До чого сниться восьминіг по сонникам Фрейда, Ванги, Нострадамуса, Лоффа, Хассе і Міллера

Образ восьминога в сновидінні — тлумачення по сонникам

Якщо побачити восьминога уві сні, приємних вражень від сновидіння у Вас точно не залишиться. Це жахливе істота, яка здатна налякати навіть самого запеклого людини. До чого сниться восьминіг, і які прогнози на майбутнє дають сонники?

Сонник: восьминіг — загальне тлумачення

Ваше підсвідомість проектує це морське чудовисько, коли в душі відбувається повний хаос. Різні сонники сходяться в думках про значення цього образу в сновидіннях. Якщо Ви побачили восьминога у сні, тоді необхідно легше відноситься до свого життя. Чи зможете Ви впоратися з проблемами? Це залежить від розвитку сюжету в сновидінні. Але не тільки від цього залежить успіх, а також від Вашої сили волі і прагнення.

Розмір морського чудовиська

Від розміру самого восьминога залежить, як важко буде впоратися з усіма проблемами. Якщо побачити маленького восьминога, тоді для полегшення свого життя потрібно вирішити всього кілька проблем. Для “перемоги над величезним восьминогом” буде потрібно набагато більше часу і сил. Можливо, Ви давно хотіли переїхати в інше місто і змінити свою сферу діяльності. Зараз саме час!

Дії восьминога

Від дій молюска в сновидінні також чимало залежить:

 • Якщо восьминіг намагається наздогнати Вас, тоді наяву у Вас почнуться серйозні проблеми зі здоров’ям;
 • Стати жертвою величезного слимака — до проблем на роботі, які можуть серйозно нашкодити репутації і подальшій кар’єрі;
 • Восьминіг випустив чорнило — до втрати поваги серед близьких;
 • Якщо Ви полюєте на восьминога, а молюск боїться і ховається від Вас, тоді наяву Ви зможете вирішити всі справи, що нагромадилися та подолати труднощі, які були бар’єром перед Вашою метою. Також таке сновидіння знаменує нові корисні знайомства;
 • Вдалося вбити восьминога — наяву варто уникати сумнівних пропозицій від малознайомих людей, щоб не потрапити в неприємності, які можуть дуже погано закінчиться. Якщо після успішного полювання на восьминога скуштувати щупальця або філе молюска, тоді наяву Ви зможете знайти вихід із складної життєвої ситуації. Головне — зберігати холодний розум.

Колір молюска

Якщо вдалося побачити восьминога в незвичному кольорі, тоді Ваші боржники згадати про Вас і поступово почнуть повертати борги. Також такий сон символізує поліпшення фінансового стану в родині.

Тлумачення відомих сонників

Багато ясновидці, езотерики та психологи звертають на даний образ особливу увагу. Деякі вважають, що це вампирический символ, який висмоктує з сновидця всю життєву енергію, а інші надають образу цілком позитивні тлумачення.

Сонник Міллера

 • Бачити чорного молюска уві сні — Вам повернуть всі борги, але не відразу;
 • Якщо головоногий женеться за сновидцем, тоді наяву його чекає серйозна хвороба. Даний символ посилюється, якщо Вас переслідують відразу кілька восьминогів. Але в тому випадку, коли Вам успішно вдалося втекти від погоні, тоді хвороби обійдуть Вас стороною і Вашу сім’ю;
 • Успішна полювання на восьминога — сновидець впорається з усіма труднощами, а вороги будуть змушені визнати свою поразку.

Трактування сновидіння по соннику Ванги

Якщо восьминіг вчепився щупальцями і вперто тягне до себе, тоді наяву у сновидця почнуться великі проблеми в кар’єрному плані і серйозні фінансові втрати. Щоб цьому запобігти, необхідно вчасно виконувати свої обов’язки і уникати суперечок і конфліктів з начальством і колегами. Якщо помилки в роботі все-таки були допущені, тоді треба визнати це і як можна швидше позбутися від них.

Тлумачення сну по соннику Фройда

Психоаналітик вважає, що восьминіг уві сні — це символ яскраво вираженого жіночого початку в ролі матері. Вам необхідно припинити командувати і керувати своїми близькими та друзями, щоб ті не відвернулися від Вас. Також Ви постійно намагаєтеся всім догодити і допомогти, навіть на шкоду собі.

Сонник Лоффа

У сновидінні успішно закінчити полювання за головоногим — це дуже сприятливий символ. Він знаменує успіх в кар’єрному плані і любовних справах. Але якщо зловити дуже великого восьминога, тоді не варто братися за занадто важкі завдання.

Деякий час не вийде стрибнути вище своєї голови. Хтось із друзів зловив молюска — наяву Вас попросять про допомогу. Не варто відмовляти, так як на це може вплинути не тільки подальший взаємовідносини з людиною, але і щось більш важливе: кар’єра, репутація та інше

Сонник Цвєткова

 • Восьминіг уві сні, за твердженням Цвєткова, символізує те, що у Вас зросте внутрішня сила. Варто відкриватися перед світом кожен день і віддавати себе своїй улюбленій справі;
 • Плавати разом з молюском — наяву Ви познайомитеся з новими приємними людьми, які принесуть багато яскравих фарб у Ваше життя;
 • Якщо в сновидінні вдалося поїсти щупальця восьминога, в справжньому житті Вам потрібно уважніше придивлятися до свого оточення. Навіть найближчий друг може “встромити ніж у спину”, а наслідки цієї зради Вам довго доведеться виправляти. Також багато хочуть, щоб Ви страждали.

Трактування сновидіння по снотолкователю Хассе

Ясновидиця Міс Хассе вважає, що восьминіг в сновидінні — до вирішення проблем. Посилюється даний символ, якщо при довгої погоні за Вами, молюск зазнав поразки або загинув. Вам вдасться уникнути багатьох неприємностей, а серйозні хвороби обійдуть стороною Вашу сім’ю. Люди, які хотіли Вам нашкодити зазнають поразки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ