Сонник волосся доньки до чого сниться волосся доньки уві сні

Дізнатися, до чого сниться гладити, розчісувати або стригти волосся доньки уві сні, допоможе наш сонник. Інтерпретація залежить від деталей: можливі гармонійні відносини, спільне подолання труднощів, романтичне захоплення. Але крім того сюжет попереджає про непорозуміння, неприємності або чварах.

Ви з донькою розумієте один одного

Наснилися волосся дочки великої довжини? Сновидіння підказує: внутрішній зв’язок між вами довго не перерветься.

Як повідомляє сонник, волосся доньки, густі і доглянуті уві сні, віщують взаєморозуміння, гармонію взаємовідносин. Донечка буде прислухатися до маминого думку і питати поради.

Якщо вони виявилися поплутаними – незабаром почнуться непорозуміння, конфлікти. Запасіться терпінням, намагайтеся згладжувати гострі кути при спілкуванні.

Колір відрізнявся від реального?

До чого сниться, ніби вони мали не такий колір, як наяву, а інший? Це означає:

  • світлі – сприятливі події;
  • каштанові – її підстерігають невдачі;
  • чорні – попереду неприємну пригоду;
  • руді – дочка зробить сміливий, майже авантюрний вчинок.

Міняйте звичні відносини

Уві сні вони були скуйовдженим? У реальному житті вам складно подолати сумніви або змінити звичний шаблон взаємовідносин з донькою.

Як говорить сонник, довге волосся у дочки, які сновидицей розчісувала – добрий знак. Спляча знайде правильне рішення скрутній ситуації, допоможе в складній справі своїй дитині.

Разом впораєтеся з труднощами

До чого сняться доглянуті, блискучі пасма у вашої дівчинки? Ви разом успішно подолаєте всі виниклі складнощі.

Розчісувати волосся доньки уві сні обіцяє розмову з нею, обговорення важливого питання. Постарайтеся делікатно його провести, не тисніть авторитетом, інакше вона внутрішньо закриється і не захоче відверто все розповісти.

Попереду радість, знайомство з її обранцем

Наснилося гладити, милуватися пишними пасмами або гарною зачіскою своєї дитинки? Сновидіння обіцяє радість, а також удачу в справах серцевих.

Чесали щіткою довгі локони дочки уві сні? У неї з’явилося романтичне захоплення. Незабаром вона познайомить вас зі своїм обранцем. Такий сюжет предзнаменует її можливе заміжжя. Причому, від довжини локонів залежить тривалість відносин молодих, їх сімейного життя.

Дайте дитині хоч трохи свободи

Ви підстригали волосся своєї маленької дівчинки? За сонником, ви наяву занадто опікаєте своє чадо. Пора вже дати деяку свободу, інакше донька не зможе навчитися справлятися з проблемами і самостійно приймати рішення.

До чого сниться, ніби ви своєї дочки підстригли волосся? Якщо вона підліток – це прояв страху змін, небажання відпускати донечку в самостійне плавання або віддалення між вами.

Також подібне бачення сонник трактує як попередження про неприємності, проблеми і навіть бідності.

вдала поїздка

А ось заплітати косу – хороший знак. Сновидицей чекає тривале приємна подорож або відпочинок далеко від звичайного оточення.

Примарилися волосся доньки, з яких робили гарну зачіску? Сонник повідомляє: чекає ділова поїздка, яка подарує відмінні враження і принесе чудові результати.

Бачення уві сні про волосся символізує потенціал, можливості вашого чада, тому потрібно уважніше придивитися: може, ви не помічаєте якогось її таланту, а його потрібно розкрити.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ