Сонник пофарбувати волосся до чого сниться пофарбувати волосся уві сні

Як наяву, так і уві сні, підстригти, пофарбувати волосся – значить, круто змінити долю. Сновидіння означає ряд потрясінь і пересувань, які поліпшать якість життя, якщо наснилися яскраві тони. До чого сниться повна зміна іміджу, сучасні сонники трактують по-різному.

Інтерпретації сонника Міллера

Психологи говорять про те, що доглядати за тілом і головою уві сні, бачити оновлений образ – сприятливий знак, як для жінок, так і для сильних представників людства. Особливо пощастить тим, кому приснилось, що процедура доставила багато радості і приємних моментів. Однак, слід звертати увагу і на негативні наслідки.

Густав Міллер, тлумачачи сни про фарбування своїх або чужих волосся, виходить з кольору, в який ви хотіли змінити на краще локони:

  • в світлий – до можливості відстояти добре ім’я, досягти мети;
  • в білий – до поліпшення репутації;
  • в рудий – до обману, зради;
  • в червоний – до пристрасним відносин;
  • в темний – до вирішення важливих питань вдома, на роботі;
  • в чорний – до перестороги.

Будьте впевнені в своїх силах

Відвідати майстра, бачити фарбу уві сні – до бажання змінитися внутрішньо. Якщо приснилося, що ви вирішили перетворитися в світлі, або в темні відтінки, але так і не зважилися на відчайдушний крок – розберіться, чого ж вам насправді не дістає. При цьому пам’ятайте, що перетворити в чорний колір свої локони намагаються невпевнені люди.

Фарбування уві сні волосся в чорний колір попереджає про те, що вас чекають важкі дні. Буде потрібно повна зосередженість на роботі. Тільки приймаючи вольові рішення, можна буде знайти вихід зі складних ситуацій.

Відстоюйте власну думку

Перетворитися в білі тони – значить, вчасно виправити помилки, очистити репутацію. Не давайте приводу сусідам і колегам говорити про вас погано, якщо наснилося, що зачіска уві сні ніяк не вдавалася. Швидше за все, хтось захоче спокусити вас, підбити на неприємні дії.

Якщо вам приснилося, що ви пофарбували волосся, сонник Нострадамуса закликає до прояву витримки. Якщо довелося бачити світлу голову – схоже, до вас не зможе підібратися близько жоден спокусник. Сновидіння означає, що майбутні випробування ви пройдете вельми і вельми гідно.

сміливіше експериментуйте

Бачити яскраві фарби уві сні, намагатися їх застосувати на власних кучерях – до досить помітного виходу в світ. Шанувальників вашого таланту стане набагато більше, якщо вдасться пофарбувати волосся в рудий або в червоний тон.

Сонник Ванги тлумачення сну веде до сміливих експериментів наяву, які допоможуть стати знаменитим і авторитетною людиною. Крім того, цілителька обіцяє багато пристрасті і вогню в міжособистісних відносинах.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ