Сонник пісіть при всіх. До чого сниться пісіть при всіх бачити уві сні – Сонник

Сонник пісіть при всіх наснилося, до чого сниться уві сні пісіть при всіх? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні пісіть при всіх, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Себе вище всіх

Сонник – Смерть всіх і рай на землі

Сон символізує надію на швидке досягнення мети і вдале їх завершення.

Ваша радість від досягнутого буде затьмарена. -це буде заздрість і ненависть оточуючих. У любові з’явитися серйозний суперник, підступний, пліткар і інтрігант, так само чекає таємницею помсти і зрада в любові. Вас можуть лестощами залучити до небезпечну ситуацію. Але поряд з такими неприємностями чекає приємне відкриття з Вашого минулого. Напевно, Ви втомилися і жадаєте відпочити, втома від безсилля, від відчуттів себе маленькою дитиною і бажання бути вільним. Ваша інтуїція, не може до вас достукатися. Вказується можливість виходу з положення, що створилося, треба згадати свої прикрощі в студентські роки. Може, є дівчина, якій не можете пробачити те, що Ви були у неї не першим? Відчуваються Ваша велика потреба в змінах. У свободі від умовностей, хочеться бути безрозсудним. Стан безконтрольності і вседозволеності при цьому можуть давати Вам відчуття польоту і пишноти життя. Удачі Вам і більше довіряйте своїй інтуїції!

Сонник – Вибух всіх газорозподільних мереж

Школа, Контрольна, Вибухи, Паніка, страх, сльози – і наяву означає своє крайнє Положення (як нікого ‘вчителя’, батька..), Відповідальність (Відповідь по контрольної) і відсутність Досвіду по ситуації (Всі намагалися щось списати), що несподівано виникла наяву.

Зруйнована Школа, розчавлена ​​Газова мережа, зруйнований Магазин, співчуття Спасителя.. – символізує Ситуацію, пов’язану з тотальним руйнуванням, коли змінити Хід подій вже не представляється можливим.

Шкільний Кабінет і найвіддаленіший Вихід, Дірка в паркані, звідки вибігла сновидицей, неможливість Зателефонувати – символізує дві абсолютно протилежні сторони Людини, Видиму (на людях) і невидиму (тіньова сторона, прихована).

І звернути увагу на НЕ-знайому Дівчинку 16 років – це наяву час, період в 16 років.

Сонник – Вигнала в люті всіх випровадив

Сон, як мені здається, має чисто психологічний характер. Ви цілеспрямована людина з сильним характером (стрілець-тигр за гороскопом). Звикли все брати на себе (керуєте машиною уві сні). Але ось вся біда Ваша в тому, що Ви не можете управляти своїми емоціями. Ледь що відразу впадаєте в лють, нервуєте, маєте нетерпимість (поведінка людей в машині). Ваш сон показує Вашу натуру, яка Ви є. Сон-попередження Вам. Ви повинні навчитися стримувати себе, контролювати свою поведінку. Інакше до добра це не доведе.

З повагою до Вас, я.

Сонник – Йшла війна. Я з усіх сил шукала маму

Такий сон міг наснитися сновидицей до втрати зв’язку або взаєморозуміння з мамою в результаті налагодження свого особистого життя, яку сновидицей поставила на перший план.

Мама плаче уві сні сновидицей до Того, що дійсно викличе у матері жаль, до чого сновидицей-то вже готова наяву (вагітна Дівчина, якій скоро народжувати).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ