Дев’ятка мечів Все про карти Таро, опис карт і методів ворожіння

На Дев’ятці Мечів зображена жінка, що сидить на ліжку і закриває руками обличчя. За нею видніються ширяють у повітрі мечі. Карта символізує життя, яка перетворилася в кошмар. Людина вважає, що світ падає в безодню, що сенсу жити далі – немає. Але цей кошмар існує лише в його голові. Жоден меч не дістає до фігури жінки. Іншими словами, карта дає зрозуміти, що цілком з’ясовні страхи жодним чином не зачіпають вас. Ви занадто багато хвилюєтеся з питань, які вас не особливо стосуються. А у вас є власні проблеми, які потребують вирішення, т. е. порада карти полягає в тому, щоб переключитися з вирішення світових, глобальних проблем на свої особисті. І ви відразу відчуєте, як ваше життя і стан змінюються на краще. Карта віщує закінчення чорної смуги життя. Наслідками вважаються залишковий песимізм і поганий настрій людини.

Перевернута карта, хоч і сповіщає про закінчення смуги невдач, попереджає про те, що треба ще трохи потерпіти.

Опис методом Сари Барлет

Незважаючи на те, що ця карта може здатися найпохмурішою в масті Мечів, вона несе добру звістку про те, що темні часи скоро закінчаться. Ми можемо підняти голову і побачити сонячне світло навіть з глибин відчаю і горя.

Якщо карта потрапила в позицію «Вопрошающий», вона показує, що прийшов час подумати про причини своїх мук і нещасть. Іноді ми відчуваємо, що в нашому житті щось неправильно, але не можемо зрозуміти, що саме. Дев’ятка Мечів підштовхує вас до усвідомлення причини занепокоєння.

Дев’ятка пов’язана з дією. Якщо у вас з кимось напружені відносини, то ця карта показує, що зараз вам буде важко пояснити справжні наміри або почуття, тому що ви занадто сильно стурбовані рішенням особистих проблем. Вона також означає, що ви відчуваєте докори сумління, тому що погано обійшлися з іншою людиною.

Якщо ви витягли цю карту в позиції «Перешкоди», знайдіть причини, які гальмують ваш рух вперед. З іншого боку, може бути ви так завантажені виводиш вас проблемами, що у вас не вистачає сил будувати нові плани? Постарайтеся знайти і усвідомити свої вразливі місця. Прийшов час чесно визнати свої слабкі місця і серйозно попрацювати над своїми помилками і негативними почуттями.

Дев’ятка Мечів в основному нагадує про вибір нових пріоритетів. У деяких випадках достатньо зовсім невеликої зміни в поглядах на ту чи іншу подію, щоб відбувся кардинальний зрушення у ставленні до життя.

альтернативне опис

На Дев’ятці Мечів зображена фігура нещасної жінки в світло-блакитному одязі. Вона сидить на ліжку, закривши обличчя руками, готова заплакати від страху або внутрішньої муки. Полог її ліжка прикрашений фігурами метеликів, що символізують зв’язок масті Мечів з елементом Повітря, пледи виконано з клаптиків у вигляді квадратів – на одних на блакитному тлі зображено червоне серце, на інших, на білому тлі зображені знаки Зодіаку, пов’язані з Повітрям, – Близнюки, Терези і Водолій. Подібна комбінація символів говорить про конфлікт між розумом і серцем. Над жінкою вістрям вниз висять дев’ять мечів, але вони не стосуються її. Крім жінки, в кімнаті нікого немає.

Значення в ворожінні

Дев’ятка представляє собою карту, де об’єдналися сили інших цифрових карт. Фінал настане в останній цифровій карті, в Десятці. Дев’ятка Мечів справляє враження повного мороку: здається, що на нещасну жінку разом звалилися всі біди світу. Фактично ж зараз вона в цілковитій безпеці – жоден з висять над нею мечів її не стосується.

У розкладі Дев’ятка Мечів вказує на те, що сформована ситуація не така безнадійна, як здається, що боятися по суті нічого і що сам стан страху набагато гірше того, чого ви могли б побоюватися. Карта вважається картою кошмарів, але ці кошмари нереальні. Дев’ятка Мечів може також вказувати на страх за коханих та близьких, а не за себе самого. Подібні страхи можуть паралізувати людини, і його волю, і його здатність діяти.

Мечі, масть Повітря і розуму, вказують на те, що багато хто з бід людини є наслідком його власних думок, часто не узгоджуються з його почуттями. Цей конфлікт символічно відображають клаптики ковдри зі знаками Зодіаку, що символізують Повітря, і серцями. Дозволити подібний конфлікт дійсно складно. Правда, тут важливо пам’ятати одне – те, чого вам слід боятися, сталося не в Дев’ятці Мечів.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ