До чого сниться 😴 Договір уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Договір що означає

До чого сниться Договір:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Договір уві сні по 5 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Договір» по 5 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сучасний сонник

Людина, який уклав уві сні якийсь договір – найближчим часом буде змушений взяти на себе якусь важку обов’язок, сон може також обіцяти перехід на нову, більш відповідальну і складну роботу.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Письмовий договір уві сні – явний знак того, що в ваших відносинах з ким-то немає повної довіри. Найближчим часом вам краще не дуже-то вірити чиїмось обіцянкам і якось підстрахуватися від можливих неприємностей.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Підписувати уві сні договір – до письмового повідомленню.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Підписувати уві сні договір – до закабалення вас на довгий час.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Підписати уві сні договір – до тяжкої праці.

Приснився Договір, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Договір уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що колишній хлопець пропонує підписати договір про спільне ведення його бизнесса&# 8230;.Я кажу, що з чоловіком через загальне ведення справ сварюся постійно, а тут ще один партнер для скандалів&# 8230;

Моя колега мені повідомляє, що є дві новини, одна що договір підписаний, а друга не дуже й працювати почнемо не раніше січня. Що б це значило? Адже новин за договором чекаємо з нетерпінням.

Вітаю! Мені наснилося що я підписую якийсь документ, бачу три свої підписи, але документ дивний схожий на журнал, як виявилося потім після підпису це договір купівлі продажу, т.е. я купила квартиру, почуття радості. Заздалегідь дякую!

мені наснилося, що я зі своїм хорошим другом підписувала контракт між один одним, і мені здавалося що це хороший контракт, але я не пам’ятаю про що він

Наснилося, що брала участь в забігу, пробігла, сіла на лавочку, справа була в школі, а збоку від мене дорослий чоловік з красивим, але страхітливим, жорстоким обличчям дряпає дуже швидко нігтем мені плече і змушує доторкнутися до крові пальцем і приставити його на будь то договір, хоча мені цього не хочеться. Ну а далі мені доводиться йти за ним і виконувати якісь доручення, чесно кажучи як дурний швидкий фільм про супергероїв. Але початок про договір аж надто реалістичне було і аж вранці мурашки по шкірі.

Мені наснилося буд то я гуляю з друзями ми заходимо в магазин і купуємо багато цукерок потім я бачу велику чорну собаку і лізу на сітку потім собака пішла а я сіли в карету з батьками і ми їхали на цвинтар але приїхали на зупинку батьки виходять з а я з сестрою залишаюся там ми заходимо в магазин там багато різних віщей ми взяли сопогі потім вийшли на вулицю там був якийсь мужик який вбивав дітей і ми з сестрою побігли додому але не добігли і зайшли до моєї знайомої і у неї начевалі

померлий чоловік запропонував обмін-2 мільйони на підписання якогось документа. я підписала але грошей не бачила .вони малися на увазі.сон перервався але залишився неприємний осад.так як чоловіка я часто уві сні посилаю на&# 8230;.але на цей раз я не лаялася

Сидів з хлопцями, здавалося що знаю їх, серед них була дівчина яка просила мене схуднути на 100 кг, і мовляв тоді ми могли бути разом. Я е почав висмеевать це правило і говорити про те як це безглуздо Потім вона образилася і не відповідала мені. Ми збиралися пограти в гру. Але перед початком 1 з хлопців підійшов до мене, був у краном плащі і білим волоссям є якимсь чином вампіра і почав укладати зі мною договір на крові порізавши собі і мені руку і сопрікоснув їх. Потім сон обірвався.

Мені приснився в мені старий друг він помер від наркотиків, в мені я домовився про покупки його машини, і ми дзвінко хлопнули по руках. Потім він ще попросив звільнити його і я це зробив.

Я потрапила до палацу. Бачу султана, батьків (мам вуджу померла), дівчат років 17. Я потрапляю в реанімацію 10 числа, а 11 ми підписуємо договір про те, що я буду жити, і я звинувачую батьків, що ми не зробили цього 10 числа. Вночі з дівчатками ми йдемо купатися. На море шторм, у берега камені, ми не далеко відпливли, але мене покидають сили і я прошу допомогти, вибратися на берег, дівчинки відмовили, тоді я попливла одна, але тут з’явився дельфін, він пірнув під мене і вивіз на берег. При його появі я відчула радість як від зустрічі зі старим другом.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ