3 Самих вірних в дружбі і відносинах знака зодіаку

Нижче представлені три найвірніших знака зодіаку і то, як кожен з них підтримує нас.

Скорпіон (22 жовтня – 21 листопада)

Поряд з Раком і Рибами Скорпіон є водним знаком. Він часто справляє враження сильної і твердої особистості, хоча насправді, у нього є цілий світ емоційної глибини, який не розгледіти відразу.

Вірність Скорпіонів виникає з їх здатності до співчуття і інтуїції. Коли ви відповідаєте на його дзвінок, ваш друг – Скорпіон не просто чує «вітання». Вони відразу відчувають в голосі настороженість і потреба в увазі. Скорпіони пожертвують своїм благополуччям, щоб захистити тих, кого вони люблять.

Керований Плутоном, небесним символом відродження, боротьби і трансформації, ви нічого не можете сказати або зробити, щоб відлякати Скорпіона.

Ваги (23 вересня – 21 жовтня)

Чарівні Ваги, керовані Венерою, планетарної богинею краси, гармонії і задоволень, гостро потребують любові оточуючих. І хоча по натурі вони грайливі і кокетливі (сміх Терезів підкорить будь-яке серце), вони жадають балансу і стабільності у відносинах.

Після здобуття свого інтелектуального та емоційного партнера Ваги залишаються вірними навічно. відносини Терезів – їх найдорожче надбання. Вони пам’ятають кожну дрібницю і ставлять друзів на золотий п’єдестал і завжди бачать їх в кращому світлі. А оскільки Ваги знаходять почуття власної гідності через зв’язок з іншими людьми, їм потрібно знати, що ви теж високої думки про них.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Тельці вкорінені в рутині і заспокоюються простими радощами життя. вони терпляче і дбайливо ставиться до своїх близьких друзів. Під впливом Венери Телець використовує всі мови любові, щоб висловити свою лояльність. для Тельця «підтримувати зв’язок» – це не просто поговорити за обідом один раз в декілька місяців. це – обіймати вас кожен день до кінця свого життя (тільки не називайте їх нав’язливими).

Вони завжди поруч, коли вам потрібен практичний порада і обгрунтована точка зору. Телець ніколи не втомиться від значущих ритуалів, які ви обидва створили в своїх відносинах (особливо, якщо вони пов’язані з їжею).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ