До чого сниться вагітна дружина? Сонник

Що означає якщо сниться вагітна дружина?

у Жіночому клубі!

Сонники найчастіше виявляються в жіночих руках, і це логічно – саме прекрасна стать більш схильний передбачати долю, заглядати в майбутнє і тлумачити наснилося.

Але бувають особливі випадки, коли і чоловік має всі підстави поглянути в тлумач, щоб знайти відповідь на свій сон. Адже деякі мрії дивують і ставлять в ступор, і не секрет, що вони не завжди є порожнім продовженням наших фантазій, думок і грою підсвідомості.

Деякі символи дуже важливі, і знайти їх значення необхідно, щоб запобігти неприємності, уникнути труднощів чи конфліктів, прийняти вірне рішення або підготуватися до змін. Особливо важливо дізнатися, до чого сниться дружина – тим більше, якщо вона виявилася в мріях вагітна.

Перше, що варто розуміти – якщо вам привиділося, що дружина «в положенні», а наяву це не так, не панікуйте і не поспішайте відразу радіти) – це не має прямого зв’язку з реальністю, це лише знак. Це зовсім не обіцяє реальну вагітність і поповнення сімейства, а вказує на інші, але також важливі речі.

Щоб усвідомити, до чого сниться дружина вагітна, варто врахувати, вагітна вона наяву, що приснилося конкретно (деталі сну), і вибрати один (або більше) із запропонованих сонником варіантів. Вони наступні:

  • Сниться власна вагітна дружина.
  • Дружина в сновидінні народжує.
  • Лежати поруч з вагітною дружиною уві сні.
  • У неї в мріях почалися перейми.
  • Бачити не вагітну наяву дружину уві сні в положенні.
  • Обіймати її.
  • Вона оголена в сновидінні.

Сонник докладно опише і відкриє таємниці кожного такого сну, але будьте уважні, вибираючи свій варіант, а крім того, аналізуйте прочитане толкователе. Він дає поради, можливі варіанти реальних подій і майбутнього. А як поставитися до цього – вирішуєте ви.

Що віщує?

Напевно, чоловікові, обраниця якого наяву не готується стати мамою, а тим більше батькові багатодітного сімейства, такий сон приніс великий струс. Але варто привести розум тверезий і холодний стан, і спокійно дізнатися з сонника, до чого сниться дружина вагітна чи, яка народжує, і так далі.

А вже після цього робити висновки, вирішуючи, як вчинити наяву, в реальному житті. Часто такі бачення зовсім не пов’язані з самою «другою половинкою».

1. Як говорить сонник, дружина, насправді вагітна наяву, уві сні чоловікові віщує якісь зміни в сім’ї. Якщо в мріях ви не зазнали жодних негативних емоцій, сон був в цілому приємний і спокійний, змін варто чекати позитивних – вони будуть на краще.

А якщо в сновидінні була тривога, якісь неприємні бачення або емоції, то, ймовірно, наяву зміни не принесуть радості або просто будуть важкими. Але це не означає, що зміни будуть негативними – все залежить від вашого лише сприйняття.

2. Цікаво, до чого сниться дружина, яка в мріях народжує. Це важливий символ – сонник каже, що справа, над яким зараз ви працюєте, в самому своєму фіналі буде пов’язано з деякими труднощами.

Завершити його буде нелегко, але завзятість допоможе вам досягти заслуженого успіху, все вийде, головне – не боятися труднощів і не будувати ілюзій, ніби все само собою легко вийде. Іноді потрібно напружитися, щоб отримати хороший результат.

3. Лежати поруч з дружиною, яка готується у сні стати мамою, це хороший знак, який завжди обіцяє приємні життєві зміни і хороші, радісні вісті. Варто чекати всього доброго, це виправдається.

4. Як говорить сонник, дружина, у якої в мріях почалися передпологові перейми, це символ – можливо, ви недостатньо про неї наяву дбаєте. Зверніть на це увагу, почніть проявляти обраниці більше уваги, це буде оцінено і зробить вашу родину більш гармонійною.

Навіть якщо наяву у вашому сімейному гніздечку не все гладко, то все одно ви повинні піклуватися про дружину, захищати її, іноді вислуховувати, проявляти інтерес. Навіть якщо вам здасться, що вона не цінує цього – це не так. Будь-яка жінка це неодмінно оцінить, і з часом ви помітите, що ваша реальна життя в сім’ї поліпшується, а стосунки налагоджуються.

5. Якщо наяву дружина не вагітна, а уві сні вона вагітна – кожен тлумач каже, що це дуже сприятливий знак, і він обіцяє велике щастя в родині.

Вас, ймовірно, очікує новий етап відносин, дуже гармонійний і радісний. Ви обоє готові перейти на новий рівень любові, стати мудрішими і робити сімейне життя гармонійніше і щасливішим.

6. Обіймати в мріях вагітну дружину – також відмінний знак, що віщує велику і несподівану удачу. Це може і не пов’язано навіть з сімейної життям, а проявиться в діловій сфері, де завгодно.

Але точний знак – удача посміхнеться вам і прийме вашу сторону, і цим варто скористатися! Не бійтеся реалізовувати найсміливіші задуми і проекти, вам пощастить!

7. А якщо вагітна дружина в сновидінні була гола, це означає щастя для чоловіка. Тлумач тут лаконічний, але можна впевнено чекати приємних змін, виконання всього задуманого, приємних сюрпризів від долі. Гряде щаслива, біла життєва смуга!

Що б не передбачив тлумач, варто не поспішати і проаналізувати прочитане, прикласти це на реальне життя і стан речей наяву. Подумайте, для чого вам дано саме цей сон, яке мудре рішення варто прийняти для поліпшення долі і сімейного життя – і вчините правильно. Автор: Василина Сєрова

І найголовніша порада

Копіювання з активним посиланням. Карта сайту Правила та умови , Політика , Партнерська програма

  • ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ