7 Питань, які найбільше відштовхують чоловіків

Це не означає, що ці теми закриті, просто вам потрібно підійти до них більш делікатно. Отже, які питання найбільше відштовхують чоловіків і як можна отримати на них відповіді?

«У нас все серйозно?»

Ні для кого не секрет, що для чоловіка прихильність – це лякає тема, але також важливо відзначити, що чоловіки і жінки думають і діють по-різному . Жінкам з дитинства розповідають про шлюб, сім’ю і про те, як жити довго і щасливо. А чоловіків вчать бути сильними і незалежними, ні до кого не прив’язуватися і ніколи не плакати. Таким чином, все, що стосується серйозних відносин, може легко викликати у чоловіка страх і паніку.

Підійти до цієї теми потрібно обережно і делікатно. Часто справа не в тому, що ви говорите, скільки в тому, як ви це говорите. Якщо ви запитаєте щось на кшталт «Хто ми один одному?» з упевненістю в голосі, то питання стає менш негативним. але більш конструктивним і позитивним. Підтекст, який повинен звучати в цьому питанні, – жінка знає, що вона чудова з цим чоловіком чи без нього.

Почніть розмову з таких зауважень, як «Я люблю, коли ми проводимо час разом» або «Мені цікаво з тобою розмовляти» або «Я не відчуваю бажання бути з кимось ще». Це трохи заспокоїть розум чоловіки, він буде сприймати вас як незалежну дівчину, а не як посягання на його свободу.

“Скільки ти заробляєш?”

Це завжди може бути слизькою доріжкою на будь-якому етапі відносин. Спочатку це може привести до відмінностей в стандартах, а в подальшому – викликати побоювання з приводу спільного майбутнього. Дуже важливо говорити про гроші якомога раніше, тому що фінансова життєздатність партнера – важливий аспект відносин.

Хоча ви можете прийти до певних висновків самостійно, спостерігаючи за базовим способом життя чоловіки, обговорення теми грошей – необхідний розмову. Але замість того, щоб прямо і агресивно говорити про це, спробуйте завуалювати своє питання: «Я хотіла б поїхати в Португалію, але поки не можу собі це дозволити. Як тобі вдається так багато подорожувати?». Набагато легше почати розмову про гроші з такого невинного питання.

«Яка вона, твоя колишня?»

Питати про це – ризиковано. Хоча це може здатися недоречним, проявляти цікавість природно – і це може бути навіть важливо, якщо його минулі відносини були серйозними. Проте, обговорення цієї теми легко може викликати у вас ревнощі. Отже, спочатку вам потрібно проаналізувати, на якому етапі відносин ви перебуваєте, і чому ви хочете про це знати. Якщо вам комфортно усвідомлювати, що у нього було життя до вас, запитайте.

Уникайте напруженості, запитуючи про конкретні минулі події в його житті. Якщо ви знаєте, що він разом в колишньою дівчиною їздив до Італії, ви можете задати прості питання про італійську культуру або улюблених спогадах про відпустку. Він з більшою ймовірністю поділиться з вами своїми історіями і в той же час ненавмисно подробицями свого минулого.

“Як ти бачиш нас через п’ять років?”

Це не те питання, яке ви можете задавати на початку відносин. Але, якщо у вас вже тривалі стабільні відносини, які вийшли на “плато”, то таке питання цілком логічний. Хоча складання плану на майбутнє – важливий крок, це, також, лякає тема для багатьох чоловіків.

Перефразування і випадкове введення в ряд інших питань трохи знімають стрес. Запитайте його про його власних цілях, наприклад про те, де він хоче жити, ким він хоче бути в своїй кар’єрі. Це відмінний спосіб дізнатися про його великих життєвих планах і про те, як ви можете в них вписатися.

“Коли ти познайомиш мене зі своїми батьками?”

Це питання стосується не тільки ваших відносин, але і його відносин з родиною. Ключ до вирішення цього питання – спочатку дізнатися більше про його сімейних відносинах. Якщо у нього нестабільні відносини з сім’єю, не сподівайтеся на зустріч з ними найближчим часом. Але, якщо у нього прекрасні відносини з ними, ви можете спочатку попросити його познайомитися з вашою родиною. Як тільки він зрозуміє, наскільки ви відкриті, він задумається про спільну зустріч з родичами.

“Ти хочеш дітей?”

У певний момент відносин це неминуче питання, який потрібно задати. Просто, щоб ще раз переконатися, що ви обоє перебуваєте на одній “хвилі”. Це не обов’язково означає, що ви хочете дитини прямо завтра, але якщо відносини серйозні і довгострокові, це тема, яку варто торкнутися. Однак, це може бути непросто. Чоловіки бояться цього питання, тому що вони чують його як частину питання «Куди йдуть ці відносини?» і «Наскільки вони серйозні?».

Питання не є недоречним, але важливо, – як ви його задаєте. По-перше, не починайте зі слів «Давай поговоримо», чоловік напружиться і не піде на контакт. У м’якій розслабленій обстановці, наприклад, під час прогулянки, запитайте чи є у нього племінники? Що було найкращим і найважчим в його дитинстві?. Все це дасть вам ключ до відповіді, який ви шукаєте.

“На твою, вона – гарненька?”

Це питання не повинно розхитувати основи безпечних відносин, хоча задавати його взагалі не рекомендується. Сама ідея запитати про це може сигналізувати про проблеми всередині вас або ваших відносин. Загляньте всередину себе, перш чим питати.

Перш чим поставити будь-яке з перерахованих вище питань пам’ятайте про кілька речей, які полегшать розмова для обох сторін:

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ