7 Самих видимих ​​ознак нещасного чоловіка

Закохана і щаслива жінка хоче і поруч з собою бачити закоханого і щасливого чоловіка. Але суть в тому, що в більшості випадків стан жіночої душі як раз-таки і залежить від того, в якому стані знаходиться чоловік. І якщо чоловік нещасний, то з часом нещасної стає і жінка, що складається з ним у відносинах. Але як зрозуміти, щасливий чоловік, чи ні? Чи є реальні ознаки, за якими можна визначити нещасного в стосунках чоловіка? Є, і далі ми якраз-таки про них і розповімо ..

&# 8212; Він намагається вас змінити

Це перший і найголовніший ознака того, що чоловік нещасний з вами в стосунках. Чоловіки так влаштовані, що спочатку терплять те, що їх не влаштовує в партнерці, а потім через час, коли вже накипає, висловлюють все прямо. Якщо так вийшло у вас і з вашим чоловіком, то це означає, що він нещасний. Але вам доведеться вирішити – чи готові ви взагалі змінюватися заради нього і його щастя? Чи не станете ви самі від цього нещасної?

&# 8212; уникає вас

Природно, це теж є ознакою того, що він нещасний. Ніколи чоловік не буде намагатися проводити менше часу з коханою жінкою, якщо він щасливий з нею. Чоловіки, в деякому роді, як віддані пси, вони завжди там, де їм добре, і їм не важливо, мова йде про друзів або дружині. З ким він щасливий, з тим і буде проводити більше часу. Де йому краще, там він і буде. враховуйте це. Намагайтеся не пиляти його за часте проведення часу з друзями – просто подумайте про те, чому він проводить з ними більше часу, чим з вами. І спробуйте це змінити.

&# 8212; Непередбачуване й мінливе поведінка

Ну, тут все так само, як і з жінками. Часті перепади настрою, мінливий настрій і часті погані емоції свідчать лише про те, що в його житті його щось не влаштовує, і швидше за все це «щось» стосується саме його особистому житті, а значить, вас. Тут варіант лише один – потрібно дізнатися, що конкретно не так, і потім спробувати виправити ситуацію. Але майте на увазі і те, що далеко не кожен чоловік поділиться тим, що його турбує, тим більше з жінкою, що стала причиною цього. Доведеться докласти чимало зусиль і проявити винахідливість.

&# 8212; Перестав говорити про любов і почуття, нудьгувати і піклуватися

Ну, тут уже й пояснень особливо не потрібно. Чоловік, що рідше говорить про любов і почуття, і що менше став піклуватися про свою кохану жінку, це чоловік, який втратив інтерес. Інша справа, що тут обов’язково потрібно з’ясувати причини. В іншому випадку біди не минути – ситуація буде лише посилюватися.

&# 8212; Він став тихонею

Чоловік-тихоня – явно нещасний чоловік. Кажуть, жінки люблять багато говорити, але насправді щасливі чоловіки такі ж, і якщо чоловік багато мовчить, став сильно задумливим і тихим, то це явна ознака його нещастя. Вам же в такому випадку потрібно будь-що-будь розговорити його. Причому, потрібно зробити так, щоб він зрозумів, що ви їм зацікавлені – тільки тоді він поділиться з вами тим, що його турбує, і тільки тоді з’явиться шанс виправити ситуацію.

&# 8212; Єхидство і уїдливість

Чоловік ніколи не скаже прямо про те, що йому щось не подобається, що він нещасний, але буде всіма можливими способами показувати це, демонструвати. Наприклад, нещасний чоловік може почати уражати, єхидно висловлювати про певні моменти життя, про ситуаціях і вашу поведінку. Врахуйте це, і якщо так відбувається, можете починати бити тривогу.

&# 8212; Став любити самотність

Це ще одна ознака нещастя. Так, бувають і схильні до самотності чоловіки, але навіть у таких спрага самотності помітно посилюється в моменти усвідомлення, що він нещасливий. Стежте за цим – може бути він почав більше часу проводити на самоті, чим раніше?

А взагалі, звичайно, є і безліч інших ознак, але їх більша частина вже залежить від характеру чоловіка, від його звичок, від способу життя і багато чого іншого.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ