4 Речі зберегти і відновити волосся після освітлення – Догляд за волоссям

знебарвлення – потужний і ефективний метод фарбування волосся, хоча його наслідки можуть бути досить тривожними, якщо швидко не переключитися в “режим ремонту” волосся. Отже, які є способи зміцнити і відновити волосся після освітлення?

підготовка “до”

Якщо ви плануєте повністю освітлити волосся, ось кілька кроків, які ви можете зробити заздалегідь, щоб убезпечити свої локони:

  • поробіть протеїнові маски, щоб зміцнити волосся перед висвітленням.
  • Чи не мийте волосся перед процедурою, по крайней мере, в протягом декількох днів, щоб збільшити кількість природних захисних масел.

Чи не “чіпайте” волосся поки вони вологі

Через висушування волосся під час освітлення, не можна мити голову з шампунем в перші 24–48 годин після процедури. Якщо є гостра необхідність можна промити волосся без шампуню і просто кондиционировать їх.

Уникайте будь-яких різких дій з локонами, коли вони ще вологі. Так, може здатися природним бажання розчесати і розплутати волосся прямо після душа.

Крім того, необхідно звести до мінімуму вплив тепла, наприклад, від фена або випрямляча, щоб зменшити подальше ушкодження волосся.

додаткове зволоження

В процесі знебарвлення окислювач висушує волосся. Існує безліч масок для догляду за волоссям, які допоможуть зміцнити і відновити пошкоджені знебарвлені пасма:

  • Спробуйте живильну маску для волосся, повністю приготовлену тільки з авокадо.
  • Додайте сире яйце в шампунь перед вспениванием, щоб забезпечити пасмам більше протеїну.
  • Оливкова і кокосове масла допоможуть надати волоссю блиску і зволожити їх, прискорюючи процес відновлення. Мигдальне масло багате білками і вітаміном Е, які діють як глибоке кондиціонуючу засіб, допомагаючи відновити пошкоджену кутикулу волосся.
  • Якщо окислювач потрапив на шкіру голови, спробуйте нанести на шкіру і коріння волосся трохи жирного і поживного масла, щоб допомогти шкірі зажити і надати волоссю блиску.

Засоби для догляду

Якщо волосся були обесцвечени, значить настав час витратитися на правильний догляд і підібрати відповідні зволожуючі і зміцнюючі засоби салонного якості.

Віддайте перевагу шампуню і кондиціонеру, що не містять сульфати, які провокують сухість і ламкість волосся. Чергуйте застосування безсульфатного шампуню з формулою, багатої протеїнами, і безсульфатний шампунь зволожуючого дії.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ