До чого сниться розчісувати волосся?

Доля подає сигнали про нові можливості або загрози. Ми повинні прислухатися до подібних знаків і робити відповідні висновки. Вам приснився незвичайний сон, у якому ви розчісували волосся? Давайте дізнаємось, до чого сниться розчісувати волосся?

Деталі сновидіння

Волосся з давніх часів були символом жіночого начала, магічної сили і здоров’я. Сновидіння, в якому фігурували волосся, розцінювали серйозним ознакою. Особливу увагу приділяли дрібниць сну, які давали правильне трактування баченню.

 • Розчісували густе волосся? Буде власницею розкішної шевелюри щастя.
 • Чесати білі пасма – до сприятливих змін. Скоро підете в захоплюючу подорож або зустрінетеся з цікавими та веселими людьми.
 • Темного або чорного кольору локони обіцяють грошові надходження, які поліпшать ваше матеріальний стан. Крім того, товариство визнає вас.
 • Якщо волосся були доглянутими, покладеними і гладкими, то чекайте відновлення зв’язків зі старими друзями. Несприятлива смуга у вашому житті підходить до кінця.
 • Якщо чухали неслухняне пасмо, то пам’ятайте, що потрібно докласти максимум зусиль для вирішення проблем. Швидко зробити це не вийде. Заплутана ситуація і труднощі вас все ж залишать, якщо будете правильно слідувати підказкам долі.
 • Якщо неслухняне пасмо були довгими, то чекайте невеликих неприємностей і сварок.
 • Чухали легко волосся? Важкі ситуації швидко вирішаться, і ваша участь не буде потрібно.
 • Якщо ви розчісували локони, а волосся розпадалися і випадали, то будете відчувати фінансові труднощі і великі збитки.
 • Чухали волосся, щоб заплести косу дівчині? Будьте уважні, можете залізти в борги або потрапити на гроші. Надмірна пильність з грошима найближчим часом не завадить.
 • Якщо волосся у дівчини були довгими, а ви просто їх чесали, то буде вдале заміжжя. Заміжнім жінкам сновидіння пророкує розлад у родині.
 • Чухали сиве волосся? Наближається невдача або хвороба.
 • Якщо розчісували брудну шевелюру, то будьте готові до ударів ворогів і заздрісників, які зіпсують вам репутацію.
 • Для жінок, расчесывающих локони і прикрашають їх чим-то, сон пророкує легковажного шанувальника.
 • Розчісувати волосся іншій людині сниться до позбавлення від напастей і проблем. Ви допоможете герою вашого бачення у вирішенні багатьох труднощів.
 • Розчісували немите волосся чужій людині? Знайомство з новими людьми не пройде гладко. Крім того, вони принесуть вам клопоти.
 • Бачили себе в дзеркалі расчесывающим локони? Зробите велику помилку. Наслідки будуть неприємні.
 • Перед дзеркалом чухали іншої людини? Ви зможете почати спілкування з впливовими або значущими для вас людьми.
 • Чухали волосся небіжчику? Сон відображає ваші почуття. Ви не відпустили померлого, але скоро це станеться.

Тлумачення сну

Сонник Міллера

Чухали довге волосся? Здійсніть грубу помилку. Відбудеться все з вашої вини, довірливості й недалекоглядності. Вирішувати накопичені проблеми будете довго.

Сонник Ванги

Сплутані локони, які погано розчісується, свідчать про вашу величезною недовірливості. Пора почати довіряти людям, інакше кому з проблем буде збільшуватися і приносить ще більше лиха.

Сонник Фрейда

Сновидіння, в якому ви розчісуєте собі пасма, символізує ваше співчуття. Ви щось упустили або не зробили, а тепер згадуєте про втрачену можливість.

Якщо при процедурі зламали гребінець, то будуть серйозні труднощі і неприємності. Волосся випадало? Фінансова нестабільність і втрати наближаються з космічною швидкістю. Кількість волосся говорить про величину збитків.

Чухали небіжчикові локони? Сонник пророкує прибуток. Чим густіше, довше і здоровіше було волосся, тим більше грошей. Якщо небіжчик сам собі чесав волосся, то прийдуть несподівані новини.

Якщо розчісували пасма дочки, то у неї з’явиться шанувальник, а життя наповниться романтикою. Якщо у неї вже є наречений, то він попросить її вийти заміж.

Сонник Цвєткова

Подібний сон сниться перед важливими змінами. Крім того, ви можете втратити щось. Якщо волосся розчісували, а потім їх заплітали, то подолаєте всі труднощі і пройдете випробування на шляху до мети.

Сонник Тафлиси

У сновидінні чужій людині розчісували локони? Проблеми вирішаться самі. При розчісуванні користувалися незвичайної гребінцем? Сумі відійдуть, а радість прийде на зміну.

Сучасний сонник

Розчісували мокрі волосся? Будьте уважніше до здоров’я. Відвідайте поліклініку або здайте аналізи.

Чоловікові сниться, як він розчісує дівчині волосся? Буде велика любов у пари. Якщо волосся залишилися на гребінці, то готуйтеся до втрат.

Зламався гребінець або гребінець під час розчісування? Життєві потрясіння вже поруч. Неприємності готові постукати у ваш будинок. Будьте сильними.

Жіночий сонник

Сама себе чесала? Будете каятися за необдуманий вчинок. Чухали короткі волосся? Цінуйте гроші і намагайтеся їх економити.

Сонник 21 століття

Якщо волосся чухали собі біля дзеркала, то будете здорові, а удача допомагати у всіх справах.

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ