9 Щоденних звичок, через які жінки виглядають набагато старше – Догляд за обличчям

Багато жінок звертаються до антивіковим догляду і процедур, щоб спробувати «скорегувати» свою зовнішність, в той час як інші просто беруть цей процес як даність.

Якщо ви хочете дотримуватися природного шляху, щоб виглядати молодо, спробуйте змінити деякі зі своїх повсякденних звичок.

надмірне відлущування

скрабірованіе – це корисна процедура, оскільки запобігає накопиченню відмерлих клітин шкіри, але якщо проводити її занадто часто, це може завдати шкоди вашій шкірі. Нові клітини стають крихкими і чутливими до зовнішнього впливу, що позначається на стані шкіри.

Не наносити сонцезахисний крем

Цілковито необхідно, використовувати сонцезахисний крем кожен день, особливо якщо ви збираєтеся на вулицю. Вплив сонячних променів не тільки збільшує ризик виникнення меланоми, але робить шкіру жорсткою і огрубілою.

Не вживати корисні продукти

Протягом життя наша шкіра піддається впливу безлічі факторів: сонця, вітру, води та ін. Хоча вона має захисними механізмами від зовнішнього впливу, але ви можете посилити цю “оборону” вибираючи для свого раціону корисні і багаті поживними речовинами продукти.

Носіння старого бюстгальтера

Бюстгальтери, як і інший одяг, розтягуються. Носіння старих розтягнутих бюстгальтерів дійсно може зробити вас старше, тому що вони не підтримують, а роблять безформною вашу груди.

недосипання

Всім відомо, що недосипання може викликати набрякання повік і поява темних кіл під очима, але це також може мати більш довгострокові наслідки для нашої шкіри.

сон – цей час, коли ваша шкіра відновлюється, тому, якщо сну недостатньо, ваша шкіра теж страждає.

Носіння мішкуватою одягу

Багато жінок вважають, що мішкуватий одяг може приховати їх недоліки фігури і зробити їх більш привабливими, але насправді, вона може зробити вас старше, чим ви є насправді.

Уникайте цієї проблеми, вибираючи одяг, яка дійсно підходить і відповідає вашій фігурі, незалежно від вашого розміру. Це допоможе вам виглядати стрункіше і молодше.

Недостатнє вживання води

Питна вода має масу корисних властивостей, в тому числі, роблячи вас більш енергійним і допомагаючи схуднути, але вона також може мати величезний вплив на стан шкіри.

Є дуже багато цукру

Більшість з нас знає, що вживання занадто великої кількості цукру може привести до збільшення ваги, але це також може вплинути на зовнішність, – запалення і подразнення на шкірі візуально додають віку.

Пити темні солодкі напої

Газовані напої і каву з цукром можуть фарбувати зуби і призводити до появи жовтизни. Тьмяні, знебарвлені зуби можуть додати віку і представити вас набагато старше, чим ви є насправді.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ