9 (Дев’ятка) 🏺 Чаш Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

На карті 9 кубків ми бачимо багато одягненої людини, який сидить зі схрещеними на грудях руками. У верхній частині аркана над його головою зображено дев’ять повних кубків, які символізують те, що він вже досяг у своєму житті всього, чого бажав. Багатство почуттів, властивих цій людині, стало фундаментом його внутрішнього задоволення і умиротворення і принесло матеріальний достаток.

Людина не рухається з того місця, яке йому вдалося зайняти. Він лише пасивно приймає дари, що подає йому згори, і використовує їх на благо.

Переповнюють його емоції трансформувалися в віру, яка з самого початку була базою його життєвого процесу, а потім стала запорукою успіху, добробуту і щастя.

Значення карти в прямому положенні: щастя і благополуччя

У правильному положенні дев’ятка чаш або кубків, як називають її в інших джерелах, вважається хорошою картою. Випадаючи при розкладі, вона обіцяє клієнту тривалий період щастя, достатку, добробуту і виконання всіх його найзаповітніших бажань. Наступаючий період дуже сприятливий для людей творчих.

Це час пожинати плоди робіт, які розпочаті вами раніше і підходять до свого успішного закінчення. Людині, якій випала зазначена карта, є чому в цьому житті радіти, і він щедро ділиться цим почуттям з тими, кому поки пощастило менше

Випала таро дев’ятка кубків символізує повний тріумф, достаток і навіть деякий пересичення благополуччям, для людини, який поставив питання. Вигода, успіх, повне задоволення отриманими результатами і ходом подій. В першу чергу це стосується матеріальної сфери, позбавлення від фінансових проблем, але може поширюватися і на що-небудь інше. Результат – повне благоденство і успішне подолання труднощів.

Значення карти в перевернутому положенні: пан або пропав

І в даному положенні вона все одно дуже хороша карта, що символізує успіх і отримання шуканого. Ви вже маєте все або майже все, або станете володіти цим в самий найближчий час. Однак і втратити ви можете дуже багато, якщо будете вести себе необачно.

Перевернута дев’ятка кубків дає вам два головних поради:

  • якщо у вашому житті існує проблема, вирішити яку ви ніяк не зберетеся, час для цього настав. В іншому випадку день завтрашній здатний піднести вам вельми неприємні сюрпризи, або створити досить серйозні проблеми. І особисті відносини таять якусь таємницю. Незважаючи на вашу цілковиту впевненість в тому, що тут повний порядок, не забувайте – диму без вогню … Ви ще улюблені вашою другою половинкою, але слід терміново прийти до згоди з наявними межу вами суперечностей.
  • Будьте скромні й більш стримані. Прояви жадібності можуть сильно нашкодити вам або, як мінімум, підмочити репутацію.

Вплив карти на відносини: остерігайтеся надмірностей

У прямому положенні 9 кубків символізує настання періоду щастя і насолоди в усіх їх проявах. Те, про що раніше ви могли тільки мріяти, стає реальністю і повсякденною реальністю. Але дев’ятка кубків і тут нагадує про шкоду і небезпеку надмірностей, зайве прагнення до яких здатне перетворити ваше життя в вічну гонку за раніше недоступними насолодами або механічне споживання старих.

Перевернута карта свідчить про розчарування. Один з партнерів бачить в сформованих відносинах виключно ваше потурання власним слабкостям і використання його виключно для сексуального задоволення.

Карта вказує на схильність вашого партнера до різних залежностей, прояв егоїзму і черствості з його боку, нездатність до створення щирих і рівних відносин. Може бути, ви просто втомилися від взаємного спілкування і більше не радуєте один іншого.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ