До чого сниться стіл з тлумачень сонників і основних значень

До чого може приснитися стіл і що він означає по сонникам

Стіл сам по собі – основа сімейного життя. На стіл виставляють частування, святкові пироги і повсякденні обіди, за столом пишуть листи ведуться розмови. Не даремно кухня, в якій стоїть найголовніший стіл, по праву вважається серцем будинку. Психоаналітики порівнюють стіл з домашнім вівтарем, містичним центром родини.

Те, що розташоване на столі показує рівень добробуту, ставлення до сьогодення і перспективи найближчого майбутнього. Уві сні стіл показує ваше ставлення до сім’ї, достатку їжі. Наприклад, квіти означають надію на краще. Красива і смачна їжа – життєрадісність і насолоду. Забута муроване, бруд, неприбрані крихти, брудний посуд – найсумніші і безрадісні перспективи на майбутнє. Розглянемо, до чого сниться стіл по сонникам.

Основні значення

 • Приснилося сидіти за столом з друзями – до миру і відновлення дружби.
 • Багато різноманітної святкової їжі – буде привід відсвяткувати приємне, значуща подія.
 • Самий сприятливий стіл у сновидіннях – масивний, міцний, дерев’яний, абсолютно надійний і стійкий. Такий сон означає, що вам є на кого розраховувати і в хороші дні, і в складні часи. Скатертина, ваза з квітами видають тугу по домашньому затишку. Розставлені столові прилади – до новин, не завжди приємним. Але якщо на столі смажене м’ясо, ваза з фруктами – чекайте хороших звісток. Салати в мисках і у вазочках на столі – гряде навала родичів.
 • Постарайтеся пригадати, якщо якісь прикмети свят – ялинкові і соснові гілки, квіткові вінки, фарбовані яйця. Якщо є – значить, ви згадуєте свято і значуща подія. Торт зазвичай означає день народження, суєту, метушню, натовп непосидючих дітей. Цілком можливо, ви сумуєте за нудним сімейних урочистостей у домашньому колі. Щоб розвіяти тугу, достатньо відвідати будь – сімейне свято і гарненько понудьгувати за загальним столом.
 • Якщо скатертини, стіл простий, дешевий, з пластиковим покриттям – можливо, до набридлої бідності і бажанням змінити ситуацію.
 • Убога їжа означає тривалий період бідності, з якого ви не бачите виходу.
 • Садовий столик, заставлений розсадою – ви любите садівництво і роздумуєте про плани на наступний сезон. Можливо, плануєте нову методику або хочете спробувати нові сорти рослин.
 • Стіл для дрібниць у передпокої – ви щось забули.
 • Журнальний столик – нудьга, відкладені справи, можливо, невелика інтрижка.
 • Приліжковий столик – ви дбаєте про свою зовнішність.
 • Порожній стіл, розвалюється, зламаний – негаразди в сім’ї, проблеми з друзями.
 • Якщо ви сидите на почесному місці – позиціонуєте себе як господаря, голову. Метушіться за спинами сидять – вам подобається думати, що від вас залежить. Не знайшли свого місця, спостерігаєте з боку – відчуваєте себе чужаком.
 • Форма столу уві сні має значення. Кругла форма – ви мрієте про дружбу і мир в домі. Прямокутна форма говорить про практичності. Наявність ящиків для приладів або для інших цілей говорить про можливу наявність таємниць. Додаткові полиці видають непрактичність. Передбачається, що навпаки, але зазвичай на додаткових полицях, як у коморі, накопичується непотрібний мотлох. Розкладні площині, які розкладаються вкрай рідко, видають оптимізм господарів і загальну непродуманість будинку. Скляні поверхні стільниці видають загальну прохолоду домашньої атмосфери.
 • Само по собі стан столу показує, наскільки бережно люди, що живуть в будинку, ставляться до своєї сім’ї. Крихти і бруд видають недбалість і розбещеність. Войовнича чистота – скритність і жадібність.
 • Якщо ви підходите до накритому столі, а він тікає, відсувається від вас –це значить жадібність господарів будинку, яка буде покарана бідністю.

Тлумачення авторитетів

 • Англійський сонник запевняє, що побачений письмовий стіл з ящиками означає цікавість і прагнення дізнатися чужі секрети. Може бути, ви турбуєтеся за збереження власних таємниць. В цьому випадку тримати документи на увазі або в місцях, куди будь-хто може отримати вільний доступ – не дуже розумно.
 • Жіночий сонник говорить, що стіл, особливо добре прибраний, сниться перед важливою подією. Білі скатертини – до весілля. Квіти, вишиті на тканині – до народження дитини, хрестин. Може бути, за кольором прикрас вдасться вгадати стать дитини. Троянди або півонії – дівчинка. Волошки, іриси – хлопчик.
 • Сонник Хассе обіцяє довге і не дуже приємну дорогу, якщо у сні ви бачили порожній стіл з пластиковим покриттям.
 • Сонник Велеса стверджує, що стіл сниться до радості. Якщо ніжки столу товсті і міцні – ви задоволені життям, все складається добре. Тонкі і ненадійні ніжки – до бід і проблем.
 • Сонник Фрейда говорить, що стіл показує ваше ставлення до сімейного життя в цілому. Якщо вам сниться накритий гарний стіл з квітами – ви сподіваєтеся на краще і мрієте про гарну родину, затишному будинку, у якому вам буде добре і комфортно. Голий стіл показує відраза до сімейного життя або готовність піти з сім’ї. Щоб виправити становище, спробуйте почати піклуватися про столі в своєму будинку. Навчитеся красиво і смачно готувати, подбайте про кольорах. У першу чергу це відноситься до чоловіків, адже саме одруженим чоловікам сім’я продовжує життя на пару десятків років.

Висновок

Бачити уві сні стіл – означає турбуватися про сімейне життя, свій статус в будинку. Можливо, ви не замислюєтеся, як багато залежить саме від вас, ваших старань і зусиль. Звичайно, якщо вас не допускають до таїнства приготування, наповнення холодильника, роботі по дому – для цього є свої власні жриці домашнього вогнища, може виникнути відчуття запустіння, навіть у повного столу. Подумайте, що ви можете змінити і чи варто це ваших зусиль.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ