7 Продуктів, через споживання яких, з’являються зморшки – Корисні статті

У той час як певні продукти стимулюють вироблення колагену і прискорюють регенерацію клітин, інші – прискорюють процес старіння і змушують шкіру виглядати сухий, тьмяною, і зморшкуватою.

Фактори сприяють старінню шкіри – ультрафіолетове випромінювання від сонця і кінцеві продукти гликации, – приєднання цукру до білка. Глікації не тільки прискорює процес старіння, а й відіграє ключову роль в судинних ускладненнях цукрового діабету. Вживання в їжу певних продуктів призводить до посиленого глікірованія, що в свою чергу стимулює старіння шкіри.

Список продуктів, яких слід уникати (або хоча б скорочувати), щоб шкіра виглядала свіжою і гладкою:

смажена їжа

Коли продукти смажаться в олії при високій температурі, ці масла виділяють шкідливі вільні радикали, які опосередковано беруть участь в ушкодженні клітин шкірного покриву. Більш того, смажена їжа, така як картопля фрі, часто рясно присмачується сіллю, що провокує дефіцит води в організмі. Зневоднення також викликає старіння шкіри!

рафіновані вуглеводи

Рафіновані вуглеводи, що містяться в білому хлібі, макаронних виробах, перетворюються в кровотоці в цукор. ці цукру зв’язуються з білком, утворюючи продукти гликации. Більш того, рафіновані вуглеводи часто мають високий глікемічний індекс, а продукти з високим ГІ можуть викликати запалення в організмі, яке в свою чергу, прискорює процес старіння.

цукор

Рафінований цукор, такий як білий цукор або кукурудзяний сироп, стимулює вироблення з’єднань, які ушкоджують колаген. Споживання цукру також довгий час пов’язували з такими шкірними захворюваннями, як акне і екзема. Намагайтеся зменшити кількість продуктів, що містять цукор у всіх рафінованих формах, і замініть їх натуральними підсолоджувачами, такими як мед і кленовий сироп.

Масло тваринного походження

Відносно молочних продуктів є багато протиріч, але точно відомо, що маргарин погано впливає на стан шкіри. Почасти це пов’язано з тим, що маргарин містить частково гідрогенізовані олії – жирні кислоти, які роблять шкіру більш вразливою до пошкоджень колаген ультрафіолетових променів. Замініть маргарин на більш здорові альтернативи, такі як масло ДХІ, авокадо або оливкова олія.

оброблене м’ясо

Слід уникати обробленого м’яса у вигляді сосисок, бекону та ковбаси. Вони містять шкідливі насичені жири, і зберігаються за допомогою хімічних речовин – сульфатами і нітратами, які можуть чинити шкідливу дію на шкіру. Оброблене м’ясо, як правило, містить велику кількість натрію, який зневоднює шкіру і послаблює колаген. По можливості, вибирайте необроблені м’ясні страви.

кофеїн

Кофеїн руйнує здоров’я шкіри кількома способами:

  • По-перше, це – порушення балансу рідини і зневоднення, в результаті чого шкіра виглядає сухою і тьмяною.
  • З іншого боку, багато кофеїну порушує сон, а якісний сон – це необхідний елемент для сяйва і здоров’я шкіри.

Скоротіть споживання коли і обмежте себе однією або двома чашками кави вранці.

алкоголь

Алкоголь є ключовим винуватцем, коли мова заходить про старіння шкіри. він виснажує організм водою і життєво важливими живильними речовинами, такими як вітамін А, які необхідні для підтримки здорового сяйва. Коли мова заходить про шкіру, алкоголь може викликати почервоніння, набряклість, втрату колагену і зморшки, тому тримайте своє споживання помірним.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ