7 Основних рівнів пробудження душі

1 рівень пробудження свідомості. На цьому рівні Душа починає чути своє звучання, свій внутрішній Звук, свою мелодію, свою частоту свідомості після проходження безлічі рівнів просвітлення.

Ніякої інтелект або думка не можуть допомогти усвідомити людині свій рівень просвітлення або еволюції свідомості.

Тільки по чутному Звуку можна визначити і усвідомити свій справжній рівень усвідомленості.

Внутрішній Звук, що не знає розлук – це щастя притулок, це кращий наш друг. Всі покинуть нас в житті, але звук назавжди буде вірний Душе, тут, зараз і завжди!

Пробудити душу від фізичного, астрального і ментального сну можливо по милості і благословення провідників Душі або Вчителі Початковою Йоги Звуку, який приймає тільки зрілих душ, які пройшли моральне самовиховання, звільнення від шкідливих звичок розуму і досягли хоча б 3-7 етапу просвітлення розуму. Вчителі Йоги звуку приймають в учні тільки просвітлених особистостей в людській свідомості, які навчилися зупиняти потік думки. Тільки з цього починається Внутрішній Глибинний шлях душі до свого Витоки.

«Вищий шлях починається, коли п’ять почуттів і розум заспокоєні, і коли інтелект мовчить. Ця безтурботність почуттів і є йога ».

Чи не покаже ніхто Шлях глибинний до Душе,
Тому що не видно її на Землі!
А Душа часто спить і не чує себе,
Тому що життя ця як сон для тебе.

Пробуджує від сну тільки Майстер Душі,
Хто потік звукової пробуджує всередині.
І Душа тоді чує саму ж себе,
В Світ духовний здатна проникнути вона,
Чути музику світу, звучання планет,
Розгадати у Всесвіті великий секрет,
Що все створено звуком, що чути Душе.
Він всередині в кожного життя, він є і в тебе.

А вчитися нам потрібно не у тих, хто в кіно, –
Хто в реальності живий і хто знає тут все
Про Душе, про Творця, послесмертних світах.
Хто веде Душі до Світла в людських снах!

Хто себе полюбив, Звук душі відродив,
Щастя вічне в Світі в собі пробудив.
Чи не прив’язаний він до форми, бажання своїм.
Немає прив’язок, хвилювань до думок людських.

"Тільки в тиші, яка існує поза думки, можна почути симфонію Всесвіту, шепіт Слова, можна проникнути у внутрішній храм, де мешкає душа".

Святий Рам Дассо

"Як Майстри прийми лише Того, хто Істину може виявленої зробити; Хто дасть вираз невимовного [Бога-Абсолюту] за допомогою Звуку ".

"Шанування висловлюють всім вчителям, якими б не були їхні віровчення; але Звукового Принципу Адепт Воістину великий самий. Ступенів багатьох і різноманітних є вчителі, але Хто Потоку Звуковому вчить, гідний восхищенья найвищого ".

Святий Кабір Сахіб

2 рівень пробудження. На цьому рівні розширення свідомості Душа починає чути звуки астрального світу.

"Звуковий Потік безпечний, не варто нічого, не має зовнішніх символів, ніхто не може втрутитися в нього, його можуть практикувати всі, і він не конфліктує ні з однією релігією … Досягти Очного Центру, пройти крізь зоряне небо, сонце і місяць і зустрітися віч на-віч зі Світиться Формою Майстри – це обов’язок учня, чи зробить він це в цьому житті або в наступній. Так чому б не зробити це зараз, навіщо відкладати? подумайте тільки! Все навколо вас минуще, і після смерті ніхто не буде дружити з вами, крім світлозвукові потоку ".

3 рівень пробудження. На цьому рівні розширення свідомості Душа починає чути звуки ментального світу і звучання сфери розуму, яка звучить як звук "АОУМ".

Тут Душа здатна усвідомити, що Владика Каль (Владика фізичної, астральної і ментальної сфер не є Богом-Абсолютом, а всього лише Космічний дитина, який створив ці тимчасові смертні сфери для свого розваги).

Просвітлений і пробуджений на всіх рівнях Всесвіту, Кабір Сахіб в великому "Анураг Сагар"(Океані Любові) розкривав цю таємницю:

"Це така гра Каля, що навіть Пандіта і кази не можуть зрозуміти її. Вони звертаються до Калю, як до Господа і, залишивши нектар, жадають отрута. Четверо разом (Адхья або Майа, Брахма, Вішну і Шива) створили цей витвір і розфарбували дживи в їх тимчасові кольору. І вони зробили Смріті (Smrities), Шастри (Shastras) і Пурани (Puranas), в які все дживи заманюють. Брахма збиває з пантелику дживи і робить їх непохитними в переказі себе Алакху Ніранджану (Alagh Nirandjan). Слідуючи за вченням Вед, все душі були обмануті і ніхто не знає секрету про Сат Пуруше (Первинному Всевишнього і непізнаваному розумом Вищому "Я"). Про Дхара Дас, зрозумій зараз, Ніранкар (Nirankar) створив цю драму.

Спочатку, стаючи демонами, богами, ріші і муни. Потім, прийняв инкарнацию Захисника (Покровителя) і знищивши демонів. Таким чином, він показує безліч драм джива – Спостерігаючи за якими, дживи вірять йому: «Він наш Господь і Захисник».

Показуючи джива свої уявлення як Захисник, в кінці він пожирає їх.

Коли дживи виявляють себе в роті у Каля, тоді вони каються.

Брахма створив шістдесят вісім місць паломництва, карму, гріхи і чесноти.

Дванадцять знаків Зодіаку, двадцять сім планет, сім днів, п’ятнадцять місячних днів були потім створені.

Потім були створені чотири юги, а також хвилини, секунди і якого ухвалено кількість вдихів і видихів. Місяці Картіка (Kartik) і Магха (Magh) були створені сприятливі. Мало хто може зрозуміти цю гру Каля! Важливість була додана паломництву і святих місць, і так дживи не залишають ілюзію і не визнають своє власне Я.

Всі були спіймані в пастку поганих і хороших діянь. Таким шляхом все душі були заплутані. Дживи не можуть бути врятовані без істинного Шабда, і без Внутрішнього Шабда (Вічного звуку) дживи відправляються в пащу Калю.

Будучи наляканими, дживи отримують по заслугах, але їх плоди не задовольняють їх потреби. До тих пір, поки не спіймана нитка Сат Пуруша, дживи поневіряються по різних тіл.

Каль обманює душі багатьма шляхами, і так джива не відчиняє секрет про Сат Пуруше.

Дживи залучені в погоню за вигодою і через своїх сильних бажань вони пожираются Калем. Ніхто не знає драму Каля! Даючи їм надію, Каль змушує душі танцювати".

Кабір Сахіб. океан Любові

4 рівень пробудження. На цьому рівні розширення свідомості Душа починає чути звуки духовних сфер, але проходить у внутрішньому паломництві бар’єр зі сфери порожнечі між тимчасовими і вічними сферами.

Той, хто медитує один без допомоги і керівництва Повного духовного провідника по Внутрішнім світів або кому не вдається пройти сферу порожнечі за понад 8 мільярдів років еволюції, залишається в світах грубої матерії до розчинення трьох сфер Всесвіту і починає свою еволюцію заново з свідомості мінералу.

5-й рівень пробудження. На цьому рівні душа досягає чутності першої вічної сфери Духа, батьківщини Душі, вічної безумовної любові і вже не може втратити досвід усвідомленості, який вона придбала у тимчасових світах.

"Звук, який прийшов здалеку, тепер кличе тебе назад до Творця".

Святий Тулса Сахіб

Сумно втратити весь досвід у тимчасових світах Каля, тому Святі завжди закликали шукати досконалого провідника, який міг би провести душу людини на свою справжню вічну Батьківщину

"… Почни пошук якоїсь душі-Мастера по всьому світу. Продовжуй безперервний пошук високо і низько, справа і зліва … по всіх усюдах, так як якщо ти зможеш відшукати Людини Милості, ти теж будеш мати Милість. Такий не тільки говорить нам про Шлях і знаходиться з нами завжди, але природно супроводжує нас на Шляху з плану на план – з земного фізичного плану Прямо в Сач Кханда, або Обитель Істини ".

6 рівень пробудження. На цьому рівні свідомість звільняється від оболонки душі і стає чистим світлоносні духом і досягає чутності чарівної Внутрішньої музики Всесвіту, яка невимовна людською мовою.я. На цьому рівні свідомість звільняється від оболонки душі і стає чистим світлоносні духом і досягає чутності чарівної Внутрішньої музики Всесвіту, яка невимовна людською мовою.

"Усередині ви почуєте більше приємну Музику, слухаючи яку, дух прокинеться".

7-й рівень пробудження. На цьому рівні свідомість повертається до Єдності з вічним Свідомістю Бога-Абсолюту, Всевишнім "Я", який створював тільки вічні сфери, де немає явища старіння, руйнування і смерті.

"вища "Я". невидимо (адріштам), позбавлене мирської заклопотаності (авьява-харьям), воно поза досяжністю інтелекту, розуму і почуттів (аграх), воно не має визначальних характеристик, оскільки є єдиним Абсолютом (алакшанам) ".

«Він – Аллах Єдиний, Аллах Самодостатній. Він не родив і не був народжений, і немає нікого, рівного Йому ».

Коран, Сура 112: 1-4

"Tи – найвища обитель і tОТ, хто очищає, Tи – Абсолютна Істина і вічна божественна особистість. Tи – початковий Бог, трансцендентний і предвічний, і Tи – ненароджені і всепроникна краса".

Шрімад-Бхагават. Пісня 5, глава 18, текст 19

"… Слово [Внутрішній Звук] або шабда є Світовим Учителем з Почала Часів … Хто б з досконалим Майстром ні стикнувся, всередині себе почує він Мелодію Божественну. Постійно звучить Внутрішній Звук виходить з Самого Бога і тільки Бог може Його проявити через Святих. Більш того Він звучить на протязі всіх чотирьох Південь (періодів еволюції) і несе послання Істини ".

кирпана Сингх. Богочоловік

Источник счастья в звуки, в нас.
Всевишній є тут і зараз.
Звук – вічний, він завжди з Душею.
Потік з Звуку – Будинок рідний.

Хто живе для себе – той лише тліє завжди!
Хто живе для сім’ї – той горить від вогню,
Від тривог і хвилювань, життєвих проблем!
Хто ж Світло всім несе, знає Бога секрет!

Бог завжди самотній. Він один тут завжди.
Все навколо – тільки частини тебе і мене.
Ми єдині з тобою в цьому світі, Душа,
Тому що Всевишній є Вища Я.

Він єдиний з кожним атомом в світі зараз.
Він єдиний з кожною частиною, єдиний Він для нас.
Немає поділу в думках. єдності потік
бачить та людина, що прокинутися готовий ..

Нам Всевишній зараз говорить: "Я люблю"
і з тобою душа, бути я разом хочу.
Але не тут, на Землі а з душею твоєю.
Так пізній ти мене. Просто серцю повір.

"Я любив тебе вічність", – Творець говорить.
"Я любив безконечность, що Космос творить.
Я люблю, тебе, Сонце, і буду любити,
Мені тебе, дорога, ніколи не забути .."

Ти довірся цілком і йди за мною.
Побажай пробудити наш потік Звуковий.
І лети як на крилах в Рідної наш Будинок,
Там де ти і Всевишній навіки удвох!

Це все, що Всевишній тут хоче сказати,
Щоб любов тут свою нам зараз передати,
Щоб серце зігріти і допомогти усвідомити.
Що Він любить завжди. Це все – благодать!

"Якщо ти не практікуешь йогу Внутрішнього Звуку, то твій розум і час – самі підступні вороги. А якщо практікуешь, то час – твій друг і захисник". Мудрість Майстрів Йоги Внутрішнього Звуку

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ