7 Секретів для швидкого здійснення мрій.

Хоча ви можете носити кролячу лапку, щоб приборкати силу удачі, повторювати кілька заклинань Гаррі Поттера, однак ця тактика не допоможе вам піти далеко. Щоб ваші бажання дійсно стали реальністю, скористайтеся одним з цих перевірених методів, які допоможуть втілити ваші мрії в реальність.

Лови час об 11:11

Ви коли-небудь дивилися на час і помічали, що на ньому зазначено 11:11? Наступного разу скористайтеся можливістю загадати бажання в цей чарівний час. 11:11 символізує єдність людства. Попередження: не встановлюйте будильник на цей час. Це спрацює тільки в тому випадку, якщо ви довіряєте долю допомогти вам зауважити час точно об 11:11 і випробувати цей чарівний момент, щоб ваше бажання збулося.

Загадати бажання на день народження. З адуйте свічки на своєму святковому торті

Будь вік – ідеальний для цього заповітного ритуалу з тортом на день народження. Коли перед вам поставлять торт із запаленими свічками, закрийте очі, загадайте бажання і задуйте свічки на одному диханні! Після святкування дня народження напишіть своє бажання на аркуші паперу. На наступний ранок посадите насіння і поховайте з ним своє бажання. У міру зростання рослини збудеться і ваше бажання.

Використовуйте кістка качки або індички, так звану "вилочку".

Частіше їжте качку або індичку. Це не тільки відмінне джерело протеїну, але ще і наявність поперечних кісточок (якщо ви купите цілу птицю). Після того як "виделка" висохне, попросіть друга або члена сім’ї пограти в перетягування каната з цієї кісточкою. Кость зламається, і якщо ви дістанете довший шматок, ваше бажання здійсниться.

Зробіть тонни орігамі журавликів.

Згідно зі старовинною японською легендою, якщо ви складете тисячу журавликів орігамі, ваше бажання буде виконано. Пора починати складати!

Використовуйте силу повного місяця.

Ось невелика заклинання: візьміть взуттєву коробку, срібну свічку і срібну стрічку. Складайте символи того, чого ви хочете в своєму житті. Наприклад, якщо це нова робота, ви можете зібрати трохи монопольних грошей, мініатюрний портфель і ляльку, одягнену в кар’єрний костюм. У ніч повного місяця покладіть ці предмети перед собою і запаліть свічку. Зосередьтеся на своєму бажанні і покладіть предмети в коробку, вимовивши своє бажання вголос. Потім обв’яжіть стрічку навколо коробки і сховайте її у відомому тільки вам місці. Зберігайте його в безпеці, поки ваше бажання не збудеться.

збирайте амулети.

Якщо ви любите прикраси, вам сподобається ця порада, який змусить ваше бажання збутися. Вам знадобиться простий браслет-ланцюжок із золота або срібла. Візуалізуючи своє бажання, виберіть обереги, які символізують ваше бажання. Хочете нову квартиру, в якій можна буде заводити домашніх тварин? Виберіть підвіски, такі як мініатюрний пудель, крихітний кошеня і невелика ваза з квітами. Носіть браслет-оберіг, поки ваше бажання не збудеться.

Загадати бажання кульбаби.

У сезон пошукайте в своєму саду найбільший і повний пухкий кульбаба, який тільки зможете знайти. Зробіть глибокий вдих, зосередьтеся на своєму бажанні і висадіть все насіння!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ