До чого сниться пірнати у воду по сонникам Міллера, Фрейда, Ванги

Пірнати у воду в сні – особливості розшифровки за різними сонникам

Стрибати з вишки в море або річку влітку – одне з найбільших задоволень не тільки дітей, але і дорослих. Але є й ті, хто боїться такого веселощів, вважаючи це дуже небезпечним і ризикованим. До чого сниться пірнати у воду, дізнаємося в перевірених сонники.

Загальне тлумачення

Пірнати у воду в сні – символ неординарних вчинків і знакових змін в житті. Це може відображати сміливий, наполегливий і безстрашний характер сновидця, який знає, чого хоче, але не має конкретного плану по досягненню бажаного результату.

У долі такої людини багато не визначено і знаходиться в підвішеному стані. Але на цьому етапі він і не прагне до стабільності і комфорту, йому не потрібно тепле, насиджене місце, де вчасно платять зарплату. Він прагне свободи від повсякденних рутинних обов’язків, дотримання режиму дня і розкладу. Такі особистості часто мають ненормований графік роботи, не обтяжені сім’єю і завжди згодні на будь-яку авантюру.

Людині з стійким сімейним становищем пірнати у холодну воду у сновидіннях – ознака того, що йому хочеться самотності. Це не означає, що він хоче розлучитися з другою половиною. Просто сновидець потребує хвилині тиші, спокою. Той момент, коли йому необхідно подумати, зважити можливі варіанти рішення напередодні важливої зустрічі. Саме час організувати короткострокову відрядження далеко від домочадців, щоб привести в порядок думки, почуття і визначитися з планами на майбутнє.

Дуже важливо для позитивного значення стан і чистота води. Вода знаменує гнучкість, мінливість, буває дуже підступною і страхітливої для сплячого, але може сприяти і милостивих подій сплячого. Брудна й каламутна річка – провісник проблемних ситуацій. Такі бачення завжди попереджають про небезпеку, яка підстерігає людину.

Чисте море, що омиває теплою хвилею ноги, уособлює період відлиги. Вас чекає багато приємних змін. Літнім людям стрибнути з вишки в таку воду – означає знайти океан здоров’я, прилив нової приголомшливою енергії. Тим, хто страждав тяжкою недугою, цей сценарій обіцяє, що хвороба відпустить. Вас не будуть мучити хронічні загострення, загальне нездужання і брак сил. Саме час зайнятися тим, на що у вас раніше не вистачало енергії.

У буддизмі вода уособлює постійне протягом матеріального світу. Пірнаючи в прозорий уві сні, ви намагаєтеся порушити звичну повсякденність. Ви не готові миритися з поточним положенням. Зміни можуть торкнутися всіх сфер діяльності: сім’ї, роботи, особистого життя, друзів, хобі.

У християнстві занурюватися або занирювати в річку – означає очиститися, відновити сили, знайти нову віру і надію на краще. Сновидінню це може обіцяти новий натхнення, позитивних емоцій, музи для шедеврального творіння.

Пірнати у воду – що ще чекати від такого сну

  • опинилися в мулистому ставку – до заздрісникам серед колег або небезпечних опонентам серед конкурентів по бізнесу;
  • метнулися в басейн з вишки – чекайте чудового результату, яким зможете пишатися ще довгі роки;
  • посковзнутися і впасти в багнюку – складні життєві обставини скасують ваші поточні плани, принісши додаткові витрати і збитки;
  • намагатися щось побачити в каламутному е – наяву боятися змін, навіть якщо вони обіцяють гарні можливості;
  • готуватися до стрибка – прораховувати варіанти участі у ризикованому заході. Другий раз шансу може і не бути. Будьте сміливіше і відважніше;
  • пірнути і захлинутися – потрапити в дуже скрутне становище, вийти з якого допоможе вірний товариш і друг. Якщо вам не на кого покластися, готуйтеся до серйозних наслідків.

Авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Стрибок у воду – символ жіночого або чоловічого оргазму. Вода при цьому уособлює навколоплідні води матері, зачаття дитини, плодючість жіночого організму і чоловічого дітородного.

Пірнати у водоспад у сні – ознака рясного сім’явипорскування. Для чоловіка такий сон може стати прямим натяком на майбутній акт злягання. Для жінки це відображає її гостре бажання мати дитя, зачате від конкретної молодої людини. Сновидица відчуває деяку внутрішню нестабільність і хвилювання, не розуміючи, як до цього поставиться коханець.

Незайманій стрибнути з вишки в бурхливий потік – відчувати непримиренне бажання розлучитися з невинністю. Вам хочеться не з чуток дізнатися всі принади сексу, провести експерименти з позами і виявити свої переваги. Для вас це якась гра, яка обіцяє принести масу задоволення.

Самотньої пані рятувати чоловіка, який впав з високого обриву в затоку, – наяву проявити неабияку активність і спокусити того, про кого ви довго мріяли. Ваша сексуальна наполегливість уб’є і приголомшить незнайомця. Але виявиться, що цей об’єкт бажань не відповідає вашим інтимних потреб.

Чоловікові зробити сальто у воду і залишити багато бризок – прагнути до частих статевих контактів. Ваша гіперактивність і темпераментність може відштовхнути дівчину, яка шукає стабільних і ненав’язливих контактів. Для вас саме час подумати про потомство. Дитина буде займати багато нерозтраченої енергії і часу.

Густов Міллер

Пірнати у воду – символ того, що вам вдасться успішно впоратися з цією справою. Події, які будуть відбуватися у найближчі дні, стануть вельми несподіваними і приємними. Вам варто бути готовим до переїзду, пов’язаному з підвищенням по службі. Також велика ймовірність отримати пропозицію і зайняти лідируючу позицію в конкуруючій компанії.

Різко занурюватися в каламутні стоки води – знак вашого неспокою і сумніви з приводу майбутніх рішень. Доля може бути дуже підступної в цей період. Здаються приємними можливості можуть обернутися серйозними проблемами. Щоб уникнути неприємностей, краще не намагатися робити різких рухів зараз. Займайтеся поточними справами, не вимагають великих фінансових витрат і фізичних сил.

Літній людині стрибати в каламутну воду – погіршити стан здоров’я завдяки своїй необачності та легковажності. Такий знак стане попереджуючим тим, хто зібрався в дальній похід або подорож. Краще відкласти подорож до кращих часів, коли раптова погодна стихія не застане вас зненацька.

Спостерігати, як інші пустують, пірнаючи в озеро – до виконання давньої мрії. Але для цього вам потрібно бути сміливішими, спритнішими і впевненіше в собі. Не ставте штучні перепони на шляху до бажаного.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ