До чого сниться вагітна дівчина: знайома чи незнайома? Основні тлумачення різних сонників — до чого сниться вагітна дівчина

У своїх снах ви можете бачити самі незвичайні картини майбутнього. Ви можете стикатися з різними пригодами. Сни можуть викликати найрізноманітніші емоції.

До чого сниться вагітна дівчина? Як розтлумачити подібний сон?

До чого сниться вагітна дівчина – основне тлумачення

Для багатьох вагітність – це незвичайний час, коли можна мріяти, насолоджуватися життям, бути безтурботним і життєрадісною. Для кого-то, це настільки бажаний момент життя, що люди готові практично все віддати за те, щоб нарешті дізнатися, що вагітні, що очікують поява на світ первістка.

Якщо вам приснився сон про вагітній дівчині – важливо звернути увагу на всі деталі та детально проаналізувати:

• Чи були ви вагітні уві сні, або хто інший;

• Ви були раді вагітності, або відчували змішані почуття;

• Які емоції відвідали вас;

• Хто ще став учасником вашого сну.

Якщо вам присниться, що ви вагітні – наяву вас чекають непередбачені клопоти. Не варто сподіватися на те, що вам безоплатно хтось допоможе, скоріше за все, ви будете довго і плідно працює, але в результаті, ваші старання ніхто не оцінить по достоїнству. Ви будете викликати у колег змішані почуття, і вони все частіше будуть вам заздрити.

Якщо вам присниться, що ви вагітні і дітей ви носите кілька – такий сон буде означати, що ви поринете в рішення не тільки своїх, але і чужих проблем. Вони поглинуть вас і не дадуть виважено приймати рішення, які б стосувалися вашого особистого життя.

Якщо вам присниться, що хтось стукає у вікно, і ви бачите, що за ним вагітна дівчина – чекайте досить хвилюючих новин. У вашій станеться щось, що від вас безпосередньо не залежить. Хтось змусить вас нервувати і хвилюватися, але не переживайте – це ненадовго. Невдовзі ви відновите хід подій, ніхто вас не потурбує.

Якщо ж ви бачите в сні, як вагітна жінка прийшла до вас у гості – значить вам і наяву доведеться зустрічати гостей. Ви будете раді їм і захочете довше з ними поспілкуватися. Це будуть приємні клопоти, які ви зможете собі дозволити завдяки вмінню у всьому знаходити позитивні моменти.

Якщо вагітна жінка у вашому сні плаче – значить більше ви будете занурюватися в якісь неприємності, будете все більше думати про минуле, про те, як можна було побудувати своє життя інакше. Що зробити, як вирішити питання, які давно вас хвилюють. Сонник радить не переживати через дрібниці, а намагатися вирішувати більш глобальні питання оперативно і без зайвих слів.

Якщо вам присниться, що хтось б’є вагітну жінку – такий сон означає, що ви станете жертвою морального насильства. Хтось із ваших близьких буде занадто активно тиснути на вас, вимагати від вас багато чого. Ви будете почувати себе належним всім і завжди.

З одного боку, ця ситуація повинна прояснити загальну ситуацію вашого життя і показати, чого саме ви можете досягти, до чого ви повинні прагнути. Якщо вам присниться, що вагітну жінку б’єте саме ви –не розібравшись у суті справи станете когось звинувачувати у всіх гріхах. Сонник застерігає вас від подібних дій, від бажання комусь щось довести і прийняти вірне рішення.

Постарайтеся не приймати все близько до серця, якщо вам присниться, що вагітна дівчина плаче і ви намагаєтеся її втішити. Можливо, у вас це буде виходити, але не дуже добре. Більше ви будете вникати в минуле, будете шукати в ньому свої помилки і навіть не намагатися виправити їх, а просто згадати про те, що вами було зроблено не так.

Якщо вам присниться вагітна дівчина, яка ловить рибу – наяву ви зможете зловити пристойний куш, ви зможете дуже швидко вирішити питання з близькою людиною про отримання спадщини, великого подарунка.

Якщо вам присниться, що риба постійно з її вудки зривається – не чекайте вирішення проблем дуже швидко, рішення всіх питань буде відкладатися, але не панікуйте, рано чи пізно, рішення прийде.

Якщо вам присниться, як хтось намагається викрасти вагітну дівчину – такий сон обіцяє вам втручання ворогів у звичний спосіб життя. Ви будете здивовані, наскільки хитрими і розважливими можуть бути люди, особливо ваші близькі люди. Ви будете не раді тому, що побачите незабаром після такого сну. Відкриється занадто багато правди, яка буде вас просто шокувати.

Якщо вам присниться, що чоловік дарує вагітній жінці дорогий подарунок – ви також будете чекати від життя подарунків і сюрпризів. Але, якщо хочете чогось конкретного – вам доведеться добиватися цього самим.

Якщо вам присниться, що хтось довгий час не може підібрати одяг для вагітної дівчини – ви будете не готові до якогось важливого кроку. Ви будете не готові приймати рішення, дізнатися правду. Важливо саме зараз дати собі звіт в тому, що ви самі провокуєте застій у своєму особистому житті.

Сон, у якому ви пишете лист вагітній дівчині – трактується так, що ви дуже багато хочете сказати іншим людям і дуже багато хочете від них отримати, не вкладаючи працю, не намагаючись пояснити свою позицію. Сонник вказує на те, що ви вибрали невірну тактику.

Сон, у якому ви бачите, як хтось намагається вбити вагітну дівчину – обіцяє вам перемоги над страхами. Якщо ви уві сні вбиваєте вагітну дівчину, наяву ви будете боротися зі своїми побоюваннями і зі своїми труднощами самостійно. Сонник радить вчасно попросити про допомогу.

До чого сниться вагітна дівчина по соннику Фройда

В сонник Фрейда сказано, що вагітна дівчина сниться як символ переродження, початку шляху, початку нових перемог в особистому сфері. Але вони можуть бути пов’язані з проблемами в особистому сфері. Це можуть бути порожні конфлікти і порожні сльози.

Якщо уві сні ви несете вагітну дівчину на руках – ви будете дуже ніжно ставиться до своєї другої половинки, і вона це оцінить. Якщо уві сні ви бачите, як цілуєте вагітну дівчину – вас застануть зненацька. Ви не будете очікувати, що за вашої життям так пильно спостерігають і стежать. Якщо вам присниться вагітна дівчина, яка спить – готуйтеся до романтичних відносин, які залишать незгладимий слід у вашому житті.

Якщо вам присниться сон, у якому ви самі є вагітною дівчиною – не беріть на себе зайвих зобов’язань. Намагайтеся все виконувати вчасно і в повному обсязі. Не спішіть і не нервуйте, дотримуйтесь спокій у будь-якій ситуації.

Якщо вам присниться, що дівчина народжує дитину і ви приймаєте пологи – вам доведеться приймати важливе рішення, від якого ви давно хотіли відмовитися. Якщо вагітній дівчині присниться, що хтось наносить їй удари по животу – вона дуже переживає за здоров’я свого малюка. Їй пора потурбуватися про себе, не думати про погане і будувати життя радісно.

До чого сниться вагітна дівчина з Езотеричного соннику

В Езотеричному соннику сказано, що вагітна дівчина сниться, як символ нових можливостей і нових починань. Якщо вам здасться, що вагітна дівчина у вашому сні сумує – ви самі будете часто сумні і незадоволені власним життям.

Якщо вам присниться, що ви пишете лист вагітній дівчині – готуйтеся до тривалої подорожі. Ви будете дуже сумувати за близьким людям і не будете знати, як їм сказати про це. Вас весь час буде тягнути додому.

Якщо ви уві сні даруйте квіти вагітній дівчині – ви будете комусь дуже корисні. Ви будете намагатися допомогти в будь-якій ситуації, будете намагатися вирішити чиїсь проблеми, забудете про своїх і це призведе до втрати часу.

До чого сниться вагітна дівчина з іншим сонникам

В сонник Езопа сказано, що вагітна дівчина сниться тоді, коли ви впритул підійти до розуміння того, що вам пора багато чого в житті міняти. Вам пора наполягати на власній перевазі, на свої досягнення у професійній сфері. Іноді краще залишити все як є і не чинити життєвих змін.

Якщо вам присниться, що вагітна дівчина загубилася – ви будете втрачати час даремно. Більше ви будете втрачати вигідні можливості, які багато вирішать у вашому житті. Це може бути можливість придбати важливу і потрібну річ, це може бути можливість купити нову справу. Так трактує сонник Гришина, до чого сниться вагітна дівчина. Якщо дівчина радісна і весела, танцює у вашому сні – ви теж незабаром пустити в танок і будете отримувати масу задоволення від простої і насиченого життя.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ