До чого сниться рись по сонникам Міллера, Ванги, Мари

Правильне трактування по сонникам всіх сновидінь з риссю

Рись – прекрасна мисливиця, мешканка темнохвойних лісів і тайги, відмінно виживає на півночі. Це тварина володіє безліччю незвичайних властивостей і якостей, а тому, з’являючись в нічних видіннях сплячої людини, вона може нести різні символічні значення. Відповіді на питання, до чого сниться рись, для кожного сновидця буде різний. Щоб вибрати відповідне тлумачення – варто тільки відкрити сонник і звірити з ним деталі побаченого напередодні сну.

Загальне тлумачення

Зазвичай сновидіння з риссю трактуються як ознаки зустрічі з підступним і хитрим людиною – варто проявляти уважність та обережність з новими людьми у своєму оточенні. Якщо за мешканкою тайгових лісів у своєму нічному видінні довелося спостерігати зі сторони – сон означає присутність у реальному житті недоброзичливців, бажаючих зіпсувати бізнес або кар’єру сновидця.

Сновидіння, в якому фігурувала маленька рись, або ж доросла велика особина, але в оточенні рисят, – це вкрай сприятливий знак, що передвіщає того, хто побачив такий сон, підвищення соціального статусу і суспільного становища, збільшення прибутку, матеріальне благополуччя. Можлива зміна місця роботи на більш високооплачуване. Особливо, якщо доросла рись у сні годувала дитинчат.

Якщо спритна хижачка у баченні сплячої людини спокійно сиділа в клітці – це погана прикмета, яка віщує руйнування планів сновидця із-за підступів ворогів в реальному житті. Якщо ж рись злилася, металася по клітці з боку в бік, намагалася вразити сновидця, дотягнувшись до нього крізь ґрати – вороги змусять сновидця понервувати, але програють у сутичці з ним.

Тлумачення дій з риссю

Вірна трактування сновидіння, в якому сплячій людині довелося бачити рись, залежить і від того, як проходило їх взаємодія. Практично на кожне можливе дію з цим хижаком є свій варіант тлумачення сновидіння:

  • Ті люди, хто в своїх нічних видіннях гладили цього тайгового хижака, наяву є сильними і цілеспрямованими, їм нема про що переживати і турбуватися – у них все схоплено.
  • Якщо в нічному видінні рись нападала на людину, але не з агресією, не кусаючи його, а як би граючись з ним, – такий сон передвіщає несподівані сюрпризи від друзів.
  • Якщо рись у сні їла їжу з рук сновидца або взагалі їм була приручена – це символ того, що наяву людини чудово контролює дійсність.
  • Провісник захворювання – сновидіння, в якому рись вкусила сплячої людини. Якщо укусу сочилася кров – захворіє родич, якщо рана була чистою та сухою – стежити за здоров’ям варто самому сновидінню.
  • Сон, у якому довелося вбити нападає на сновидця рись, віщує перемогу в конкурентній боротьбі на роботі, або до викриття пліткаря в робочому колективі, распускающего неприємні і неправдиві чутки про сновидце. Жінці такий сон сниться до того, що вона візьме гору над суперницею.
  • Якщо людині приснилося, як він прогнав рись, яка збирається напасти на дитину або іншу особу в дійсності допомоги сновидця потребуватиме близький друг або родич.

Тлумачення за іншим деталям

Сновидіння, в якому людина спостерігав за боротьбою двох хижачок здалеку, говорить про те, що в реальному житті найближчим часом не варто побоюватися ніяких конфліктів. Якщо ж тварини билися в безпосередній близькості від сплячої людини – це означає, що наяву він ризикує потрапити під гарячу руку конфліктує.

Сон, у якому рись спокійно спить, говорить про те, що в реальному житті сновидець прекрасно розуміє, чого хочуть його недоброзичливці, і має всі необхідні важелі тиску, щоб не дати їхнім намірам здійснитися.

Якщо сплячий людина спостерігає за риссю, яка зайнята пошуком їжі – в дійсності він не задоволений своїм матеріальним добробутом. Бачити, як рись тікає в своєму природному місці існування – в лісі або тайзі – попередження, яке закликає сновидця добре обдумувати свої вчинки, не здійснювати необачних рішень.

Нічне бачення, в якому людина відчуває страх при вигляді рисі, говорить про перевтомі сновидця, його надмірної втоми. Після такого сну варто відволіктися від нескінченних суєтних справ і насолодитися давно заслуженим відпочинком.

Сон, в якому велика рись подряпала сплячої людини, говорить про те, що він, можливо, не вибрав саме вигідну починання, і варто подумати над тим, щоб припинити його, вибравши якийсь інший варіант подальшого розвитку.

Сонник Міллера

Як говорить тлумачення, яке наводить відомий сонник, рись – не самий однозначний символ. Боротися і битися з північної кішкою і перемогти її – знак, що обіцяє швидкі зміни на краще, особливо у сфері романтичних стосунків.

Сон, у якому сплячий людина просто спостерігав за цим тваринам, попереджає сновидця про підступи недоброзичливців, які бажають зламати його кар’єру або сімейне життя.

Сонник Ванги

Згідно соннику знаменитої провидці, рись, що сидить у клітці, сниться до перемоги над зловмисними людьми, які прагнуть забрати у сновидця щось дороге для нього. В цілому ж рись трактується як образ підступного, хитрого і небезпечного людини, або ж несподівану неприємність.

Сонник Мари

Північна кішка, побачена будинку, – погана прикмета, яка обіцяє людині, побачив його, фінансові втрати, сімейні проблеми і конфлікти на роботі. Якщо ж рись не тільки знаходиться вдома у сновидіння, але і пошкоджує кігтями або зубами його речі, інтер’єр, – сновидець ризикує стати жертвою шахраїв або грабіжників.

Гладити рись – до розв’язання тривалого конфлікту.

 

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ