7 Примхи, які властиві багатьом жінкам, а чоловіки від них приходять в подив – Про

Деякі жіночі особливості і зовсім не піддаються чоловічому аналізу і логіці, тому їм залишається тільки дивуватися.

Сльози з приводу і без

Для представників сильної статі сльози — це прояв дуже сильних емоцій, коли ти вже «на грані». Тому вони не можуть зрозуміти, наскільки нормально так часто відчувати емоційний сплеск.

Їм не пояснити про підвищену чутливість і сентиментальність, а також гормональні сплески і місячні цикли, які роблять дівчат плаксивими.

Феноменальна пам’ять на дати

Нерідко в парах відбуваються конфлікти з приводу того, що він знову забув привітати її з днем ​​першого побачення. Дівчата ображаються, а чоловіки дивуються — якомога пам’ятати всі дати.

Чоловіки ж пам’ятають лише відомості або подієвий ряд, але ніяк не цифри.

нескінченні дієти

Ще одна загадка для представників сильної статі — нескінченні дієти. Їм незрозуміло, для чого позбавляти себе задоволення смачно поїсти, якщо ти чудово виглядаєш.

Партнер не бачить тих зайвих 2-х кілограм, від яких намагається позбутися дівчина, місяць харчуючись листям салату. Для нього існують лише товсті і «ти нормальна».

Великий чемодан в поїздку

Щоб зібратися на відпочинок, чоловікам досить 10 хвилин і дорожньої сумки. Тому кожен раз вони дивуються — для чого жінці навіть в недовгою поїздці величезний чемодан, наповнений речами «на всякий випадок».

Змирившись зі звичкою дівчат брати з собою все, що може і не знадобитися, вони просто мовчки дивуються цьому.

Завжди нічого надіти

Несхожі погляди у представників різної статі і на гардероб. Якщо у чоловіка є двоє джинсів і пара футболок, то він вже задоволений. А ось у жінки може бути повна шафа речей, і їй вічно нічого одягнути.

гори косметики

Не менше здивування викликає і вміст полки у ванній кімнаті. Ну, якщо наявність кілька помад ще можна пояснити, то зовсім неясно — для чого мати незліченну кількість банок з кремами, масками і сироватками.

Як можна всім цим мазати одночасно — незбагненно для чоловічої логіки.

Тонкі колготки взимку

Чоловіки люблять комфорт і ніколи особиста краса для них не буде стояти на першому місці. Тому кожен раз дивуються, бачачи дівчину в тонких колготках, коли на вулиці лютий мороз.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ