3 Причини всіх хвороб з точки зору шаманів

Завдяки складній тренуванні шамани здатні на високе усвідомлення, поки вони відокремлюються від фізичного тіла і здійснюють подорожі в своєму внутрішньому світі.

Шаман робить дуже чітке розходження між медициною тіла і духу і розглядає їх як доповнення один одного.

Щоб впоратися з хворобою, традиційний шаман багато уваги приділяє взаємозв’язку між причиною і результатом. Ми знаємо, що протягом життя фізичне тіло відчуває кілька перетворень. Тіло хворіє від вірусів, трапляються нещасні випадки, бувають синці, порізи, рани і навіть зламані кістки.

Іноді хвороби бувають дуже серйозними – рак, розсіяний склероз, серцеві захворювання, гепатит і, врешті-решт, ми доходимо до старіння, каліцтв і смерті фізичного тіла. З шаманської точки зору це просто ефекти. Для справжнього зцілення недостатньо тільки лікувати ефекти і пригнічувати симптоми ліками. Ми повинні вирішити корінні причини.

З точки зору шамана, є три класичні причини захворювання, і це не бактерії, мікроби або віруси, а внутрішні стану.

Перша причина полягає в дисгармонії, яка відбувається, коли люди втрачають важливі для них відносини в житті або коли вони позбавлені почуття приналежності. Наприклад, дисгармонія виникає, коли один з літньої подружньої пари раптово помирає.

Дисгармонія призводить до зменшення особистої влади, яка, в свою чергу, робить нас вразливими перед хворобами.

Друга причина – страх. Людина, у якого є хронічний страх, вразливий проти хвороби, тому що страх знижує здатності імунної системи. Лікарі також знають, що страх і дисгармонія виникають при захворюваннях і визнані сучасною наукою.

Третя причина – втрата душі. Ось це цікава річ. З шаманської точки зору втрата душі є найсерйознішим діагнозом, є причиною найбільш важливих захворювань та передчасних смертей. Однак в традиційній медицині немає посилання на цей аспект.

Що таке втрата душі? Втрата душі має на увазі серйозну рану для серця людини – його внутрішню сутність, того, ким він є.

У нашій культурі втрата душі часто пов’язана з травмою.

Наприклад, дитина, якого без бажання заштовхали в школу або над яким знущався чоловік, який повинен був про нього піклуватися. Втрата душі відбувається в результаті насильства, як у випадку зґвалтування або нападу. Втрата душі може статися в результаті зради, гіркого розлучення, травматичного викидня, страшної автомобільної аварії або навіть хірургічного втручання. Багато з молодих людей, хто пішов на війну в Іраку або Афганістані, повернулися травмованими, тому що вони страждали від жахливої ​​душевної втрати.

На жаль, західні лікарі не можуть багато чого запропонувати в сенсі справжнього зцілення, і багато хто з цих людей до сих пір травмовані.

Симптоми втрати душі:

Відчуття того, що ви не на своєму місці, нездатність відчувати або отримувати любов. Установка раптової апатії і байдужості, схильність до самогубства або пристрастям.

З традиційної точки зору, хвороба розглядається як вторгнення – то, що надходить в тіло ззовні, і що не належить тілу. Найважливіша проблема – втрата влади або втрата частини душі, яка дозволила хвороби увійти і проявитися в тілі. Це проблема, і саме тут шаман грає свою головну роль.

Відповідно до шаманської традицією зцілення відбувається поетапно.

Перший етап включає в себе те, що можна назвати збільшенням потужності, процесом, в ході якого шаман дає пацієнтові більше енергії.

Другий етап – діагностика проблеми, виявлення причини і відчуття її впливу на організм пацієнта.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ