8 Порад щодо гоління, якщо у вас чутлива шкіра – Краса

Спочатку вимийте волосся і тіло . Дочекайтеся закінчення душа, щоб скористатися бритвою. Це гарантує, що ваша шкіра і волосяні фолікули встигнуть пом’якшити, що зробить гоління більш продуктивним (а результат – більш тривалим).

Голіть в правильному напрямку

Як правило все голять ноги в напрямку від щиколотки до колін. Хоча це забезпечує більш гладке гоління, це також збільшує вірогідність роздратування і порізів. Голіться в протилежному напрямку – від коліна до щиколотки, щоб не пошкодити шкіру.

Завжди використовуйте гель або крем для гоління

Мило сушить шкіру. Для гоління обов’язково використовуйте зволожуючий гель або крем, спеціально призначений для чутливої ​​шкіри.

Тепла, але не гаряча вода

Гарячий душ не дуже підходить для гоління, оскільки обпалює вода сприяє втраті вологи з шкіри – проблема, якщо шкіра і без того суха. голіться під теплою водою і, коли закінчите, зробіть воду ще прохолодніше, щоб стимулювати тонус і пружність шкіри і запобігти вростання волосся.

Частіше міняйте насадку

Слідкуйте за оновленням бритвеною насадки, що має на увазі заміну лез для гоління при перших ознаках затуплення. Зазвичай це відбувається приблизно після п’яти використань. Гоління тупий бритвою провокує почервоніння і, в гіршому випадку, ризик зараження, викликаного бактеріями, що накопичилися на насадці.

зволожуйте шкіру

Відразу після того, як ви поголили і вийшли з душу, нанесіть лосьйон для тіла без спирту. Зволожуючий крем зберігає шкіру м’якою, а формула, що не містить спирту, знижує роздратування. але на область бікіні нанесіть профілактичний заспокійливий крем після депіляції, щоб запобігти появі врослого волосся, роздратування, почервоніння та запалення.

Не зберігайте бритву в душі

після використання обов’язково висушіть бритву (Це можна зробити за допомогою фена протягом 30 секунд) і зберігайте в прохолодному, сухому місці, наприклад, у своїй аптечці. Зберігання верстата в душі може викликати утворення іржі або скупчення бактерій через вологість.

Правильне гоління пахв

Більшість з нас схильні голити пахви повторюваними рухами вгору або вниз, поки не пройдемося по всій області. Такий спосіб провокує появу врослого волосся і подразнення від бритви.

Як зменшити подразнення? Протилежної рукою натягніть шкіру пахв і голіться в напрямках за схемою «X». Це забезпечить максимально чисте гоління і знизить роздратування.

Чому це працює: в той час як волосся на руках або ногах мають тенденцію зростати в одному напрямку, волосся під пахвами ростуть у всіляких напрямках. Брея рухами за схемою «Х», ви “зловите” більше волосків, зменшивши при цьому кількість рухів по шкірі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ