Дев’ятка Жезлів значення карти Таро

Дев’ятка Жезлів говорить про те, що перед людиною відкриваються величезні можливості. Він раптом може зрозуміти, що в змозі досягти набагато більшого, чим вважав досі, і розраховувати на відчутні результати там, де до цього він міг тільки мріяти (в тому числі, і в поєднанні з Магом). В емоційному плані такий Аркан символізує наснагу, зцілення душевних ран, знову здобутий довіру (особливо з Іерофант).

Цікава і комбінація в розкладі Дев’ятки Жезлів зі Справедливістю. Вона повинна бути витлумачена як цілком заслужений успіх і що з’явилося у людини усвідомлення, що він готовий брати на себе відповідальність.

перевернуте положення

У перевернутому положенні Дев’ятка Жезлів вказує на істотні труднощі, значні проблеми. Причому, в левової частки випадків причина – сам ворожить, точніше, його впертість, небажання аналізувати обставини і сказані слова, невміння пристосуватися до ситуації.

Крім цього, такий Аркан може свідчити про приховування важливої ​​інформації. Це може бути приховування відомостей від ворожбитів або приховування їх їм самим (наприклад, саме про це говорить присутність в розкладі поруч з Дев’яткою Жезлів Жриці). Але в обох випадках це зіграє проти нього.

Варто звертати увагу і на що випадає поруч з перевернутої Дев’яткою Жезлів Аркан Сонце. Це поєднання позначає сумніви в тому, що на ділі є істиною. Комбінація ж такий Дев’ятки з Дияволом символізує нав’язливу підозрілість.

Любов і відносини

пряме положення

для обличчястої сфери ця карта є показником стабільності та гармонійності у взаєминах з коханою людиною і близькими. Причому, мова тут йде не про штилі у відносинах, коли день схожий на день, а емоція на емоцію. У Дев’ятці Жезлів безумовно закладені яскраві враження, цікаві контакти, живі емоції. Особливо точно це описує пара «Дев’ятка Жезлів – Світ».

Але цей же Аркан може трактуватися і як бажане, позитивно сприймається самотність. Зазвичай таке світовідчуття характерно для післякризового періоду. Тобто людина, наприклад, пережив обман, зрада, конфліктність, і ось тепер для нього настав довгоочікуваний спокій і почуття безпеки, впевненості в тому, що все позаду. Дуже характерно такі настрої описує поєднання Дев’ятки Жезлів з Двійкою Мечів.

перевернуте положення

Перевернута Дев’ятка Жезлів повинна бути витлумачена як нелагідність характеру, неготовність проявляти ініціативу (що особливо недобре для чоловіка). Крім цього, такий Аркан може означати невміння розбиратися в людях і, як наслідок, зв’язок з людиною негідним, що володіє сумнівними особистісними якостями або життєвими цілями.

У певних ситуаціях Дев’ятка Жезлів в перевернутому вигляді може свідчити про те, що у людини є якась яка компрометує його таємниця (особливо в комбінації з Місяцем).

Якщо в розкладі така карта випала разом з Блазнем, то це трактується так: «з ним (або з нею) ви будете жити як на вулкані, не знаючи сьогодні, що станеться з вами завтра». А в парі з Судом перевернута Дев’ятка Жезлів говорить про невміння отримувати висновки зі своїх помилок.

Кар’єра

пряме положення

У розкладах на кар’єру Дев’ятку Жезлів слід тлумачити як впевненість у власних силах і готовність взятися за будь-яке складне проект. Цей Аркан символізує сміливість, здатну допомогти людині досягти великих професійних результатів і кар’єрних висот. Ще така карта може позначати відповідальність при виконанні поставлених завдань.

Про отримання значних результатів каже поєднання Дев’ятки Жезлів з імператрицею, а разом з Тузом Жезлів цей Аркан вказує на реалізацію дуже талановитої ідеї.

перевернуте положення

У перевернутому вигляді Дев’ятка Жезлів «втрачає» ініціативність і комунікабельність. Якщо такий Аркан характеризує людину, то його можна описати як впертого, що направляє свої зусилля в хибному напрямку, а іноді навіть опиняється втягнутим в авантюру.

Крім того, перевернута Дев’ятка Жезлів – це ще і неготовність до інноваційних методів в роботі, а іноді – взагалі небажання будь-яких було змін в робочих обов’язках (в напрямку діяльності і т.п.)

Разом з Блазнем така карта повинна сприйматися як безглузде впертість, а з Магом – що впертістю ворожбитів хтось користується. З сімкою Монет перевернута Дев’ятка Жезлів позначає високу ймовірність невдалих вкладень з власної вини, а з Тузом Мечів – переконаність у власній непогрішності та фатальні помилки, прорахунки, невдачі, пов’язані з цим.

Порада карти Таро

У вас безумовно є якісь сумніви. Бути може, перед вами занадто складне завдання або ви не впевнені в своїх здібностях … Все так, але зараз саме той – дуже вдалий і суперподходящій – момент, коли ви в змозі вирішити навіть найбільш трудомісткі або надважкі проблеми. Вашого потенціалу досить для цього. Отже, дійте і домагайтеся успіху!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ