До чого сниться сперма по сонникам Фрейда, Лінн, Лонго

Сперма в сні – особливості тлумачення за популярним сонникам

Інтимні сцени в сновидіннях дуже популярні, особливо серед молодого, підростаючого покоління. До чого сниться сперма, дізнаємося у відомих сонники.

Загальне тлумачення

Сперма уві сні – це символ готовності до дій. Ви досить сконцентровані на результат, володієте високим потенціалом здоров’я, знань. Вам необхідно реалізувати ваш досвід, поділитися мудрістю, залишити за собою те, чим би ви змогли пишатися перед майбутніми поколіннями. Плани та ідеї достатньо сформовані, і ви стоїте на старті, передчуваючи бути першим на фініші.

Для людей більш зрілого віку такий знак вказує на швидке вирішення давньої проблеми. Вас відвідає осяяння, і ви швидко знайдете відповідь на питання, яке мучило вас довгі роки. Але якщо після сім’явивергання ви відчули у сні спустошеність – це стане прямим натяком на швидке статеве безсилля. Значить варто утримуватися від регулярних статевих контактів і уникати часте вживання засобів підняття потенції.

Діловій людині виявити сперму на костюмі – сон вказує на ситуацію, яка може поставити вас у незручне становище. Доведеться наводити безліч аргументів і доказів у своє виправдання, але репутація і авторитет можуть бути підірвані. Відновити колишній статус в особі корисних вам людей можна, позбувшись від зайвої самовпевненості та недбалості.

Молодий особі приснилося витирати з підлоги цю білу рідину – в реальності можна легко стати об’єктом пліток і пересудів. Злі язики будуть довго обговорювати вашу особисту життя, яка раптово стала об’єктів їх уваги. Варто бути готовим до того, що ваші пригоди стануть відомі родичам. Скандал вичерпається вашими особистими успішними досягненнями в кар’єрі або навчанні.

Для жінок відчути в сні цю теплу рідину на обличчі – значить визнати свою покірність і відданість владному і авторитарного чоловікові. Ви не бажаєте пороться за лідерство у ваших стосунках, повністю підкоряючись волі чоловіка або коханця. Іноді така позиція є для вас дуже вигідною і допомагає впливати на рішення і дії коханого.

Дівчині приснилося побачити плями сперми на постільній білизні в спальні – це може вказувати на зраду другої половини. Легке захоплення на стороні, якого ви не помічали раніше, вже давно втягнуло у вас утворився любовний трикутник. Виправити цю ситуацію допоможе вашу увагу і ніжність до чоловіка. Чим більше ви проявіть свою любов і турботу, тим швидше усунути суперницю.

Незаміжньою дівчині спостерігати за сім’явипорскуванням свого нареченого і бачити його насолода – наяву розчаруватися у своїх намірах і бажаннях. Своєю поведінкою він продемонструє, що ваші надії на швидке весілля були марні. Не ставтеся серйозно до цих відносин, осягати досвід і отримуйте задоволення. Знайдіть інший сенс вашого життя, дійте і будьте цікаві.

Авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Сперма уві сні знаменує сильний потенціал сплячого. Чим більше чоловік вихлюпує цієї рідини, тим яскравіше і більш насиченою будуть події в його житті. Варто готуватися до того, що доля буде створювати вам перешкоди, провокувати на дії, щоб потім щедро нагородити за успіхи. Сексуальні контакти в цьому випадку будуть регулярними, як і раніше. Але зараз вам захочеться залишити після себе слід на цій землі. Ви почнете замислюватися про дітей і підсвідомо шукати потенційну мати своїм майбутнім нащадкам.

Молодій дівчині привиділося, як чоловік закінчує статевий акт изливанием насіння на її живіт, і вона відчуває її, – такий сон явно свідчить про зачаття дитини. Вагітність в даному випадку буде довгоочікуваної і тільки додасть вашому образу шарму і чарівності.

Випробувати при такому сюжеті неприємні почуття знаменує те, що стати мамою в найближчий період не входило у ваші плани. Тоді цей сон попереджає бути більш обережною і розбірливою у статевих контактах.

Молодятам побачити в сні багато сперматозоїдів – хороший знак, вам належить бурхливий медовий місяць, наповнений яскравими моментами та подіями. Це ще більше зблизить вас і зміцнить сімейне щастя.

Для тих, хто не перебуває у шлюбі, подібний сценарій може попереджати про вашу зайвої аморальності. Ви готові піти на все заради веселого, любовного пригоди, не замислюючись про наслідки таких оргій. Сталість і гармонія у стосунках зараз не входять у ваші плани. Але таким чином ви можете втратити дорогоцінний час вашого розквіту сил, здоров’я, краси, молодості, втративши можливість зустріти щось дійсно справжнє.

Деніз Лінн

Чоловіча сперма уособлює сильне початок сновидця, зростання його активності. Підйом сил і енергії може стосуватися не тільки статевої сфери життя, але і кар’єри, творчості, дружніх і родинних зв’язків. Той період, коли вам легко знайти новий спосіб надходження грошових доходів, зустріти нову любов, зачати дитину і виростити здорове потомство.

Густе сім’явивергання в сновидіннях відображає ваш накопичений життєвий досвід, який допоможе правильно розставити пріоритети і слідувати своїм установкам, не змінюючи курсу на успіх.

Жінці приснилося, що вона облита чоловічими сперматозоїдами і у неї це викликало огиду – такий сюжет – ознака давнього самотності сновидицы. Ви страждаєте від власної замкнутості, низькою комунікабельності і відсутності високої самооцінки. Часом ми самі створюємо собі бар’єри і труднощі, заздалегідь прирікаючи себе на провал. Вірте у свій успіх, навчіться радіти приємному спілкуванню з приятелем протилежної статі, не бійтеся йти на контакт. Прагнете взяти від життя все, адже вона одна, вам не випаде іншого випадку.

Юрій Лонго

Чоловікові приснилося, як він скінчив під ласками таємничої незнайомки і відчуває повне спустошення – в реальності це символізує безпорадність сновидця у пропонованих життєвих обставинах. Ви не завжди здатні контролювати власні емоції, почуття, волю. Іноді це приносить вам неприємності, від яких ви відчуваєте себе слабким і пригніченим. Займіться розвитком свого емоційного інтелекту, це допоможе контролювати власні бажання і управляти поведінкою інших.

Юної леді відчути на губах смак солоного сім’явипорскування і не противитися цьому – сон відкриває вашу відданість партнера, щирість почуттів до нього. Ви готові на серйозний крок, вбачаючи в ньому свою другу половину. Залишається справа за малим, з’ясувати, на що здатний заради вас коханий.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ