3 Місячний день (добу) характеристика дня

3 місячна доба – час активності і цілеспрямованої діяльності. День відрізняється агресивністю і потужною енергетикою, яка допомагає втілювати в життя всі плани.

справи. Рішення важливих справ бажано перенести на інший день. Це пов’язано з ймовірністю конфліктних ситуацій і провокаціями з боку недоброзичливців. Разом з тим, цілеспрямованість допоможе вирішити будь-яку поточну проблему. Діяти в цей день потрібно впевнено і обережно, зважуючи всі «за» і «проти».

Робота. Робочими справами рекомендується займатися в звичайному режимі. Спілкування з начальством краще обмежити через можливого конфлікту. Якщо розмови з шефом не уникнути, бажано більше слухати і не сперечатися. Несприятливий час для зміни місця роботи.

Домашні справи. Енергія 3 місячного дня не призначена для ведення домашніх справ. Чи не вистачить сил навіть на маленьку прибирання «по верхах». Будь-яка домашня робота буде виходити погано. Велика ймовірність отримання травми під час прибирання. Сьогодні допускається тільки приготування їжі.

гроші. Не рекомендуються будь-які грошові операції. Великий ризик невдачі при покупці нерухомості, вкладення капіталу. Позичену сьогодні суму можна будь-коли отримати назад.

Любов, стосунки. Небажано вступати в будь-які суперечки зі своєю другою половинкою через можливе сплеску емоцій і невмотивованої агресії. Рекомендується поступатися і не висловлювати категорично свою точку зору – все одно пізніше вдасться домогтися свого. День ідеально підходить для всього нового і оригінального під час близькості. Рекомендується спробувати нові пози або зайнятися сексом в незвичному місці (в машині, лісі).

Спілкування. Непоганий час для спілкування з близькими друзями і родичами. А ось нові знайомства і відносини заводити небажано. У спілкуванні з близьким колом рекомендується більше слухати і стримувати емоції через імовірність сварок.

Подорожі. 3 місячна доба несприятливі для подорожей. Не рекомендуються поїздки на відпочинок, відрядження і навіть покупка квитків для майбутніх подорожей. Велика ймовірність травм, хвороб і незапланованих матеріальних витрат під час поїздок.

Стрижка та догляд за волоссям. У 3 день місячного календаря не рекомендується стригтися. Стрижка може погіршити стан волосся. Це вдалий час для фарбування волосся. Бажано при фарбуванні використовувати натуральні фарби. У цей період не рекомендується експериментувати із зачіскою. Краще залишити волосся розпущеним.

краса і здоров’я. У 3 місячна доба організм чутливий до будь-яких втручань. Тому косметологічні процедури, догляд за нігтями бажано відкласти до більш сприятливого періоду. День підходить для будь-яких фізичних вправ. Через уразливості організму в цей час слід уникати перевтоми і стресів. Корисно попаритися в лазні. Обмежень по харчуванню в цей період немає.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ