Дев’ятка Пентакль – значення карти таро Райдера Уейта у ворожіннях і розкладах

Карта здавна вважається символом успіху і щастя. Зазвичай її поява – вірна ознака вдалої оборудки, несподіваної появи багатства, виграшу в лотерею. Всі власники цієї карти ставали дійсно щасливими людьми: вони отримували матеріальні блага, про які так довго мріяли.

Робота

Карта говорить про те, що ви зайнялися серйозною справою, яке може принести величезний прибуток. Також мова може йти про зміну місця роботи, отримання підвищення, успішної здачі іспиту або несподіваній пропозиції від начальства. При будь-якому розкладі карта більш, чим сприятлива. Вона говорить про те, що ваш професіоналізм помітили і оцінять його по достоїнству.

свідомість

Карта говорить про те, що ви відкриєте для себе внутрішні або зовнішні багатства. Можливо, в звичного життя знайдеться місце чомусь новому та цікавому. Також ви зможете розвиватися як особистість з великої літери, без підказок з боку інших. Дев’ятка також символізує внутрішнє зростання, перехід з нижчої стадії на вищий щабель. Завдяки цьому переходу ви зможете поглянути на життя по-іншому і помітити ті самі багатства, повз яких ще вчора проходили повз.

особисті взаємини

Карта каже про вдале знайомство або шлюбі з успішною людиною. Ви прекрасно розумієте, що витягли щасливий квиток і хочете якомога швидше облаштувати особисте життя. У рідкісних випадках карта символізує перехід існуючих відносин на новий щабель еволюції. І якщо ви вчора були просто парою, вже сьогодні можете прокинутися міцною сім’єю. Щоб підвищити шанс внутрішнього зростання, рекомендується взяти відпустку і вирушити з коханою людиною подалі від цивілізації.

У любовних відносинах

Карта символізує швидкий шлюб, або посилення існуючих відносин. На удачу в особистому житті вказує карта Маг. Присутність в розкладі Закоханих говорить про те, що ви дозріли для міцних відносин і готові створити сім’ю. Якщо ви про щось мріяли, то карта Зірка вкаже вам шлях до мрії. Вона також говорить про те, що заповітна мета близько, на відстані витягнутої руки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ