Сонник підвищення до чого сниться підвищення уві сні за сонником Астроскоп

Якщо уві сні ви побачили своє підвищення, то напевно хочете повірити в цей сюжет. Однак думки сонників з цього приводу істотно розділилися. Частина тлумачів запевняє, що підвищення по службі не несе з собою прогноз того, що саме цього вам варто очікувати і в реальному житті. Але є сонники, мають іншу думку з цього приводу. Вони вважають, що підвищення уві сні – це ознака того, що ви дійсно наяву просунетеся по кар’єрних сходах.

Бачити уві сні своє підвищення по службі – отримаєте нову, більш престижну посаду.

Іноді людей, які не наділених надприродними здібностями, дійсно відвідують віщі сни. Можливо, і ви після цього сновидіння істотно просунетеся по службових сходах, залишилося лише трохи почекати.

Бачити уві сні своє підвищення по службі – виношуєте честолюбні плани і мрії.

Як говорить відоме прислів’я "поганий той солдат, який не мріє стати генералом". Мабуть, сказане актуально і щодо вас. Це прагнення до кар’єрного росту гідно поваги і усіляких похвал. Однак якщо наяву у вас об’єктивно немає ніяких до того передумов, не варто шукати в цьому сновидінні багатообіцяючий прогноз. Воно спровоковане лише вашим величезним бажанням отримати підвищення по службі.

Бачити уві сні, що підвищення по службі торкнулося когось іншого – заздрість. Інакше – упущені можливості.

Перш, чим тлумачити цей сон, вам слід чесно зізнатися собі – які відносини наяву вас пов’язують з побаченим людиною? Якщо ви сприймаєте його, як явного конкурента в кар’єрній боротьбі, то сновидіння, найімовірніше, спровоковане вашої заздрістю і острахом, що саме ваш колега, а не ви, отримає довгоочікуване підвищення. І є категорія снів, які приходять не тому, хто був головним героєм сюжету, а його близькій людині. Якщо побачений вами індивід хтось із вашого близького оточення (родич, друг, чоловік або ще хтось, з ким вас пов’язує тонка психологічна зв’язок), можливо, даний сон є пророчим. Мабуть, саме ви вловили сигнал, і побаченому вами людині дійсно скоро доведеться кар’єрний ріст.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ