До чого сниться труна по сонникам Ванги, Хассе, Французький сонник

Чому сниться труна: тлумачення з популярним сонникам

Предмети і явища, пов’язані зі смертю, можу змусити понервувати людини, якій вони наснилися. Тим не менш, на питання про те, до чого сниться труна, загальний сонник дає не тільки лякаючі відповіді. Часто тлумачення такого сну, навпаки, віщує якісь позитивні події. Наприклад, довгоочікуване завершення тривалих справ.

Загальне тлумачення

Незважаючи на підсвідомо випробовуване людиною неспокій, смуток або страх, при вигляді предметів, пов’язаних з похоронною процесією, бачити труну у своєму сновидінні – найчастіше добрий знак.

Сам по собі він символізує закінчення певного періоду, що дає початок чомусь новому. Більш детальна трактування залежить від деталей картини нічного бачення – від того, хто лежав у труні (або він був порожній), знаком чи лежить сновидінню, яким був сам труну і дії, виконувані з ним.

 • Якщо в сновидінні поруч з труною варто його кришка, а сам він – порожній, сновидець може будувати довгострокові плани грандіозні, так як його чекає довге життя, за яку він все встигне. Для літніх спостерігачів сну сенс той же – їх час ще не настав.
 • Лежить у труні незнайомець, побачений у сні, – ознака менш сприятливий. Побачив таку картину варто утриматися від нових починань, так як вони не увінчаються успіхом – про це попереджає такий сон. Перед тим, як братися за щось нове, варто розібратися з давно висять питаннями і навести порядок в старих справах.
 • Якщо труну виглядає похмурим, має чорний колір і строгі лінії, – це провісник туги, образ і розчарувань. Сновидця очікує тривале перебування в поганому настрої, однак він в силах запобігти цьому. Для цього потрібно знизити свої очікування щодо оточуючих.
 • Сон, у якому сплячий бачить кілька і більше домовин, символізує його недбале ставлення до справ – сновидець часто береться за щось нове, закидаючи і не закінчуючи що-від старе. Це викликає у нього занепокоєння. Таке ставлення може негативно позначитися на подальшій долі, варто у всьому розібратися і навести порядок.
 • Гроб закритий говорить про життєву необхідність взяти паузу, можливо, відпустка. Сновидінню потрібно спокій і розмова з самим собою. Період після такого сну – найкращий час для переоцінки життєвих цінностей і поставлених цілей.
 • Якщо труну яскраво-червоний, обшитий оксамитом, – це вкрай сприятливий знак, що обіцяє швидку радість, удачу та успіх у нових починаннях. Після такого сну можна сміливо братися за давно відкладаємо мрію – сновидінню все вдасться, та все принесе йому тільки позитивні плоди. Також нова справа може почати приносити непоганий прибуток.
 • Якщо труну прикрашений букетами квітів, віщує нещасливе, невдале одруження. Якщо сновидець вже перебуває у шлюбі, варто поміркувати про його розірвання. У разі, коли цей варіант вкрай небажаний і наявні відносини хочеться зберегти, до цього потрібно докласти максимум зусиль.
 • Інші тлумачення

  Якщо в нічному видінні раптом оживає небіжчик – не варто так лякатися цього сну. Його значення досить невинне – варто чекати гостя. Ожилий родич, близький родич або друг, символізує те, що наяву цій людині не вистачає уваги сновидця. Варто приділити цій людині більше часу.

  Побачити в труні самого себе – на диво, знак, який обіцяє скоро і благополучне вирішення навислих питань. Можна сміливо приступати до чогось нового, але і відпочити перед прийдешніми звершеннями не завадить.

  Спостерігати знаходиться в труні одного – знак, предрекающий йому поліпшення фінансового становища, благополуччя. Можете його порадувати, але краще не конкретизувати, який саме знак ви отримали, щоб не налякати бідолаху.

  Трактування залежно від дій

  В залежності від того, які дії виробляв сновидець з самим предметом, також буде змінюватися тлумачення сну.

  Сновидець, відкриває в нічному видінні кришку труни, і спілкується з лежачим там ожилим небіжчиком, повинен наяву попередити цієї людини, адже йому загрожує небезпека – захворювання або невдача. Допомогти йому зможе саме той, кому цей сон приснився, адже доля вибирає сновидця не випадково.

  Якщо ожилий мрець доводиться близьким вам людиною – другом або дитиною, ретельний чином варто піклуватися про його здоров’я.

  Напевно стривожить сон, в якому сплячій людині довелося нести труну. Особливо, якщо він вносить його під дах власного будинку. Однак насправді така картина говорить про поповнення сімейного бюджету.

  Сонник Ванги

  Як говорить належить знаменитій провидиці сонник, труну, побачений людині, вказує їй на те, що пора задуматися над своїми звичками, налаштувати і змінити їх, аж до повної зміни способу життя. Особливо якщо сплячий чоловік брав участь у похоронній церемонії і бачив на могилі своє ім’я.

  Душевну тугу і спустошеність символізує порожню труну. Забивати цвяхи в кришку труни – до того, що наяву вдасться подолати свої слабкості, доклавши до цього всі зусилля.

  Сонник Хассе

  Якщо вірити цим сонником, побачений труну уві сні обіцяє тому, хто його спостерігав, поява перешкод. Однак якщо проявити наполегливість і підприємливість, вдасться подолати.

  Самому лежати в труні – довгого і щасливого життя. Дивитися на несучих цей предмет людей – до очікування поганих звісток.

  Французький сонник

  Тут говориться, що труну сниться до майбутніх принижень, злиднів і труднощів. Однак громіздкий і важкий труну віщує добробут домашнього вогнища. Самому будувати труни – до трудомісткі, але прибутковому справі.

  ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ