7 Черв’яків значення, опис і тлумачення

Загальні трактування сімки черв’яків: інтуїція, віщі сни, бесіди, спілкування. Якщо карта характеризує людину, то вона позначає, що перед нами людина енергійна, налаштований до життя швидше оптимістично, чим песимістично, здоровий фізично. А крім того, ця карта передбачає, що якщо людина буде довіряти своєму внутрішньому голосу, то багато хто з його проблем виявляться вирішеними швидко і без наслідків.

Інші тлумачення цієї карти – зміна обставин в кращу сторону, а також – коли тут же випала 9 черв’яків – зустріч, яка принесе радість. У позиції, що позначає минуле, чирвова сімка вказує на те, що людині потрібно продовжувати йти тим шляхом, на який він уже встав, і не шукати для себе в житті чогось кардинально нового. А разом з королем черв’яків – навпаки, що прийшла пора «розвернутися» на 180 градусів і повністю змінити свій стиль життя; і почати ці перетворення можна з цілком прозаїчної речі – великого ремонту.

перевернуте положення

Перевернута 7 черв’яків – це захоплення чимось порожнім і незначущим. У деяких випадках вона може трактуватися як підірване здоров’я, як вичерпаний потенціал, як невпевненість в собі, як страхи, навіяні поганими снами чи іншими явищами, що мають відношення до містики.

Крім іншого, така сімка може свідчити про те, що людина щось пригнічує в собі або що його гризе якась проблема. Однак, замість того, щоб шукати вихід з ситуації, що склалася, він пригнічує в собі емоції, амбіції, бажання, завдаючи собі біль. Причому, стосуватися це може як душевних страждань, так і чисто фізичних відчуттів. До слова сказати, в поєднанні з 9 черв’яків вірно саме останнє, так що ворожить потрібно серйозно потурбуватися своїм здоров’ям, бо його організм, судячи з усього, став на шлях саморуйнування.

Любов і відносини

пряме положення

У цьому контексті карта символізує довірчі розмови з близькими, приємні фантазії і роздуми, впевненість у своєму партнері. Крім того, її можна сприймати як порада прислухатися до свого внутрішнього голосу, коли мова йде про взаємини.

З іншого боку, 7 черв’яків може символізувати романтичне побачення, яке відбудеться тому, що хтось зважиться, нарешті, запросити на нього ворожбитів. Якщо ж в парі з цією картою виявилася ще й 10 черв’яків, значить, мова повинна йти про побачення, пов’язаному з інтимом.

перевернуте положення

У перевернутому положенні 7 черв’яків означає ревнощі або ж пристрасть, яка не має передумов до взаємності. Це особливо вірно, якщо тут же випала і 6 черв’яків, тому що така пара свідчить про відрив від реальності і про те, що бажання і наміри людини – суцільне витання в хмарах.

Інші характерні тлумачення перевернутої 7 черв’яків для розкладів на відносини: втрата інтересу до партнера, втома від відносин з ним (нею).

Крім того, цікава трактування комбінації перевернутої 7 черв’яків з бубновою дамою. Вона полягає в тому, що людину намагаються просто експлуатувати, зваливши на нього купу турбот і обов’язків.

Кар’єра

пряме положення

У плані кар’єри 7 черв’яків вказує на те, що колеги (партнери і т.д.) Готові до співпраці з гадати і навіть прагнуть до цього. Коли карта описує самого ворожбитів, то її слід сприймати як вказівку на його великі можливості, хороші перспективи, здатність досягти матеріального достатку. У положенні над головою запитувача 7 черв’яків може говорити про те, що справа, про яку ворожать, має ключове, життєво важливе значення; а це повинно в свою чергу змусити людину відповідно до нього поставитися.

Крім того, разом з 10 пік карта свідчить про те, що людині зроблять несподівану пропозицію, з 7 треф – що з’являться нові фінансові плани. Поєднання ж цієї карти з піковим королем пророкує гадающему підвищення соціального статусу чи рівня авторитету.

перевернуте положення

В даному випадку перевернуту червового сімку слід тлумачити як втома від роботи, як рутинні обов’язки і сірі робочі будні, як відсутність великого і цікавого справи.

У комбінації з 9 бубон перевернута чирвова сімка попереджає про проблеми в найближчому майбутньому, з валетом бубон – про небезпеку стресу і нагальну потребу відпочинку. А з валетом треф перевернута 7 черв’яків попереджає про не дуже приємних клопотах; справа в даному випадку стосується сущих дрібниць, і саме це і змушує сердитися на те, що сили і час доводиться витрачати практично даремно.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ