можна віддати своє життя. Зараз мені навіть шкода що це був всього лише сон. Мені цікаво, що це все може означати? І чи означає це взагалі щось&# 8230;

Уві сні я гуляла ввечері і побачила хлопця, який приїхав в село на вихідні і його все, а я вперше бачила, Ми познайомилися і все. На наступний день я була в школі, а він просто так сидів разом з нами на уроки і дивився на мене. Ну і тоді ми закохалися..

Мені наснилося що я в школі і на мене якийсь хлопчик який його люблю дивиться і підходить До моєї подружки і питає про мене до мене пристають і цей хлопчик підходить і каже Що я не знаю івриту та він каже що я тебе врятую Потім він мені каже подивитися йому в очі я подивилася і він нічого не сказав А далі я не пам’ятаю так вже добре

Наснилося що я стою в квартирі і до мене підходить хлопець він мені заважає кричить злить мене&# 8230; я йду до його мамі кажу що б його заспокоїли .Поки мама кричить на нього я вуджу в іншу кімнату що то там роблю швидко і виходжу в коридор не встигнувши вийти в дверях стоїть молодий чоловік старший за мене на року 3 .Я до нього підходжу ми не можемо відірвати погляду один від одного, тримається за руки хочемо поцеловатся і раптом цей хлопець який мене злив знову з’являється і намагається мене забрати від моє коханого .Але улюблений мене рятує і Я прокидаюся.

було близько 12 ночі на бетонній плиті сиділо 2 хлопця.Один запитав що то але я не зрозуміла потім вони потихеньку підходили до мене і я побігла в бік якийсь лавки вони пішли за мною.я забігла в під’їзд мого будинку і мене схопили заруку і втінулі в квартиру.потім я побачимо більше кота він щось говарят але я не слухала я звертала увагу що двері не закриті кіт мене відвів в іншу кімнату ніби він відчув що я налякана, приблизно через короткий час зайшли ці двоя.Далі пам’ятаю смутно.АЛЕ один мамент я опинилася на цій бетонній плиті і один з цих двох мені поставив запитання що з тобою? я не зрозуміла після він торкнув мене заруку і на цьому сон обривається.Через рік він повтарілся але продовжився з’явилися якісь люди з ножем і цей пацан втік а я йому крикнула що люблю його і все

Я гуляла і раптом зустріла группв хлопців мене на 2 роки у нас було змагання дівчинка і хлопчик коли ваблячи відібрали з цим хлопчиком то я дізналася що йому 12 років ми виграли в змаганнях я зрозуміла що люблю його потім рассказалавсю історію подрузі і раптом він пройшов повз нас і підморгнув мені я зрозуміла що і він любить мене а потім прокинулася

Стихійним лихом у вигляді сильного проливного дощу в тихому океані затопило два міста-королівства. Загроза затоплення нависла над третьому містом.На щастя у мене був телефон його короля і я подзвонила. Але це виявився телефон НЕ короля, а якогось звичайного хлопця в чорному плащі. Я розповіла йому про біду. Він пошкодував мою кузину, яка втратила батьківщиною місто словами &# 171; Бідолаха, Леночка&# 187; (Я тільки після цих слів згадала, що вона була звідти родом). Потім він приїхав до мене, оскільки переживав за мене. Ми розмовляли на кухні за столом і я зрозуміла, що закохалася в нього. Я відчувала переповнююче мене щастя і захоплення. Він був чорнявий, красивий в червоній з сірим трикотажної кофті.

Мені приснився хлопець якого я не долюблівою чому то уві сні я відчувала від нього Кокую то симпатію до мене.

Вітаю! Мені приснився сон, що я прийшла в поліклініку з дідусем. Ми зайшли до лікаря, він молодий, в коричневих брюках (обличчя не запам’ятала) Я дивилася на лікаря і він на мене дивився, як ми один одного знаємо. Ми з дідусем вийшли з поліклініки, лікар за мною біг, він щось сказав йому, а я кричу, що люблю його, не можу без нього. Лікар теж мене любить. Ми з дідусем пішли додому, коли ми зайшли за поліклініку дідусь мене вдарив, я розплакалася. Дідусь почав мене цілувати і просити вибачення.

Наснилося що ми на острові, маленькому. Я намагаюся збільшити цей острів, присипають землю до нього, але потім знаходжу великий красивий острів поруч, з сопками. В одній з сопок є вхід &# 8212; на вході стоять машини різних марок, джипи, вантажівки. І є дві кімнати в яких є люди. Я зайшов в першу кімнату, і мене щось налякало я вибіг на ружу, але потім вирішив зайти в другу кімнату, там йде бурхливе обговорення якихось планів. Я сідаю на стілець, попереду мене сидить дівчина (я не бачу її обличчя) я нічайно зачіпаю її рукою, я пожартував що значить пора знайомиться, вона посміялася але не обернулася.. Коли в кімнаті закінчилися обговорення, нас всіх попросили залишити приміщення. І тут я побачив цю дівчину. Зростанням мені по плечі (я ростом 189) очі великі, руде волосся трохи нижче плечей, ніс чуть чуть кирпатий, і мила родимка на лівій щоці. Дуже гарна фігура. Вона була в платті. Я розумію що я закохався. Вона обіймає мене і ми розмовляємо. Пішли гуляти і з’ясовується що я їй теж дуже сподобався і ми обов’язково будемо разом по приїзду додому, але виявляється що вона з іншого міста (з Пермі) вчиться в інституті, не говорить на якому курсі, каже що на технічній спеціальності. Ми йдемо по дорозі і я проводжаю її в аеропорт, там вона знаходить мене в соціальних мережах і додає, я заходжу в інстаграмм і ще раз розчулююся яка вона мила і красива і не знаю чому мені в очі впадає те що на неї підписано 3 тисячі людей. Ми з нею обіймаємось, вона каже що ми обов’язково зустрінемося. Вона буде прилітати до мене. Ми цілуємося, я її міцно обіймаю і вона йде. Після цього сниться що я їду на машині і буксує в снігу і не можу виїхати і я прокинувся. Розкажіть що це все означає! спасибі!

Вітаю. Сьогодні (з неділі на понеділок) мені наснився такий сон: значить я був в звичному для себе місці (на навчанні), як раптом заїхала машина, а вірніше їх було дві. Я навіть марки запам’ятав WV і Ford, але не в цьому суть. З машиніста вийшло багато людей, а серед них дуже красива дівчина, яка здалася мені дуже знайомою і незнайомкою в один і той же момент. Я сміливо підійшов до неї, хоча це не звично для мене, почав розмову. Я почав говорити англійською, боячись, що вона мене не зрозуміє, але в подальшій бесіді, я зрозумів, що вона може говорити по-російськи . Ми, як би, знайшли спільну мову. Ну і далі все, як за планом. Ми з нею гуляли, я зізнавався їй у коханні. А вона була не те що б за, та й не проти. Вона повинна була кудись їхати, так як приїхала ненадовго. Ще одне, вона була старша за мене, але не набагато .Шановні експерти, допоможіть розтлумачити це сновидіння . Сподіваюся, що я надав достатньо деталей, і що це залишиться між нами.

Я приїхала з одним в Мосвка, там відбувалися якісь події, ми зустріли двох чоловіків і між нами виникли розбіжності, пізніше я закохалася в одного з цих чоловіків, у нього було світле волосся, темні брови, добрі очі і гарна посмішка, він був добре складний і одягнений в темні брюки і сіро-коричневу куртку з хутряним капюшоном, ми провели кілька щасливих днів разом, після чого їхали в поїзді, я сиділа у нього на колінах, ми обіймалися, цілувалися і наслпждалісь один одним. Пізніше він вийшов в одному місті, а я поїхала далі. Але ми домовилися зберегти відносини і бачити в майбутньому

я подорожував по незрозумілому і дощовому світу, а потім я випадково зустрів дівчину і я несподівано навчився літати, ми разом почали літати, був сонячний день і ми прилетіли до якогось будинку схожим на колізій тільки з куполом, великими вікнами і величезними дверима&# 8230;. вона злетіла в повітря і почався сильний дощ, я втратив її з поля зору, але потім я виявив розбите скло в куполі будівлі і хотів залетіти туди, але я чомусь заціпенів від жаху, я пам’ятаю що я щось побачив, але щось я не пам’ятаю, прокинувся в тривозі.

Уві сні у мене був хлопець, я була щаслива проводити з ним час, було так я точно не пам’ятаю але пам’ятаю як ми купалися на морі з ним і з друзями потім ми на березі грали всі разом були кожній по парі я з ним цілувалися (хоча на яву у мене немає хлопця і рідко бувають відносини) але пам’ятаю що хлопець був гарний мені він так подобався

Ми були в якійсь кімнаті, там були люди, але я бачив тільки її. У неї була дуже коротка стрижка (5мм.), Але це не заважало їй залишатися божественно красивою. Ми трепетно ​​цілувалися і обіймалися. Зростання у неї був десь 1,50-1,60 проти мого 1,87. Вона була тендітною і дуже стрункою. Відчуття після сну просто переповнені тим, що я без розуму від неї і мене до неї тягне. І зараз думаю про неї. Вона мене підкорила, хоча я її ніколи раніше не бачив.

Здрастуй! Мені приснився сон, що я ходила тримаючись за ручки, гуляла, обіймалася, закохувалася з молодим хлопцем, вже такий він був симпатичний, гарненький ,, мені були приємні ці відчуття. Допоможіть мені будь ласка розтлумачити цей сон. Хоча я заміжня.

мені 12 років і ось мені приснилося як я закохалася це було дивне відчуття ніби я літала в хмарах ось що мені наснилося день, вже наближався до кінця я сиділа на лавці поруч з морем на кшталт пляж, і він до мене підійшов обличчя не пам’ятаю але почуття пам’ятаю і ось я пора йти додому нам виявилося начебто шляхом і він сказав може зайдемо я не відмовилася і я там побачила червоний килим і піаніно ну я в загальному граю на фортепіано і він грає і начебто далі не пам’ятаю але пам’ятаю що коли проводив до дому він поцілував мене. після сну я закохалася в нього але він мені наснився ще раз я надала цьому великого значення і люблю його всім серцем і я зараз десь дізналася що не надавайте цьому значенню я розплакалася але не стала здаватися і знайшла ваш форум.

Я просто була в своїй школі і до мене підійшов хлопчик з яким до цього я не була знайома, а просто в школі бачила кілька разів . І він почав зі мною знайомитися потім уві сні ми в один одного закохалися . А коли я прокинулася я зрозуміла що в житті закохалася в нього теж .До чого таке наснилося? У нас що то може бути?

Привіт, почнемо з того, що я перебувала не в своєму місті, а в сусідньому, місто мені знаком, і в житті я давно хочу туди поїхати, снилося мені, що я приїхала туди зі своєю командою виступати, на один день буквально, уві сні у мене було велике розлад з приводу того, що я не можу залишитися там ще на один день і погуляти по вулицях цього міста, потім взагалі була каша, смутно пам’ятаю, якісь поїздки, в незрозумілі місця, ми розкривали якусь таємницю, і в кінці , я знімаю маску з якого хлопця, я чітко бачу його обличчя, і ми прямо як з першого погляду закохуємося один в одного, спочатку трішечки острів один одному, з приводу того, що я його спіймала і все таке, потім розуміємо, що нас дуже тягне один одному, сон завершується тим, що ми обговорюємо як сумно те, що ми в різних містах, але бадьорить то, що вони дуже близько один до одного. Що це взагалі було? я прокинулася з нереальною посмішкою &# 128578;

Мені наснилося що хлопець подружки в мене закохався сильно і відмовляється з нею зустрічатися з-за мене.маячня повна.Подружка з ним вже рік зустрічається і живе.Я його рази 4 бачила.Привіт, поки, як справи.Такі відносини в реальному житті з ним.При тому що нам вже по 33 роки, діти є .Це зазвичай молодим дівчатам подібна нісенітниця могла наснитися .Не розумію до чого цей сон. Я не заміжня зараз в розлученні 3 роки.Ще запам’яталося з цього сну що у дворі провалився великий шматок землі (майже пів двору, коріння дерев видно було) .А цей хлопець мені допоміг засипати цей провал.До чого такий сон міг бути?

Мені наснилося що хлопець подружки в мене закохався сильно і відмовляється з нею зустрічатися з-за мене.маячня повна.Подружка з ним вже рік зустрічається і живе.Я його рази 4 бачила.Привіт, поки, як справи.Такі відносини в реальному житті з ним.При тому що нам вже по 33 роки, діти є .Це зазвичай молодим дівчатам подібна нісенітниця могла наснитися .Не розумію до чого цей сон. Я не заміжня зараз в розлученні 3 роки.Ще запам’яталося з цього сну що у дворі провалився великий шматок землі (майже пів двору, коріння дерев видно було) .А цей хлопець мені допоміг засипати цей провал.До чого такий сон міг бути?

Зазвичай коли мені сниться дівчина, я хочу тільки одного, я думаю ви розумієте чого я хочу!! Але тут все не так, мені сни сняться дуже часто майже завжди, вони завжди різні, але тут, тут зовсім інше, вона мені наснилася в перший раз, ми з нею просто побачилися випадково, чуть чуть по спілкувалися, вдруге ми вже спілкувалися добре, як ніби ми один одного знаємо кілька років, а в третій раз ми з нею були вже як хлопець з дівчиною, що живуть разом і т.д. Ну в загальному після другого сну, я завжди думаю лише про неї, я розумію що це всього лише сон, але все одно я не можу забути її.

Я перебуваю в школі. Поруч моя подруга Юля. Потім ми виходимо зі школи і беремо свої велосипеди. Недалеко людина в арабському вбранні, з-за якого не видно обличчя. Перевівши погляд на мою подругу Юлю я побачила що під переднім колесом її велосипеда крутиться зелений гурток, який перескакує до мене і стає в формі серця. Що це може означати?

Вітаю. мені наснилася дівчина, яка мені подобається просто подобається, вона хороша, але ми не знайомі особисто, навіть не спілкувалися, але я знаю, що вона хороша людина
Уві сні вона сама почала зі мною спілкуватися, в житті ми не спілкувалися ніколи,
в загальному. ми дуже добре почали спілкуватися і навіть почали зустрічатися, у нас були взаємні почуття. Уві сні я був дуже щасливий, мене я і уявити собі не міг, що ми почнемо зустрічатися. Такий ось сон

Я відчувала любов до молодої людини, з яким дуже рідко спілкуюся і в принципі крім звичайної симпатії нічого не відчуваю. Уві сні він був вільний, а в дійсності він одружений. Уві сні я була в будинку його батьків, ми обідали за великим столом. Гуляли в парку, мені дали якусь кімнату для офісу, щоб я там працювала. а потім я йому сказала що дивно як мені з ним добре, він мені відповів щось я не пам’ятаю що, але на цьому все закінчилося&# 8230; Був вечір я прийшла в офіс який мені виділили. Він там сидів з іншою дівчиною, і сказав що це тепер не мій кабінет, я захотіла забрати свої речі але виявилося, що їх всього дві. Я вийшла звідти, з почуттям смирення (що в реальному житті мені не властиво) намацала в кишені ключі від машини і вирішила поїхати&# 8230; Не дивлячись на кінцівку, прокинулася з дуже приємним романтичним відчуттям.

Напередодні Нового року (в ніч з 30 на 31) мені приснилося що я працюю і допомагаю відкритися якомусь магазину (не знаю як називається така посада), де я допомагаю вирішити питання землі, товарів які будуть продаватися (серед них були солоні огірки і помідори і коли їх затвердили було дуже круто) а потім ввечері я&# 8230;. я забула як зустріла того хлопця&# 8230; як сумно, але я чомусь впевнена що це було весело і з першого погляду. він зустрів мене після роботи (несподівано вийшов з темряви), а я виходила з того місця з віялом грошей, які я не рахуючи намагалася укласти в гаманець і запримітивши його чомусь дала драла, а потім мии зрівнялися і я йому посміхнулася. а він щось говорив&# 8230; Як дивно все про нього стерлося з голови. Він прийшов в мою групу. У нас почалися пари. Він сидів поруч, а я щаслива оголосила всім що ми будемо продавати помідори. чому то все теж зраділи. а потім я &# 171; засипає після роботи&# 187; (В реальності я теж працюю ночами іноді і приходжу на пари з ранку) дивилася новий серіал українською хоч завжди я дивлюся на російській. Історію серіалу вже не пам’ятаю. той хлопець був веселим і я дійсно пережила любов уві сні. неймовірно сон. Хоча кажуть сни не можна розповідати іншим, я буду з нетерпінням буду чекати ваших слів. Адже ці деталі, вони на мій новий рік можуть бути ознакою. Будь ласка татьяна Міллер будьте ласкаві розкажіть що він означає.

Я з дівчиною спочатку довгий час гуляв, ми ходили по різних місцях, потім їй захотілося покататися на велосипеді і ось коли ми їхали ми зіткнулися один з одним і впали і я відразу втсал забувши про свій велосипед підбіг до неї, а у неї боліла нога, я взяв її на руки і кудись почав її нести і в цей час я зрозумів що люблю цю дівчину і зізнався їй у коханні

Приснилася красива дівчина, дуже схожа на мою знайому, але це не вона точно. Уві сні я зустрівся з нею і почав з нею зустрічатися. Навіть ім’я пам’ятаю, Маша)

сидів з незнайомою дівчиною в парку в якомусь місті і був у неї закоханий. ми цілувалися і обіймалися) у неї були розпущені темне волосся, одягнена в джинси, дівчина гарної зовнішності.були якісь великі будинки.коли я прокинувся, я хотів назад повернутися в сон, побачити продовження, але не вийшло і на душі стало боляче. і цей сон мені сниться раз на рік, тільки з якимось продовженням маленьким!

я перебував у під’їзді 100 поверхового будинку, мені дуже хотілося в туалет, я пописав в ліфті і йшов з нього, почув як за мною хтось біжить, я дуже швидко пробіг поверхів 10, і почув фразу жіночим голосом мовляв &# 187; дай прикурити&# 187; я зупинився і побачив мілейшую дівчину.потім вже зміна картинки ми лежимо в кравате я тримаю її за руку, і розумію ось вона моя назавжди. Далі я розумію що це сон і прокидаюся

Привіт Тетяна мені приснився дуже гарний хлопець нібито уві сні ми з ним були парою але я різко прокинулася і думала тільки про нього потім знову заснула і сниться другий сон з ним я біжу взимку в своїй куртки нібито я його, й дзвонить мій телефон я беру трубку і чую голос цього хлопця і він говорить &# 171; Де б я не був мила я все одно тебе люблю&# 187; і він мені так сподобався і я закохалася в нього але не знаю чи реальний він допоможіть будь ласка.

Я в весільній сукні, в якому виходила заміж. Поруч незнайомий чоловік, в якого я закохуюся, ми цілуємося, але розлучаємося на невідомий час.

Вітаю! Мені приснився хлопець не знайомі, але ми з ним зустрічаємося або одружені. Вообщем чувстовать що ми один одного любимо. Потім мене кусає змія в попу, але мені не боляче, висить, я його виривають і викидаю, це все помічають. Цей хлопець, і чужа полруга, але відчуття що ми з нею дружимо. Далі цей хлопець кудись поїхав, начебто він хворий смертельна болезень. Начебто з головою що то, але я погодився залишитися з ним до кінця і вірила в те що він поправиться. Ми десь з цією подругою сойм і дзвонить цей хлопець спілкуюся так мило з ним і швидко кладу трубку говарю давай милий, бо у мене голова закрутилося, і я падаю в обморок. Прокинулася в лікарні ніби все добре, і цій дівчині говарю що б вона йому не розповідала але вона відповідає що вже подзвонила.. мене залишають в лікарні на ніч але Луман про жтом що треба було краще поїхати додому краще б з ним в обнімку поспала б. Він мені нще Гаріто що подат було йому все розповісти що плозо мені з зп змії стало речі забула. Сон був дуже тепоий приємний.расскадіте ласка що це означає

Я виявився не острові з друз&# 8217; ями і зустрів прекрасну дівчину.Але у мене був конкурент який теж хотів бити з нею але я виграв битву і у нас налагодилися ніжні відносини але вона пішла від мене чому я не знаю і я прокинувся

Ну уві сні я зустріла хлопця якого закохалася ми з ним зустрічалися я пам’ятаю як ми з ним танцювали. І раптом хтось захотів щоб ми з ним розійшлися так і сталося я довго переживала. він був дуже красивим. і сночала говорив по англиского а потім вже на Російському.

Дівчина гарненька, розговрчівая.Каже що я її знаю, що я з нею учілса в 1 класі.але.я її не знаю.Дівчина живет в Америці.Звуть її Наталія.Дуже красива і з хорошим характером.

Мені наснилося, що я опинилася в іншій країні, в іншому місті. Я гуляла по ринку, і зайшла в один магазинчик, там стояла незрозуміла річ, куди заходили всі люди і у них змінювалася зовнішність, я відмовилася від цього, через що мене сталт все боятися. Я гуляю по ринку і назустріч мені йде дуже гарний хлопець він був явно старший за мене, ми перергенулісь з ним, і ніби то стукнуло, ми обидва закохалися в один одного. Кожен раз коли ми зустрічалися, випадково, він підходив і заводив розмову зі мною. Вийшло так, що в цьому містечку я знайшла де мені пожити, у цієї людини (не з тим з ким я познакомідась) у нього була чарівна паличка, і був схожий на дідка. Так цей старічек сказав, що з ким я познайомилася, був главою всього цього містечка, і не можна попадатися вночі і дивитися в його бглаза коли вони під капелюхом. Я втекла до моря, яким чином хлопець цвідел мене, і Вибачте то що налякав мене.

Привіт, мій друг приснився мені що дуже закоханий в мене, дивився такими очима що у мене голова йде обертом, в реальному житті у нас відносини трохи далі зайшли чим дружба 🙂

мій батько розбирається з якими то зеками.ну спілкуються на підвищених тонах.зі своїм колишнім підлеглим з армії.я розумію що я йому взагалі не потрібен і тікаю.потім зустрічаю дівчину з чорними волоссям.і розумію що вона повинна бути з ним але не по своїй волі а по тому що вона його боїться я їй це пояснюю і ми бачимо як в будинок де мій батько.приїжджає машина і заберай всіх.але ми тікаємо а вона каже що іщат мене а не її.щоб я ховався в якому то сперально закрученому одноповерховій будівлі.і а самому центрі є поглиблення куди можна спрятатца. але мене все ж знайшли.їх було троє з гвинтівками коли я вибив у одного гвинтівку щоб убити їх.вистріливши я зрозумів що вона не заряджена.тут з’явилася знову вона (дівчина з чорним волоссям) вона відвернула їхнє увагу.і я якимось чином втік.але перед тим як втекти.один з бандитів.найстарший.МЕНЕ ЩО ТО вкололи і коли я втікав він крикнув&# 187; ти помреш або від задухи або я пущу тебе кров&# 187; я опинився десь за будинками біля якогось паркану і побачив як моя дівчина з чорним волоссям несе ковдру.ми сіли накрилися ковдрою просто притиснулися і не промовили не слова.це було те чого нам хотілося найбільше.ці хвилини були найщасливіші в моєму житті.але я побачив знову тих трьох.я сказав їй прятотца а сам повів їх на себе.я побачив калючью дріт перестрибнув але зачепився.один з них почав теж через неї перелазити і поранився.я скористався моментом і його вбив.потім підбігли ще двоє.як я вбив другого не пам’ятаю. але мені почало ставати погано і цей третій знову повторився (що або я помру від задухи або він пустить мене кров).але в той момент я лише в даліке бачив свою дівчину.і єдине про що я думав у своєму полумрачном стані.я не зможу бути з любов’ю всього свого життя.серце обливалося кров’ю.і останнє що я почув дуже сумний її голос.і я прокинувся.

випадково познайомився з дівчиною я їй сподобався і вона зробила перший крок задем ми зустрічалися і цілувалися я постійно насильства її на руках і оберігав від віх нещасть потім до неї пристала група хлопців я Попрас її стати позаду мене і вступив з ними в конфлікт (почав битися) потім я прокинувся

Уві сні мій хлопець закохався в іншу дівчину, він з нею гуляє, але мене не кидає

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ