5 Кращих тещ по знаку Зодіаку

Всі люди різняться, але багатьма рисами всі жінки і чоловіки схожі, і всіх можна за різними критеріями розділити на купи категорій. Точно також і зі знаками Зодіаку. Але ми сьогодні поговоримо не конкретно про знаках Зодіаку, а про те, під якими знаками Зодіаку народжуються жінки, що стають свого часу найкращими тещами.

Жінки п’яти знаків Зодіаку, про які ми розповімо далі, це зазвичай чудові, просто бездоганні тещі. Вони завжди ладнають зі своїми зятями, і більш того, навіть можуть надавати дуже хороший вплив на взаємини між двома половинками, які уклали шлюб.

Тещі-Тельці: балакучі і добродушні

Астрологи стверджують, що тещі знака Зодіаку Телець, це завжди відмінні співрозмовниці, здатні поговорити на будь-яку тему навіть з самим недбайливим зятем. Ці жінки балакучі і говіркі, люблять пліткувати в більш дорослому віці, але що найважливіше, так це те, що вони ніколи не втручаються в сварки, приймаючи чиюсь конкретну сторону. Якщо дочка не права, то вона не стане на її бік, і більш того, вона і на сторону зятя не стане. Вона допоможе розібратися в ситуації, і зробить це настільки м’яко, наскільки можливо.

Але є і пару важливих додаткових моментів, а точніше порад, які потрібно врахувати, якщо ви зять такий тещі. По-перше, тещі-тільці обожнюють чути похвалу, особливо від зятя. Постарайтеся часто хвалити і робити компліменти, і тоді все буде добре. А по-друге, вони не люблять підлабузництво і суєту – завжди зберігайте спокій, ніколи не льстите і не підлабузнюватися, і тоді ваші взаємини з такою тещею будуть більш чим хорошими.

Тещі-Терези: турботливі, розумні, і розважливі

Тещі знаку Терези, це завжди жінки, з яким зятів ладити легше простого, особливо в тому випадку, якщо сам чоловік не робить ніяких фатальних помилок і не намагається бути лідерів в сім’ї. З такою тещею зять буде як за кам’яною стіною. Вона і перед дружиною захистить його, якщо буде потрібно, і в конфлікті стане на його бік і відстоїть його думку перед дочкою, якщо побачить, що це потрібно зробити, і порада дасть. Іншими словами, не теща, а місця.

А ще від такої тещі ніколи не доведеться чекати підступу. Вона ніколи не влізе в стосунки нишком.

Тещі-Стрільці: і допоможе, і зрозуміє

Жінки знака Стрілець набираються за свою молодість такого досвіду, з яким потім стають зазвичай просто чудовими тещами. Але головне не це, а те, що ці жінки завжди і все роблять на благо рідної дочки і її шлюбу. Вони жадають зробити дочка щасливою.

Що ще крутіше, так це те, що діють такі тещі зазвичай через зятя. Вона і підкаже зятю, як здивувати її дочка, і дасть пораду по налагодженню відносин, і з грошима допоможе, якщо буде мати таку можливість. Ось тільки використовувати це занадто сильно не варто – як тільки вона запідозрить підступ, відвернеться від зятя, і тоді вже йому не минути лиха.

Тещі-Водолії: веселі і товариські

З такою тещею зятю буде настільки комфортно, що буде створюватися враження, ніби це не мати дружини, а подруга. З нею і по душам поговорити можна, і поради у неї попросити, і підтримки отримати, якщо потрібно. Вона добра й весела людина, живе яскраво і бурхливо, і завжди підтримує в родині пари добру атмосферу.

Але якщо зять образить її дочка, то тоді йому краще бігти куди подалі, бо вона його в спокої не залишить доти, поки на її думку він не спокутувати провину.

Тещі-Риби: найкраща подруга і затята захисниця

Теща Риба завжди буде захищати бажаного їй зятя, і завжди підтримає його, порадить, як вчинити стосовно її дочки, і сама не погребує запитати поради у зятя. Це добродушний і веселий чоловік, завжди готовий піти на контакт.

А ще крутіше те, що з такою тещею, навіть проживаючи з нею в одному будинку, парі ніколи не буде нудно. Вона не дозволить парі нудьгувати або загрузнути в побуті, і завжди приправить життя молодих гумором, веселощами, рухом і приводом для радості.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ