12 Або 13, чорт забирай Проза

Як говорить Вілсон в книзі «Квантова психологія», то, «що думає розум – придумає, що доводить – доведе».

Чому люди бояться числа 13, чому вони називають його диявольським?

Відомо, що тільки в православних країнах святкують 13 грудня «Новий рік», т.е. останній день року за старим стилем в новому році. «Новий рік» як би настав, але, в той же час, «Старий рік» триває. «Старий рік» живе в «Новому році» ще 13 днів. Фактично в нашій країні, Росії, 13 місяців. Останній місяць довжиною в 13 днів. Називається він січень, але в нашій країні два січня: один довжиною в 13 днів, а інший в 31. Знову ж таки, якщо навпаки прочитати, т.е. цифри переставити, то виходить 13. Ось і виходить, що місяць січень – перевертень.

У багатьох країнах немає числа 13 в розкладах літаків, в назву маршрутів, в назві вулиць: йде 12-лінія, потім 14-лінія. І марно шукати 13-лінію, її – немає! Але Диявола так просто не знищиш! Ні, він завжди знайде країну, місто, площа, – де можна створити своє царство. Природно він вибирає місця скупчення народу. І в цих місцях небезпечно з’являтися. Подружні пари розпадаються. У жінок наступають передчасні пологи. Студенти завалюють сесію. Члени Думи, побувавши в цьому місці, в цей день приймають безглузді закони.

Диявол, – він всюдисущий! Все, все від Диявола, все від нього, проклятого. Досить відвідати якусь площу, названу на честь Леніна. Наприклад, в Хабаровську. Перше, що ти відчуваєш, потрапляючи на площу, це якийсь дискомфорт, наростаючу тривогу, на душі неспокійно, як ніби за нею полює сам Диявол. Починаєш оглядатися і намагаєшся зрозуміти, в чому тут справа. усвідомити, звідки виходить небезпека.

Після реконструкції площі, навколо центрального фонтану, у ліхтарів, на кожному стовпчику стало по 13 плафонів. Взимку фонтан обнесений металевою огорожею, і з кожного боку цієї огорожі між кутовими стовпчиками – 13 стовпчиків. Між кожними двома стовпчиками – 13 металевих прутів. Та ж сама картина і з іншими фонтанами, кожен з восьми фонтанів оточений металевою огорожею вкруговую, і в ній стовпчиків – 13, а між 13 стовпчиками – 13 металевих прутів! Дивацтва архітектора? Ну і смаки, проте, у нього! просто збігу? Та ні, закономірність!

«Спочатку було слово, і слово було від Бога». Скільки копій поламано навколо цього біблійного вислову? Деякі слова і від диявола. Мені так здається. Продовжую дослідження … На площі пам’ятник – це ВОЛОДИМИР ЛЕНІН з металу. Тепер можете порахувати, скільки букв в цьому поєднанні:

ВОЛОДИМИР ЛЕНІН -13.

Сама площа називається «ПЛОЩА ЛЕНІНА» -13.

Сам Диявол гордо дивиться на творіння рук своїх. Згадайте:

вже не існуюче держава – РАДЯНСЬКИЙ СОЮЗ – 13,

гімн жебраків – ІНТЕРНАЦІОНАЛ – 13,
забуте місце Богом – Далекий Схід – 13.
місто, куди засилали на муки каторжан, – ПІВДЕННО-САХАЛИНСК – 13.

пам’ятник на вокзальної площі козачку-розбійника – Єрофій Хабаров – 13,

13-й лінійний Сибірський батальйон заснував військовий ПОСТ Хабаровку – 13.

А 13-а зарплата? Тільки в одній країні таку зарплату могли придумати в Росії.

А скільки букв в поєднанні ВОЛОДИМИР ПУТІН? Ні, ви вже самі підрахуйте.

Наступний рік, це – ЧЕРВОНА СОБАКА – 13.

Стає якось не по собі.
А ось поєднання імен, де кількість букв 12, має вже божественне значення, наприклад:

учитель 12 учнів – Ісус Христос – 12,
великий політик – МИКИТА ХРУЩОВ – 12,
відомий психолог – ПАВЛО БАРАБАШ – 12.
Повинно ж щось в цьому світі бути «СВЯТЕ і ЧИСТЕ» – 12!

Нехай тепер кожен продовжить вважати … ліхтарики …, стовпчики … прутики в своєму місті, і в своє задоволення, а потім … кількість літер у своїх іменах … і в іменах обраних ними депутатів в державну думу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ