8 Березня. Увага! Цілком таємно. Для чоловіків

Поздоровлення, квіти, подарунки. На роботі – розчулені обличчя чоловіків і компліменти, будинки – повний ентузіазму чоловік у фартусі, миючий посуд з власної ініціативи без жодних нагадувань. На жаль! Ця казка дається кожної з нас всього лише один раз на рік під вкрадливо-улесливим назвою "жіночий день". Про офіційне ім’я свята 8 Березня згадувати не прийнято, але ж це "День боротьби жінок за свої права".

Вище прапор жіночої боротьби!

Сестри і подруги, давайте по-справжньому боротися за те, щоб зробити особисту казку щоденної бувальщиною! А для цього, за всіма правилами військових дій, потрібно спочатку визначити головну мету (за що і з ким боротися) і методи (як). І в цьому нам ще раз допоможе астропсихологія! Читайте цілком таємні для чоловіків поради "Зодіаку".

Боротьба – одне з найулюбленіших слів Овна, все життя якого іноді перетворюється в цей захоплюючий і напружений процес. Головна ж мета боротьби для дами, народженої під цим знаком, право на самостійне прийняття рішень. Та частина битви, яка розгортається на роботі виглядає досить природно – амбітність і впевненість затребувані в сучасному суспільстві. Домашня ж половина битви менш гармонійна і більше схожа на спроби встановити диктатуру: "я сказала – і буде так". З урахуванням жіночої солідарності залишимо "за кадром" етичність такої поведінки. Скажемо тільки, що домогтися добровільного "підпорядкування" можна єдиним способом – вагомо аргументувати своє рішення, ну і вміти іноді відступити (зрозуміло на час).

Споконвіку жінки цього Знака борються за матеріальну стабільність. Правди заради слід сказати, що їх зазвичай не стільки турбують абстрактні поняття ("майбутнє сім’ї", "цінності, що переходять з покоління в покоління"), Скільки можливість завжди мати власні гроші, витрачати їх на свій розсуд на власні ж задоволення. Чоловіки стогнуть, вважаючи жінок-Тельців меркантильними і черствими егоїстка, здатними кинути одного "годувальника" заради більш заможного. Але астропсихологія стверджує, що егоїзмом тут і не пахне! Справжня мета Тельця – набуття внутрішньої впевненості в завтрашньому дні, просто гроші і речі – символи цієї впевненості. І замість того, щоб з земним постійністю повідомляти коханому, що прожити на його зарплату нереально, частіше обговорюйте разом ваші можливості і потреби. Не соромтеся говорити про конкретні цифри – може бути Ваш дорогий просто "не в курсі", скільки коштують хороші колготки? І якщо він збереже спокій під час сеансу цієї шокової терапії, можете бути впевнені – у Вас і так найнадійніший чоловік на світі.

Цей знак завжди проявляє подвійність, навіть в своїх вимогах: Близнюкам одночасно потрібно право на повну інформацію і право жити вільним різноманітним життям, в якій кожен день відрізняється від іншого. І якщо друге в принципі можна досягти, то від першого пункту краще відмовитися. Побудувати з чоловіком відкриті відносини нескладно, але знати про нього абсолютно все непотрібно і, чесно кажучи, нецікаво. Та й чи хочете Ви знати, що Він "робив минулого літа"? Таємниці турбують Близнюків з однієї простої причини – вони постійно знаходяться в процесі осмислення дійсності, збираючи для цього всі можливі факти, які трапляються на шляху. Якщо хоча б найменший фактик випадає з поля зору, їм відразу здається, що цілісна картина руйнується. Порада астропсихології: чи не катувати милого розпитуваннями і не лізти йому в душу, а постаратися проводити разом увесь вільний час – це і є найкраща можливість для збору фактів. А вже як при цьому залишитися вільними один від одного – вирішуйте самі.

Головна мета життєвої боротьби Рака зовні виглядає досить мирно: обов’язкова наявність сім’ї з чоловіка і дітей, спільні домашні радості, теплі відносини, налагоджений побут. Але зсередини за всіма сімейними цінностями стоїть потужна майже тваринна сила – інстинкт самозбереження. Саме він змушує жінку-Рака створювати навколо себе індивідуальний простір у вигляді доглянутою квартири з домочадцями, де вона відчуває себе в безпеці. На жаль, все той же древній інстинкт самозбереження повинен в постійній внутрішній тривожності Раков – будь-яка необережна дія в їх сторону вони розцінюють як особисту загрозу, роками переживають різні, іноді непогані абсолютно надумані образи. Часто своєю поведінкою самі провокують ближніх, штучно створюючи конфліктні ситуації і розхитуючи відносини. Так що боротьбу за стабільний побут краще почати з самої себе. Постарайтеся побачити навколо не тільки ворогів і недоброзичливців, які прагнуть "підловити" Вас на помилках і прорахунках. Насправді у Вас багато справжніх друзів, готових з радістю допомогти – це вже привід дивитися на життя з оптимізмом.

Боротися за свої права для Левиці не має сенсу – вона і так живе з упевненістю, що все на світі права вже дано їй від народження. А найважливіше з них – право бути центром Всесвіту (пупом землі, цвяхом програми і т.д.) Вона відчуває буквально з дитячих років. І якщо зустрічаються люди, які цей факт ігнорують і не поклоняються їй як вершині світобудови, Левиця воліє миттєво виключати їх з кола спілкування (вірніше з числа своїх підданих). Але навіть царям іноді корисна критика, що дозволяє змінитися в кращу сторону. Тому, демонструючи свої пізнання, красу або масштаб таланту, непогано прислухатися до думки оточуючих – може бути вони кричать "А король-то голий"!

У глибині душі кожна Діва, як і всі земні знаки, боїться мінливості світу. А разом з цим все ірраціонального, незрозумілого і незрозумілого з точки зору людської логіки. Намагаючись жити розумом, а не почуттями, вона завжди прагне повірити гармонію алгеброю, і виміряти веселку лінійкою. Але бій з Хаосом (у вищому сенсі цього слова, зрозуміло) повністю виграти неможливо, так чи не краще відмовитися від безглуздої витрати сил? Переведіть свою боротьбу в іншу площину – навчитеся приймати неправильні і нелогічні вчинки улюблених, родичів або друзів як неминуче явище – не всі ж так послідовні як Ви. Ідеального прорахованого світу не існує, але від цього він тільки прекрасніше!

Ні жінок, які не мріяли б знайти щастя в любові навічно. А для Терезів ця тема явно домінує над іншими і цілком здатна стати метою всього життя. Саме так проявляється внутрішнє прагнення цього знака до світової гармонії. Для них кохана людина справді стає "другою половиною", протилежним полюсом, що врівноважує і доповнює. Однак вічний страх залишитися на самоті, прагнення піти від конфліктів і відкласти рішення взаємних проблем "на потім" часом грають злий жарт: невисловлені претензії розхитують відносини, змушують партнерів замикатися в собі і збільшувати дистанцію. Щоб світ настав раніше, чим захочеться сказати один одному "прощай" – вмійте вчасно розставляти всі крапки над "i" і не бійтеся з’ясовувати стосунки. Зрештою "милі сваряться – тільки тішаться".

Поза всяким сумнівом перші феміністки були Скорпіонами – іноді здається, що вся прекрасна половина людства, народжена під цим знаком, просто одержима ідеєю боротьби за свої права. Будьте впевнені – вони вміють домогтися рівноправності і вдома і на роботі: миють посуд тільки коли самі захочуть, і здатні вести будь-який бізнес нарівні з чоловіками! Однак до цієї чудової дійсності додається неприємний факт – в боротьбі за свої права вони рідко зважають на чужими, а також прагнуть контролювати близьких в кожному їх вчинку, жорстко диктуючи при цьому свою волю. Не прагніть завжди управляти ситуацією і визнайте, що інші люди мають право вчитися на власних помилках, точно також як і право їх здійснювати.

Найбільше на світі Ви жадаєте незалежності в усіх її видах. Навіть рідна домівка Стрільці зазвичай залишають в досить молодому віці тільки для того, щоб звільнитися від впливу батьків. Надалі боротьба за особисту свободу може тривати все життя, і один з важливих її аспектів – прагнення стати висококласним фахівцем у своїй професії, домогтися авторитету і поваги колег. Причому честолюбні Стрільці готові "ламати списи" не так через матеріальних благ, скільки заради визнання своїх талантів і професіоналізму! Основні мішені, по яких астропсихологія рекомендує Вам стріляти – власні лінощі, пихатість і зарозумілість (останнє часто створює ризиковані ситуації). А головна фортеця, яку належить узяти штурмом – накопичення знань, як фундаментальних, так і практичних.

Кожна жінка-Козеріг в душі прагне вирватися з кухонно-домашнього рабства, і готова служити вищим ідеалам, чим щастя одного осередку суспільства. Напевно Козероги теж були в рядах перших феміністок, які боролися за рівноправність. Вам дуже пощастило, що стереотип жіночого щастя "будинок, діти, кухня" вже канув в минуле і Ви маєте повне право брати участь в житті суспільства, а також будувати особисте життя на свій розсуд. Однак в головах стереотипи живуть довше, чим на папері, і боротьба з пересудами за спиною і косими поглядами може тривати вічно. У важкі хвилини згадуйте мудру приказку "на кожен рота не приставиш ворота", наберіться сміливості і йдіть своїм шляхом, не вникаючи в поради доброзичливців.

Основа благополуччя для жінки-Водолія – ​​згуртована компанія друзів, яка допомагає вести боротьбу з усім консервативним і старим за нове і прогресивне, одним словом за світле майбутнє. Тривожить тільки одне – постійна мінливість, спрага нових подій, емоцій, і (чого гріха таїти) зв’язків може поставити це світле майбутнє під загрозу. У сексуальної свободи вади не менше, чим переваг, а сімейного тепла хочеться навіть найпрогресивнішим і "просунутим". Від любові – любові не шукають! Нехай взаємини з Вашим Ромео і будуть тим самим острівцем стабільності та сталості в феєрверку мінливої ​​життя.

Права, які необхідні цьому Знаку Зодіаку можна віднести до розряду найбільш людяних – право жити емоціями, а не холодним розрахунком, і право на співчуття близьких людей. Привертають увагу до своїх потреб Риби природно, без запеклої боротьби і зайвого галасу – тихо, вкрадливо, і треба зізнатися часто домагаються успіху. Ну а якщо оточуючі все ж не роблять належної підтримки, не бійтеся першої почати розмову про те, як для Вас важливий цей взаємний обмін почуттями. Заповіді, які слід дотримуватися: чи не "давити на жалість" занадто часто і самій вміти поспівчувати ближньому.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ