Дев’ятка Мечів – значення карти таро Райдера Уейта у ворожіннях і розкладах

Розчарування, проблеми з внутрішнім станом, страх, душевна тяжкість, зрада.

Загальний опис Аркана Дев’ятка Мечів

Карта говорить про те, що у вас пригнічений стан. Ви довгий час страждаєте від безсоння і не можете зосередитися на вирішенні проблеми. Причина такого стану – поганий вчинок. Ви зробили його, і тепер совість не дозволяє вам заснути. Друга причина тривоги – страх хвороби, втрати близької людини. Дев’ятка Мечів – це графічне втілення нічного кошмару, коли не можеш заснути і крутишся з боку в бік. Карта показує заклопотаність, страх, майбутнє випробування.

Робота

Складна робоча атмосфера: нездоровий колектив, начальник-тиран або колеги з поганим характером. Ви займаєтеся складною роботою, а тому весь час боїтеся провалити отримане завдання. Підвищене навантаження не дозволяє зосередитися на одному дорученні. Ви відчуваєте постійну втому і поступово втрачаєте концентрацію. Також карта може вказувати на поганий вчинок з вашого боку. Ви його зробили, і тепер совість не дає спокою.

свідомість

Ваше життя, немов туманний місто: всі квартали затягнуло хмарами, а тому сонячні промені не можуть пробитися крізь пелену. Причина всьому – страхи, відчуття провини і внутрішнє занепокоєння. У цього стану є вагома причина, але це не привід псувати собі життя. Навіть у найскладнішій ситуації знайдеться вихід.

особисті взаємини

Страх втратити близьких друзів або кохану людину. Пригніченість, тривога, постійна готовність до неприємностей, суцільний негатив. Страхи з приводу рідних і близьких вигадані. Також мова може йти про неприємну таємницю, яку скоро дізнається ваш партнер.

У любовних відносинах

Якщо в розкладі присутній Шут – ви турбуєтеся про свою дитину. Карта Маг вказує на те, що ви не зможете виправити ситуацію. Присутність Імператора – вірна ознака деспотизму в сім’ї. На сором і прихований страх вказує карта Іерофант. Якщо ж в розкладі випали Закохані – чекайте чергової сварки і ночі без сну.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ