6 Способів прикрасити велику глуху стіну

Це рішення – ідеально, якщо у вас є колекція фотографій з подорожей або сімейних фото, якими ви хочете милуватися, але при цьому не хочете, щоб ваш будинок виглядав як фотоальбом. Щоб композиція виглядала цілісною, виберіть фото, об’єднані єдиним сюжетом, роздрукуйте всі фотографії в чорно-білому режимі і помістіть в рамки з паспарту.

2. Використовуйте контрастні шпалери

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні бюджетом, цей варіант – ідеальний. Можна купити готові шпалери з яскравим великим малюнком, можна замовити будь-підібраний вами малюнок на друк, а можна використовувати фотошпалери. насолоджуючись видом!

3. Насолоджуйтесь порожнім простором

Якщо у вас немає ні часу, ні зайвих засобів, – дотримуючись стилю мінімалізму, просто прийміть цю порожню стіну як є. Негативний простір насправді є ключовою особливістю дизайну, і здається навмисним в поєднанні з простими меблями і мінімальним декором. А скільки повітря!

4. Стіна – галерея

Використовуйте прекрасну можливість, щоб заповнити стіну своїми улюбленими сюжетами. Ключ до того, щоб зробити галерею позачасовий, – це по-справжньому охопити весь масштаб стіни: заповніть весь простір від підлоги до стелі, а не тільки один невелику ділянку, і не бійтеся змішувати сюжети, техніки і рами. колаж – ось, що повинно вийти в результаті.

5. Покажіть цінну колекцію

Використовуйте глуху стіну як місце для демонстрації ваших особливих знахідок або інтересів. Повісьте свої інструменти, покажіть колекцію дзеркал, яку ви зібрали на великих ринках, або ті старовинні карти, які ви збирали роками. Якщо у вашому житті є щось незвичайне, що ви любите, дозвольте цьому знайти місце “зовні”, а не припадати пилом по темних шаф.

6. Стелажі для зберігання

Це чарівний момент, коли форма зустрічається з функцією. Довга лінія настінних полиць дає достатньо місця, щоб розмістити предмети мистецтва, ваші знахідки, скульптурні предмети, а також дає багато додаткового місця для зберігання коробок і кошиків, які акуратно заганяють в кут непотрібні речі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ