До чого сниться театр по сонникам і тлумачень основних значень

Що означає театр уві сні і як розтлумачити сновидіння по сонникам

Театр – чудовий храм мистецтва, демонструє особливий погляд і на «перекази старовини глибокої», і класичні твори, і на цікаві події сучасності. Всім відомо, що в театрах вирує особлива життя, не завжди приваблива, але досить цікава. Власне, театр – це ерзац реальності. Театр у сні – спроба зіставити реальність сновидця з об’єктивною реальністю. Строго кажучи, обман ілюзії всередині ілюзії обману. Розглянемо, до чого сниться театр по сонникам.

Основні значення

 • Театр у сні означає сильне бажання змін, зміни обстановки. Чим шикарніше театр, тим вище ваші вимоги до життя. Сон показує вам, як би ви хотіли себе бачити – в царській ложі, діамантах, шикарному манто, в оточенні прекрасних кавалерів, послужливо подливающих шампанське і подають бінокль. У цьому випадку, ви хочете показної розкоші.
 • Може бути, вам хочеться драматизму, тоді ви бачите себе в гарному драматичному театрі, де на простий сцені вирують пристрасті і шалені почуття, розкриваються таємниці і проявляються різні глибини глибин. Сновидіння допомагає краще розібратися в собі, своїх бажаннях.
 • Вар’єте або кабаре – бережіть ваші гроші і не вірте солодким промовам. Зараз вам хочеться повного відриву, ризику, але в реальності ризик невиправданий.
 • Академічне, пишне театральну будівлю – мрії про успіх. Підніматися по сходах театральній
 • Основне значення театру – брехня. Ймовірно, ви відчуваєте деяку фальш у реальному житті. Може бути, брехня таїться в закликах радісно і самовіддано працювати на благо компанії, може бути, радості сімейного життя почали здаватися вам дещо перебільшеними, а робота непорівнянними з результатом і з очікуваннями. Ви розумієте, що граєте роль або ролі і з’являється природне бажання подивитися, як це все влаштовано. Можливо, ви хочете змінити роль або спробувати себе в якості режисера, освітлювача, суфлера або навіть робочого сцени.
 • Аплодувати – вередувати, висувати нездійсненні вимоги
 • Йти на середині вистави – вести ризиковану гру.
 • Якщо вам сниться, що ви актор або актриса, цілком можливо, що ваша робота пов’язана з виступами, презентаціями, продажами, рекламою. Вам би хотілося більше творчості і можливості саморозвитку. Можливо, вам здається, що міркувати про любов на авансцені цікавіше, ніж розповідати про переваги компанії. Якщо вам дійсно цього хочеться, записуйтеся в аматорський театр або відповідний гурток, клуб для дорослих, курси акторської майстерності. Мрії потрібно виконувати, це цілком реально.
 • Бажання потрапити за лаштунки театру або цирку, інтерес до декорацій, освітлювальних приладів – ви роздумуєте про власною п’єсою і, можливо, плануєте власну справу.
 • Ляльковий театр у сні, театр маріонеток – скутість в реальному житті, сумніви в тому, що так і повинно бути, бажання спробувати себе в ролі Карабаса Барабаса.
 • Пальчиковий театр у сні – схильність до маніпуляцій. Вам не потрібні дорогі сцени і декорації, щоб влаштувати виставу. Ви абсолютно впевнені в собі і вас неодмінно чекає успіх.
 • Театр тіней – занадто багато здогадок і припущень. Втім, вас це влаштовує на даний момент. Вам подобається грати в загадковість і ховатися від грубої реальності.

Тлумачення авторитетів

 • Сонник Міллера попереджає, що бачити театр у сні означає віддаватися мріям. Стережіться, щоб мрії не зайняли надто велику частину вашого життя. Займаючись будівництвом повітряних замків, ви можете зруйнувати своє життя.
 • Сонник Фрейда трактує театральне дійство, як пошук щасливого кохання, незвичайні бажання, бурхливу пристрасть. Ретельно вибирайте спектакль, в якому погодьтеся грати довгий час.
 • Жіночий сонник вважає похід в театр великою удачею, що обіцяє прибуток. Якщо вас тягне за лаштунки – цікавість не доведе до добра. Опера – до приємних знайомств і щедрим шанувальникам.

Висновок

Театр у сні часто означає брехня і нездійсненні мрії. Але з іншого боку, мрії роблять життя яскравішим, дають мотивацію до успіху. Якщо ваші дії будуть реальними, а не тільки фантазіями про успіх і палких монологах – ви зумієте домогтися того, чого хочете.

Без мрії, піднімають бажань, жити легше, але набагато нудніше. Хороший спектакль завжди містить у собі свіжу яскраву ідею і цікаву історію. Чому б вам не створити захоплюючу історію власного життя? Сон обіцяє удачу і везіння, але домагатися успіху доведеться самостійно.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ