10 Самих цікавих фактів про людські імена і різні таємниці

Світ людських імен сповнений найрізноманітніших таємниць, що не дивно. В їх сутності ховається чимало загадок, і всі вони безпосередньо стосуються іменується, його особистості, як такого характеру і відповідно майбутнього. Але є і безліч цікавих фактів про чоловічих і жіночих іменах, про які досить мало людей і зовсім чуло. Власне, про них-то ми і поговоримо&# 8230;

&# 8212; Звучання імені впливає на характер і психіку

Сучасні вчені-фахівці прийшли до висновку, що людські імена, а точніше їх звучання, роблять безпосередній вплив на сутність і психіку. Цей цікавий факт про імена був неодноразово підтверджений. Чим рідше і незвичніше сама назва, тим більше воно уваги привертає до людини, і тим більше руйнівної шкоди воно надає в плані впливу на психологічний фактор носія.

&# 8212; «Забуті» російські імена ніколи не використовувалися на Русі

Ще Олександр Пушкін зазначив, що безліч відомих російських імен, які вважалися рідкісними і забутими, насправді ніколи не використовувалися населенням Русі, а багато хто з них і зовсім вживалися тільки в разі іменування простолюдинів, дітей яких нарікали відповідно до іменослове по Святців, які існували навіть в ті далекі часи. Тепер же, під назвою «рідкісними» і «забутими» починають повертатися в ужиток, але насправді багато з них не були «забуті», бо навіть не вживалися.

&# 8212; Точного трактування імені не існує&# 8230;

Практичне більшість російських звичних сучасних людям найменувань має кілька версій трактування, і в кожній країні, культурі, розшифровує по-своєму, в залежності від специфіки віросповідання населення і особливостей культури. Яка з трактувань по-справжньому вірна, точно не може сказати не один астролог або дослідник.

&# 8212; У США модно давати хлопчикам і дівчаткам імена на честь місць і подій

Вже протягом довгого часу закордоном, а зокрема на Заході, в більшій мірі в Сполучених Штатах Америки, модно давати дітям імена, пов’язані за змістом з фатальними місцями або подіями. Так, актор Траволта назвав сина «винищувачем» (Jet), а футболіст Девід Бекхем і зовсім вирішив охрестити власного сина «Брукліном» (на честь нью-йоркського району, де той був зачатий).

&# 8212; Взяте від батька або матері ім’я не завжди несе позитивну енергетику

Фахівці-дослідники провели кілька цікавих розслідувань, в ході яких ними було доведено, що в більшості випадків, взяте однакове від батька або матері ім’я може негативно позначатися на майбутньому дитини і нести в собі негативну енергетику. Вважається, що таким чином дитина переймає від батька погані риси і прив’язує себе до його долі.

&# 8212; У давнину люди не мали прізвищ

У стародавні часи люди практично не мали прізвищ, в тому числі і на Русі. Перші з’явилися тільки в часи бояр і князів, яким було потрібно закріпити надів за прізвищем, щоб його міг успадкувати спадкоємець. У простих людей були тільки чоловічі та жіночі імена, притому, асортимент їх був неймовірно великий – зустріне повторюється було досить складно.

&# 8212; Дивна італійська закономірність і ім’я Маріо

Цікавий факт про італійських іменах &# 8212; вже багато років на території сучасної Італії спостерігається дивна закономірність. Всі сім’ї з прізвищем Россі називають хлопчиків, які народжуються ім’ям Маріо, притому, не ставлячи перед собою мети асоціювати дитини зі знаменитістю.

&# 8212; Сумісність чоловіка і жінки залежить від звучання імені

Психологи і астрологи відносно недавно зійшлися на думці, що на сумісність між половинками пари сильно впливає звучання їх іменоформ. Зокрема, було доведено, що сильна несумісність виникає у випадках, коли однією з половинок всього лише не подобається вимовляти ім’я статевого партнера.

&# 8212; Людина без імені

У США був колись зафіксований єдиний і не повторившийся досі випадок, коли людина на все життя залишився без імені з вини батьків. Вони не змогли зійтися на єдиній варіанті, і вирішили дати дитині шанс в дорослому житті самому вибрати собі ім’я – але той подорослішав і вирішив залишитися без нього. &# 171; Безіменного&# 187; звали просто Гейтвурд&# 8230;

&# 8212; Від імені залежить майбутнє іменується людини

Астрологи прийшли до висновку і вже неодноразово довели, що від людського імені, якщо буде чоловічим або жіночим, залежить доля і майбутнє нареченого їм. Зокрема, сильний вплив надає не так саме ім’я, як його символіка, в число якої входить планета-покровитель, металевий символ, і навіть камінь-талісман&# 8230;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ