Сонник до чого сниться йогурт

У вас ніколи не виникало відчуття сильного голоду, після того, як прокинулися? Це відбувається тому, що уві сні ви «вживали в їжу» який-небудь смачний продукт, який вам подобається.

Наприклад, йогурт. До чого сниться йогурт? Це залежить від того, яким був на смак кисломолочний продукт уві сні і що ви з ним робили.

Деякі сонники розрізняють пори року, в які солодкий сон приснився. Від цього залежить правильна трактування сновидіння. Так, наприклад, якщо бачення прийшов до вас навесні, це символізує швидку зустріч з людиною, з яким ви давно мрієте познайомитися. Ні, це буде не Бред Пітт або яка-небудь знаменитість. Зустріч принесе не лише багато позитивних емоцій, але і користь.

Літній сон передвіщає можливість виконання заповітного бажання. Може, ви давно хотіли стрибнути з парашутом, але щось заважало? Чи довго відкладали поїздку в іншу країну? Нарешті з’явиться шанс втілити мрію. Ні за що не пропустіть його! Сміливо робіть все необхідне, і у вас вийде.

Побачений йогурт восени говорить про те, що вам будуть лестити, і лестощі ця доведеться за смаком. А чому б і ні? Почути в свою адресу багато компліментів і похвали не відмовиться ніхто.

Цей же сон взимку розкриє таємницю вашого знайомого. Він виявиться не таким, яким здавався на перший погляд. Придивіться до людей уважніше.

Молочні ріки і кисільні береги

Тепер розберемося з діями, які ви робите з йогуртом уві сні.

Якщо вам приснилося, ніби ви купуєте йогурт – значить, ви отримаєте результат краще, ніж очікували, від якоїсь своєї затії. Але не поспішайте розслаблятися. Попрацювати доведеться добре, щоб результат був задовільним. Все у ваших руках.

Вам обов’язково запам’ятається сон, у якому ви їли йогурт. Це ж напевно було так смачно і солодко! Одне задоволення є, наприклад, полуничний. Таке сновидіння буде означати, що ви любите байдикувати, поваляти дурня – в хорошому, доброму сенсі слова.

Ви звикли плисти за течією життя, приймаючи всі події і обставини, які з вами трапляються. Труднощі намагаєтеся обходити стороною. Незабаром ви спробуєте перекласти свої обов’язки на плечі сторонніх, і це виходитиме легко, до певного моменту.

Подумайте над цим. Сонник йогурт розшифровує таким чином не просто так – він дає вам можливість переосмислити свою поведінку і образ життя. Може, прийшов час поміняти?

Може приснитися, що ви розлили продукт, – будете чекати гарних і радісних звісток, після того як сторонні допоможуть вам з вирішенням проблем. Не забудьте подякувати тих людей.

До чого сниться йогурт скислий і ви викидаєте? Станете вирішувати актуальні питання. Результатом залишитеся задоволені, варто докласти трохи зусиль. Будьте готові до цього.

Для міцного сну дотримуйтеся кількох порад:

  • Кава тільки вранці і вдень. Навіть невеликий вміст кофеїну в продуктах, які ви вживаєте в вечірній час, може порушити сон. Якщо чашка кави вранці допомагає прокинутися, то ввечері вона не дасть спокійно заснути.
  • Спорт – вчасно. Звичайно, фізичне навантаження допомагає швидко заснути. Але тільки навантажувати себе ввечері не слід. Енергія, отримана від занять, відсуне сон на кілька годин. Хорошому сну сприяють йога або розтяжка.
  • Легка їжа. Не навантажуйте травну систему перед сном, поїдаючи важку їжу, – з-за цього заснути буде складніше. Останній прийом їжі повинен бути за 3-4 години до сну. Якщо зголодніли – перекусіть чимось легким.

Ці рекомендації допоможуть вам засипати без утруднень і спати спокійним і рівним сном протягом всієї ночі. Солодких і яскравих вам снів!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ