Сонник народження дитини до чого сниться народження дитини уві сні

Сон, в якому народжується хвора дитина, навпаки, може символізувати неприємності, тривоги і стрес, тому такий сон є попередженням про можливі невдачі в недалекому майбутньому.

У соннику Міллера народження дитини обіцяє благополучне поліпшення життєвих обставин.

Сон, у якому незаміжня молода дівчина бачить народження малюка, є застереженням про те, що наяву їй необхідно стежити за своєю репутацією і берегти свою гідність.

Так само такий сон може передбачати отримання спадщини в дійсності.

Народження дитини в соннику єврейських народів вважається священним подією, тому сонник Азара таке сновидіння символізує сімейне щастя. Євреї вважали, що людина, побачивши такий сон, може бути впевнений в тому, що у нього міцні відносини і дуже дружна сім’я.

У соннику Шивананды народження дитини – індуїстський духовний вчитель трактував такий сон не однозначно, для незаміжньої дівчини народження немовля уві сні говорило про її розбещеності в реальному житті. Якщо ж таке сновидіння приснилося заміжньої дівчини, то це означало, що народження її малюка пройде благополучно, пологи будуть швидкими і без ускладнень.

До чого сниться народження дитини

До чого сниться народження дитини для чоловіка – таке сновидіння для чоловіка провіщає нові починання і успіх у справах. Можливо, у вас з’явиться довгоочікувана можливість здійснити задумане, реалізувати давні плани або домогтися більш високої посади на роботі.

До чого сниться народження дитини у воді – якщо молодій дівчині сниться, що вона народжує малюка у воді, значить, наяву незабаром вона втратить свою невинність або раптово вийде заміж.

Сон, у якому ви бачите, як ваша знайома або подруга народжує дитя, обіцяє щастя і благополуччя побаченої жінки. Приймати пологи у сні, як для жінок, так і для чоловіків, знак очищення і звільнення від якогось гнітючого тягаря.

До чого сниться народження дитини для літніх жінок – якщо зріла жінка уві сні зібралася народжувати значить, в реальності їй загрожує захворювання сечостатевої системи.

Сон, у якому літня жінка бачить свої власні пологи, є тривожним попередженням загрожує хвороби.

Mne 36 let y menya net detei ,no my son menya obnadèzil. Rodila mal4ika vo sne,mne prisnilsia son, iskala emy odezdy, imya . Odezdy mne vislala semia ,kotoroia toze ne mogla imet detei,a y nix rodilsia rebènok,mne skazali 4to iy toze v sledyuwei ras dolzna bydy pomo4 drygoi semie. Kak vi mne ob’asnite etot son. Sposibo Ann

Я народила першу дитину у 41. Після того, як всі лікарі відмовилися навіть ЕКО робити. Хлопчик дивний народився. Природним шляхом завагітніла, не уві сні. Нам вже три роки. Так що і у Вас все вийде. Не сумнівайтеся. Я от точно знаю, що народжу ще. Двійню. Сьогодні такий сон бачила. Мені і раніше пологи снилися, хоча всі казали, що це неможливо.

Наснилося що стою у себе у дворі і в мене перейми кажу, що б викликали швидку, але розумію, що народжую. Присіла навпочіпки і впіймала хлопчика в крові. Мені 27 років, заміжня, щаслива маю сина, до чого це може бути?

Мені наснилося…ахаха…а ви вгадайте , що мені наснилося ?

Я вагітна. Термін 39 тижнів, приснилося що народила. До чого це. Підкажіть будь ласка.

Мені приснився сон, ніби я ходжу в пологовому будинку і у мене з’явився малюк. Носила його на руках. Хотіла зайти з ним або з нею в палату. А там двері не відкривається і нам довелося зайти через вікно, яке було в дверях.

Народилася дитина (не в мене), яку далі породив ще 2-х дітей.

Привіт, мені приснилося, ніби я ходжу вагітна. А через якийсь час лежу в ліжку і народжую і відчуваю, як дитинка ручкою під ребра заліз, а потім ніби я прям відчуваю, як він у животі перевертається вниз голівкою, ну і потім само собою я народила, і говорила треба перерізати пуповину я її вже бачила, і потім лежала задоволена і гладила свого дитинчати. Сама одружений, але дітей поки немає, але шалено хочу!

Я бачила уві сні, як моя мама народила близнят дівчаток, вони були схожі як дві краплі води, я така щаслива була, що у мене сестри близнючки, але моя мама розлучена, до чого ж це снилося хто підкаже??

Мені приснилося, що у сестри мого чоловіка народилася донька, але самих пологів у сні не було і мала була близько рочки. До чого це?

Мені приснився сон, як я народжую і бачу, як ця звістка всіх осягає, друзів і родичів. Я народила дівчинку і до мене приїхали родичі, які не могли мати дітей і просили віддати їм дитину так як я ще молода і не досвідчена. Але я сказала, що нікому своєму дитину не віддам. Минуло багато часу, і я вже заплітаю волосся доньці. Вона була світловолоса і дуже схожа на мого хлопця, а до цього мені снився сон про його батьків. Скажіть, про що сон??

Приснився день народження племінниці чоловіка, я їй дарувала іграшки, ( у мене з чоловіком дітей немає, мені 33 роки).

Мені наснилося, що я народила дитину, а в нього карі очі як у мене і у мого колишнього хлопця. Але проблема в тому, що мені 15. До чого сниться народження дитини з карими очима?

Доброго дня! Мені наснилося, що вагітна двійнею і починаються пологи, але я тільки народила здоровенького і дуже гарного хлопчика, а дівчинка ніби затрималася і тут я прокинулась. Я заміжня, і ми хочемо, але не виходить. Що означає мій сон??

Мені зараз 16 років, а пару років назад мені приснився сон, що я народила дівчинку, але самих пологів не снилося, але я не те що не народжувала, але я ще незаймана.

Мені 17 років, і наснилося що я вагітна, спочатку ніхто не знав про мою вагітність, пізніше я народила, прям пам’ятаю, як це було. Я ходила по лікарні і у мене почалися перейми, я сильно переживала, мене посадили на крісло і тут вже мені дають дитину на руки. Останній рік мені дуже часто сняться сни про вагітність або те що я народжую. До чого це може бути?

Мені 35 років, приснилося як у нас на кухні, на столі мій чоловік приймав у мене пологи. Я народила четверо немовлят. ЧОТИРИ. Він мив їх в раковині і сповивав на разделочном столі, а я народжую.

Мені наснилося, як дружина народила трійню.?

Приснився сон чоловікові дзвінок по телефону що у нього народилася дитина.

А у мене чоловік народжував, до чого цей сон?

Мені 41 рік, мені наснилися мої пологи, я дуже легко все пройшла безболісно. Залишила чоловікові, він у мене дуже хороший. Не бачила уві сні, що роблю я, а він пішов у туалет і залишив його на сидіння машини. Я стала шукати дитину і чоловіка, а коли знайшла чоловіка, очманіла, дитини з ним не було, а він просто стояв в чергу в туалет. Так і незрозуміло уві сні я шукаю і не можу знайти ні машину, ні дитини. Що це означає?

Мені наснилося, що я народила хлопчика і назвала його Тимур. Ми з чоловіком хочемо діточок, він хоче хлопчика дуже, а мені б 2-ню. А батьки чоловіка хочуть саме онуку. Скажіть до чого цей сон. На даний момент у мене немає дітей.

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ