Дев’ятка Жезлів – значення карти таро Райдера Уейта у ворожіннях і розкладах

Карта говорить про те, що ви не хочете допустити розвиток певної ситуації, або чините опір якої-небудь події. Найгірше в цій ситуації те, що ви зайняли оборонну позицію без найменшого натяку на загрозу. Ви розумієте необхідність розвитку, але при цьому самі себе від нього відговорюватися. Більш того, всі зміни ви записали в сферу негативних моментів, а тому реагуєте як на потенційну загрозу. Альтернативна трактування карти – ви загнали себе в глухий кут, з якого неможливо вибратися. Єдиний спосіб уникнути поразки – відмовитися від своїх фундаментальних цінностей і відпустити минуле.

Робота

Карта говорить про те, що у вашій роботі назрівають зміни, але ви робите все можливе, щоб залишити ситуацію в колишньому положенні. Вас турбують власні навички та деякі неприємності з минулого. Тепер вам просто не хочеться ризикувати і демонструвати свою слабкість перед колегами і начальством. Карта вказує на необхідність позбутися від страху і подолати перешкоди на шляху.

свідомість

Карта говорить про те, що ви намагаєтеся захиститися від неіснуючої загрози. Ваша підвищена боєготовність заважає звичного життя і лякає близьких людей. Більш того, ви відгороджується від реального життя і старанно уникаєте нестандартних ситуацій. Вам здається, що на кожному кроці ховаються небезпеки, а ризик припуститися помилки зростає. Насправді, не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Частина помилок уникнути не вийде, як би ви не старалися. Але боятися їх немає сенсу.

особисті взаємини

Карта вказує на ваші давні страхи. Дуже давно вас образив близька людина: з тих пір ви не довіряєте нікому і свідомо відмовляєтеся від нових відносин. Постійно сидіти під замком не вийде: рано чи пізно вам доведеться довіритися і розкритися. Самоізоляція зруйнує ваше життя, зіпсує характер. Світ великий, в ньому багато не тільки небезпек, але і цікавих подій. Закрившись від проблем, ви упустите і можливості.

У любовних відносинах

Карта символізує давню серцеву рану. З тих пір ви нікому не довіряєте і старанно уникаєте романтичних відносин. Рано чи пізно вам доведеться вибратися з раковини і почати нові стосунки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ