5 П’ять нещасних знаків Зодіаку в 2022 році від

Само собою, однаково добре не може везти всім і завжди. І зрозуміло, що деякі представники зодіакального кола в прийдешні 366 днів будуть більш щасливими, чим інші. Втім, для 2020 року можна назвати лише 5 не самих щасливих знаків Зодіаку. Люди, що народилися під ними, випробують на собі ті чи інші негативні аспекти впливу планет і зірок, що проявиться в тому, що певні життєві труднощі виявляться для них більш ймовірними, чим для інших.

Нижче названі такі знаки. І той, хто знайде серед них свій, повинен не засмучуватися або нервувати, а уважно прочитати прогноз, проаналізувати його і зробити відповідні висновки, які дозволять мінімізувати можливі ризики і складності.

Овен: через терни до зірок

Потрібно відзначити відразу і однозначно: основні ризики проблем Овни відчують в першій чверті року (з 1 січня по 21 березня, поки Сатурн становитиме квадратуру з сузір’ям Овна). З чим саме це може бути пов’язано? По суті, з чим завгодно. Адже у кожного з Овнів на момент початку року складеться власне «вузьке місце». Багато з них в цей час зазнають велике бажання змінити роботу, дехто зіткнеться з фінансовими труднощами. Частини Овнів просто доведеться пройти через період апатії і відчуття великої фізичної втоми. Але з 22 березня, коли Сатурн переміститься в сузір’я Водолія, ситуація почне відчутно змінюватися. Звичайно, Овни ще деякий час можуть відчувати відгомони непростого початку 2020 року, але поступово стане ясно, що удача вже на їхньому боці і успіх – в тому, що для них буде актуальним – цілком досяжний і навіть близький. А тому в кризові моменти Овнам ні в якому разі не потрібно метушитися і приймати поспішні рішення. Краще спокійно перечекати виникла «бурю».

Крім того, всі наступні 366 днів людям цього знака рекомендується стежити за своїм здоров’ям. Особливо, за кістковою системою, суглобами і зубами. Ігнорувати виникають симптоми нездужання їм точно не слід, тому що це може «відгукнутися» в більш віддаленій перспективі і вже великими складнощами зі здоров’ям.

Рак: кармічне протистояння. У пошуках удачі

Протягом 2020 року Ракам доведеться пережити кілька періодів, коли розташування планет може створювати для них складні обставини. Перший з них припаде на початок року і триватиме до 22 березня. В цей час Сатурн у Козерозі буде перебувати в опозиції до їх натальному Сонця. Наступний потенційно проблемний період – з 10 травня і до 2 червня, коли Раки відчують на собі ретроградний аспект Сатурна. А в кінці року – з 2 до 19 грудня – люди цього знака зіткнуться з негативним впливом Юпітера.

З усього цього випливає найважливіший висновок, який Ракам потрібно обов’язково прийняти до відома: весь майбутній рік вони повинні тримати на контролі слабкі сторони свого життя. Так, їм бажано мати деяку недоторканну суму грошей, щоб мати можливість закрити несподівано виникла фінансову «діру». А, крім того, Раки повинні терпляче ставитися до тяганини на роботі і до конфліктних моментів, які можуть виникати у відносинах з колегами і знайомими. Адже складності в їх житті – лише локальне явище. По-перше, вони завершаться разом із завершенням 2020 року. А по-друге, проблемні тимчасові проміжки протягом наступних 366 днів будуть змінюватися періодами спокійними і навіть сприятливими.

Лев: важливі уроки Долі

2020 рік може (і повинен) стати для кожного Льва часом корисних висновків і максимальної уваги до своїх можливостей. Це означає, що і в позитивні, і в негативні моменти життя Левам рекомендується аналізувати ситуацію на предмет того, а чи достатньо повно вони використовують її для власної користі і задоволення.

Початок року (до 20-х чисел березня) для більшості представників цього знака вдасться досить спокійним і безпроблемним. Пов’язано це з тим, що вплив Сатурна на їх сузір’я буде нівельовано. А тому в цей період можна не побоюватися його великовагового впливу на ті чи інші сторони життя. Але, з іншого боку, відсутність такого впливу може стати причиною гальмування деяких важливих для майбутнього Львів процесів, якщо вони не зроблять цього особисту протидію.

Починаючи з 22 березня, Сатурн переміститься в сузір’я Водолія і виявиться в опозиції до натальному Сонця знака Лева. Продовжиться такий стан планети до 1 липня. У цей часовий проміжок багато Левів виявляться в дискомфортних обставин. І впоратися з ними їм буде тим простіше, чим більше терпіння і порядності вони продемонструють тим людям, які опиняться залученими в їхні справи. Далі – з липня і до середини грудня ситуація зміниться і стане для Львів позитивної. А ось з 17 грудня їм знову доведеться повернутися до колишньої тактики поведінки.

Ваги: «американські гірки» з перешкодами

Весь 2020 рік пройде для Терезів під впливом періодичної зміни життєвих обставин – з негативних на позитивні і навпаки. Так, початися такі 366 днів можуть досить непросто. Перешкоди для людей цього знака буде створювати Сатурн, що підштовхує їх до песимістичних думок, що викликає відчуття фізичної втоми і т.д. А ось в кінці року (з 17-19 грудня) ця планета, а також Юпітер, який перейшов в Водолій, навпаки, відкриють нові можливості та взагалі створять навколо Терезів оптимістичну атмосферу.

З 22 березня і до 9 травня Сатурн переміститься в сузір’я Водолія. Це добре для Терезів, оскільки в той період дуже вірогідні позитивні події, які, до того ж, в більшості своїй будуть мати довгострокові позитивні наслідки. Далі обставини знову неодноразово поміняються, то змушуючи Терезів терміново вирішувати якісь проблеми, то знову обдаровуючи удачею.

Крім іншого, Терезам слід весь рік пам’ятати про необхідність раціонального і обережного поводження з грошима, відповідального ставлення до своїх робочих і домашніх обов’язків, а також уважного ставлення до особистого самопочуття. Турбота про ці аспекти власного життя дозволить їм мінімізувати (а в деяких випадках і зовсім нівелювати) напружене вплив Юпітера, яке час від часу Терезам неминуче доведеться на собі випробовувати.

Водолій: подолання себе і відродження

Початок року не принесе Водоліям особливих складнощів. З 1 січня і до 21 березня вони будуть позбавлені від активного впливу з боку Сатурна, і це значить, що Водолії зможуть дозволити собі в спокійному ритмі життя щось обміркувати, налаштуватися на певні плани і т.д. Правда, в усьому цьому їм рекомендується дотримуватися здорового глузду, оскільки мало впливав Юпітера навряд чи дозволить людям цього знака стрибнути вище власної голови. До слова, Юпітер переміститься в їх сузір’я тільки 19 грудня, а отже, практично весь 2020 рік їм доведеться раз у раз здійснювати непростий вибір між легковажним дозвіллям і придбанням нових навичок і знань, пошуком смислів і потуранням особистим слабкостям. І дуже важливо, щоб цей вибір був правильним, оскільки в періоди активного впливу Сатурна прийняті рішення можуть мати довгострокові наслідки.

З 22 березня по 31 травня та з 17 грудня (з цього дня вже надовго) Сатурн буде перебувати у Водолії. У такі тимчасові проміжки Водолії зазвичай відчувають потребу в динаміці, в видимих ​​результати своїх зусиль, в компліментах і словах визнання. Тому їм вкрай бажано налаштувати себе на позитивний лад і не впадати в зневіру, коли щось йде не так. Крім того, гарною «терапією» в складні моменти стане відволікання від власних проблем на турботи про близьких, на занурення в робочі обов’язки тощо.

В цілому ж Водолії повинні прожити наступний рік з усвідомленням того, що цей час при правильному підході до життя може стати для них хорошим доробком на майбутнє.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ