6 Способів дізнатися, чи справжній у вас перли – Краса

Натуральні перлини не будуть ідеальні. Якщо вони знаходяться на нитки, ви повинні побачити невеликі відмінності.

У той час як більш дорогий перли буде виглядати ідеально круглим для любителя, професіонал зможе визначити підробку з першого погляду.

2. колір

занадто блищить? Швидше за все, це – підробка. Точно так же, якщо намистини занадто тьмяні.

3. вага

Справжні перли має “відчутний” вага, а штучний здається більш легким.

4. Спробуйте на зуб

Справжні перли складається з безлічі шарів перламутру, які відчуваються на зубах як наждачний папір.

5. температура

Справжні перли буде прохолодним на дотик, навіть якщо він знаходиться в теплому приміщенні, в руках він поступово нагріється. Підроблений перли спочатку має кімнатну температуру.

6. просвердлений отвір

Подивіться на перлину під збільшувальним склом, чи є кільце навколо просвердленого отвори? Якщо так, то перлини, швидше за все, справжні. Крім того, просвердлений отвір в сьогоденні перлах буде трохи меншого діаметру, чим в штучному.

Ось ще кілька професійних способів, якими можна перевірити перли:

  1. Тест на відскік: Справжні перли матиме більш високий відскок, чим підроблений. Справжні перли повинен відскочити приблизно на 35 см після падіння з висоти 60 см.
  2. Тест з запальничкою: Штучні перли матиме запах гару, і його поверхня стане чорною, якщо піднести його до вогню, тоді як справжні перли залишиться блискучим.
  3. Тест на розчин: Імітація перлів, що впала в розчин ацетону, майже відразу втрачає свій блиск.

Більшість штучних перлин роблять, поміщаючи в устрицю пісок, в результаті на піщинку наноситься шар за шаром перламутр, – так устриця намагається захистити себе від небажаного вторгнення.

Натуральні перли утворюється при попаданні чужорідного тіла в молюск без втручання людини. Справжні перлини дуже дорогий і рідкісний.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ