6 Фільмів про моду і творчості знаменитих кутюр’є

Погляд на ранні роки кар’єри французького кутюр’є Іва Сен-Лорана , який починав як дизайнер в Dior. Фільм розповідає історію очима його супутника життя і партнера по бізнесу П’єра Берже. Це історія, швидше за про особисте життя генія, яка зафіксувала його пристрасті і нервовий зрив.

Крім цього, є художній фільм “ Сен-Лоран . стиль – це я” (2014 року). Картина не тільки про пошук натхнення великим модельєром, але про цілу епоху богемної європейського життя.

Для шанувальників будуть цікаві документальні фільми про життя і п’ятдесятилітньому творчості великого модельєра з його шокуючими злетами і провалами з маніакальною депресією – “Ів Сен Лоран. Божевільна любов” (2010), “найбільший кутюр’є” (2007).

Джеремі Скотт: Народний дизайнер (Jeremy Scott: The people’s designer) (2015)

Цей документальний фільм розповідає про зліт американського модельєра Джеремі Скотта , креативного директора Moschino. Він почав свою кар’єру в маленькому містечку в штаті Міссурі. Відомий своїм грайливим і жартівливим відношенням до моди, він одягає таких зірок, як Леді Гага, Майлі Сайрус, Ріанну і Джареда Лето. Режисер фільму Влад Юдін, творець картини 2008 року «Валентино: Останній імператор».

На стилі (Fresh Dressed) (2015)

Хіп-хоп сильно вплинув на моду – від комерційних брендів до будинків високої моди. Документальний фільм «Fresh Dressed» проливає світло на вуличний стиль і його коріння в афроамериканського співтоваристві. У фільмі представлені багаті хроніки та інтерв’ю Каньє Уеста, Фаррелла Вільямса і Андре Леона Таллі.

Айріс (Iris) (2014 року)

У свої 90 років Айріс Апфель стала іконою моди в Нью-Йорку . Вона відома своїми фірмовими круглими окулярами, яскравими образами і багатошаровими великими прикрасами. Документальний фільм розповідає про дивовижну жінку і надихає не тільки її стилем, а й сприйняттям і ставленням до життя.

Бал (The first monday in May) (2016)

Met Gala часто називають самим зоряним подією червоної килимової доріжки. Знаменитості зі світу моди, музики, телебачення та кіно виходять на подіум в дизайнерських образах. «бал» – це закулісний погляд на Met Gala 2015 року, в ньому представлені такі модні “важковаговики”, як головний редактор Vogue Анна Вінтур, Карл Лагерфельд і Джон Гальяно.

Дріс Ван Нотен (Dries) (2017)

Ця документальна картина – унікальний матеріал, зібраний в перебігу року Райнером Хольцемером про творчість та особисте життя самого закритого модельєра сучасності Ван Нотена. Вперше дизайнер дозволив спостерігати за своєю роботою і життям. У фільмі показаний весь процес створення модних шедеврів – від роботи майстерень до підготовки до найбільш вражаючим показам.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ