3 Причини, чому в наш час жінки не хочуть заміж

За принципом «чоловік — здобувач, а дружина — хранителька вогнища» в недалекому минулому будувалося більшість сімей. Для старшого покоління це і зараз норма, але в сучасних реаліях жінок не влаштовує такий розподіл ролей.

Подібні відносини змушують дружину фінансово залежати від чоловіка, з яким дружина може багато що пробачити через страх залишитися одній з дітьми і без засобів для існування.

Сьогодні дівчата можуть заробляти нарівні з чоловіками, а іноді навіть більше. Мати можливість самостійно оплачувати житло, купувати продукти, косметику, одяг і не випрошувати нові чоботи у чоловіка дуже заманливо. Декрет і домашні турботи перешкоджають кар’єрі, тому все більше жінок від них відмовляється, щоб не втратити фінансову незалежність.

Свобода від обов’язків

шлюб — це не тільки штамп в паспорті, а й нові обов’язки по відношенню до чоловіка. Звичайно, це не означає, що жінка після РАГСу повинна стояти годинами біля плити і вечорами наглажівать сорочки чоловіка.

Чоловіки в змозі подбати про своїх речах і без проблем погоджуються на ресторанну їжу або самі беруться за приготування вечері, якщо дружина не хоче цим займатися.

Однак якщо раніше жінка приймала всі рішення сама, тепер їй доведеться рахуватися з думкою партнера. Вийшовши заміж, необхідно пристосовуватися до чоловіка, вчитися знаходити спільну мову і будувати плани виходячи із загальних інтересів.

З появою дітей обов’язків стає в рази більше. дитина — величезна відповідальність, яку більше не сприймають як належне, і не кожна готова взяти її на себе.

Відповідний спосіб життя

Якщо жінка не перебуває у відносинах, то це не означає, що вона страждає від цього. Деяких влаштовує те, що вони можуть ходити на побачення, фліртувати з різними молодими людьми і не мучитися від докорів сумління.

Вони можуть в будь-який момент поїхати з друзями на дачу або відправитися в подорож, не побоюючись, що партнер образиться або буде проти. Деякі відчувають себе без дітей і чоловіка комфортно, тому не хочуть жертвувати звичним способом життя і обмежувати себе узами шлюбу.

Яке у вас ставлення до тенденції жінок не вступати в шлюб? Що, по-вашому, рухає тими, хто не хоче створювати сім’ю?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ