8 Причин спробувати менструальна нижню білизну – Здоров’я мами

У сучасних дівчат є ще кілька додаткових варіантів, які хочуть випробувати навіть ті з нас, у кого є менструація протягом десятиліть.

Хоча ці нові можливості можуть принести користь нашій комфорту, справжнім благодійником зростаючої популярності є Мати-природа . Екологічні варіанти, такі як менструальні чаші і менструальна білизна, викорінюють уявлення про те, що засоби гігієни менструального циклу виключають багаторазове використання і дуже марнотратні.

Що таке менструальна білизна?

Менструально нижню білизну виглядає і відчувається як звичайну білизну. єдина відмінність – це спеціальний шар, який допомагає запобігти протікання крові. Вам не доведеться стикатися з великим дискомфортом, пов’язаним з використанням прокладок. Труси для менструацій призначені для вбирання менструальної крові, зберігаючи при цьому відчуття сухості і комфорту.

Чому його варто спробувати?

Хоча менструальна білизна може бути автономним варіантом – багато жінок використовують менструальні труси в якості запасного варіанту з тампоном або менструальної чашею в &# 8203;&# 8203; дні з сильною кровотечею. Незалежно від сили кровотечі, якщо ви шукаєте надійну заміну тампонам або прокладок, або ви турбуєтеся про забруднених присутніх в більш інтенсивні дні, така білизна може бути варіантом, який ви шукали.

Ось лише деякі з причин, за якими менструальна білизна швидко стає популярним:

варіант підстраховки

менструальні трусики – супервпітивающіе і зазвичай складаються з декількох шарів для захисту від протікання. Якщо в інтенсивні дні вам потрібно кілька тампонів super або super plus в день, така білизна може бути варіантом підстраховки, якщо ви турбуєтеся про витоки або відсутності можливості замінити тампон.

Зручно для нерегулярних циклів

Для тих, у кого нерегулярний цикл, можна використовувати менструальна білизна в дні, що передують менструації, на той випадок, якщо вона з’явиться несподівано. Точно так же, це відмінний варіант для останніх днів менструації, щоб ви не потрапили в халепу, вирішивши, що менструація закінчилася.

Чи не дратує стінки піхви

Якщо ви відчуваєте вагінальний дискомфорт, біль і / або сухість, або засоби гігієни викликають алергію, менструальна білизна може бути саме тим, що потрібно. Як правило, менструальна білизна – натуральне, не містить будь-яких хімікатів, повітропроникність і не вимагає введення чого-небудь в піхву, воно не повинно викликати роздратування або сухості піхви у більшості жінок.

Економить вам гроші

Хоча ціна на білизну вище, чим на коробку тампонів або прокладок, велика частина менструального нижньої білизни розрахована на термін служби близько 2–3 років, якщо за ним правильно доглядати. Щоб нижню білизну прослужило як можна довше, сполосніть його в раковині після використання і періть в холодній воді в делікатному режимі.

Комфорт і зручність під час тренувань

Менструальна нижню білизну відмінно підходить для досягнення максимального комфорту, зберігаючи при цьому сухість і чистоту. Ви можете носити його під час тренувань та інших активностей, при яких використання прокладки або тампона незручно. Мета цієї білизни – забезпечити непомітну захист, зберігаючи при цьому “безпеку” протягом дня, незалежно від того, чим ви займаєтеся.

Захист під час сну

Білизна відмінно підходить для використання під час сну, вам не доведеться турбуватися про те, що ви забрудните простирадло.

Не пропускає запах

У менструальних трусиках використовується герметичний шар, тому нижню білизну здатне вбирати рідини, контролювати запахи і швидко сохнути, зберігаючи комфорт користувача протягом усього періоду.

скорочення відходів

Всі прокладки і тампони, через які ми проходимо протягом життя, опиняються на смітнику – для звичайної жінки це близько 9000 засобів гігієни. Якщо для вас важливо скорочення кількості відходів і захист навколишнього середовища, то вам варто подумати про перехід на менструальна нижню білизну.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ