7 Порад з макіяжу для жінок з блідою шкірою – Мистецтво макіяжу

Тональна основа і макіяж повинні відповідати природному відтінку шкіри. Жінкам з блідою шкірою особливо важливо правильно підібрати тон, щоб не бути оранжевого кольору.

Ніколи не тестируйте новий відтінок тонального крему на тильній стороні долоні і не наносите випадковим чином на обличчя. Замість цього проведіть тональним кремом по лінії підборіддя. Якщо макіяж органічно вписується в вашу шкіру, це – ваш відтінок. Якщо ні, – Спробуйте використати інший колір.

2. Губна помада

Зайве яскраві або темні кольори губ не підходять для блідої шкіри. Замість цього слід спробувати м’які прозорі відтінки губної помади в світло-рожевих тонах.

3. Тіні для повік

Якщо ви використовуєте тіні для повік дуже темні і драматичні, ви в підсумку можете виглядати як готичний єнот. Замість цього спробуйте мерехтливі тіні для повік більш нейтральних кольорів, наприклад, шампанського.

4. рум’яна

Рум’яна можуть творити чудеса. Не вибирайте рум’яна занадто темного або рожевого кольору, щоб не виглядати як клоун.

5. Чорна туш

Чорна туш чудово підкреслює блідість шкіри і допомагає зробити очі більш відкритими. Так що відмовтеся від темно-синьої або коричневої туші і спробуйте відтінок чистого, насиченого чорного.

6. контур особи

Контурна обробка допоможе надати вашій блідій шкірі таку необхідну форму і виразність. Якщо ви не відчуваєте себе професіоналом в області контурів, спробуйте бронзірованіе. Використовуйте матовий бронзери світло-коричневого кольору, він буде набагато більш органічно вписуватися в ваш відтінок.

7. М’яка підводка для очей

Можете використовувати темну підводку для очей, щоб додати виразності очам і кольори своєї блідій шкірі. Однак, не слід наносити занадто сильні чіткі лінії.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ