10 Реальних причин скасувати намічену весілля

Кожна дівчина ще зі школи мріє про те, як «вийде заміж за принца». З таким же трепетом вона чекає появи гідного чоловіка і бажаного пропозиції руки і серця, однак давати поспішний відповідь на найголовніше питання в житті не варто. Потрібно зважити всі «за» і «проти», щоб визначитися, чи дійсно варто виходити заміж за цю людину. Не виключено, що можуть виникнути моменти, які вказують на те, що зараз грати весілля точно не варто.

Існує 10 ж причин відмовитися від весілля. І якщо вас турбує хоча б одна з них, усуньте її до того, як вирішите піти під вінець, або відмовляйтеся від весілля ..

позапланова вагітність

Весілля «по зальоту» – це досить часте явище. Чоловік, готовий одружитися тільки через майбутньої дитини не зробить вас щасливою жінкою, та й сам буде нещасний. У наші дні поняття «принесла дитя у пелені» вже не актуальне. Для того щоб у дитини були люблячі батьки їм не обов’язково одружитися. Дбати про добробут свого малюка чоловік може і без шлюбу. А жінка зможе шукати своє щастя далі, не живучи разом з тим, кого не любить. Повірте, дитина від цього тільки виграє.

відсутність визначеності

Якщо вас мучать внутрішні сумніви, чи варто взагалі виходити заміж за цю людину, то є сенс почекати з весіллям. Подумайте, чи зможе цей чоловік фінансово забезпечити сім’ю, чи стане він вашою опорою. Відповідайте собі на всі виникаючі в голові питання, поки думаєте над остаточним рішенням.

невирішені питання

Визначаючись з датою весілля, списком гостей і вибором сукні, варто подумати про те, чи вирішені всі питання, пов’язані з майбутньою спільним життям. Чи є у вас житло? Як будуть розподілені сімейні обов’язки? І взагалі, який ви бачите майбутню сім’ю. Про все це важливо подумати заздалегідь, щоб потім не вийшло неприємних сюрпризів.

Жіноча інтуїція

У багатьох жінок сильно розвинене шосте відчуття, і, якщо навчитися слідувати його підказкам, можна отримати правильну відповідь на будь-який життєво важливе питання. Якщо ви нутром відчуваєте, що не все так гладко, як здається, варто зрозуміти, з чим пов’язані ці передчуття. Краще перенести одруження, щоб не вийти заміж не за того чоловіка і потім не шкодувати про це.

Чи справді це шлюб по любові?

Перш чим вступати в шлюб з чоловіком, є сенс переконатися в щирості і чесності його намірів. Подумайте, чи впевнені ви в глибині почуттів майбутнього чоловіка, в його відданості і готовності зберігати подружню вірність. Ви точно знаєте, що він зацікавлений в вас, а не в вашому високий соціальний стан і матеріальне благополуччя? На жаль, але ці проблеми зараз не рідкість, тому підстрахуватися не завадить.

чужий вибір

На дворі вже не Середньовіччя, але в деяких сім’ях досі батьки самі підбирають для дочок майбутніх чоловіків або просто нав’язують їм своїх кандидатів, влаштовуючи з ними побачення і романічні зустрічі. Перш чим піддатися тиску пап, мам або бабусь, подумайте, чи дійсно ви будете щасливі з цією людиною. Бажання стати дружиною конкретного чоловіка повинно виходити тільки від самої жінки.

З бухти-барахти

Нерідко під впливом пристрасті і поривів почуттів закохані спонтанно вирішують одружитися. Часто після весілля з’ясовується, що вони абсолютно не підходять один одному для сімейного життя. Буває і таке, коли жінка може просто не встояти перед красивим кільцем. Бажаючи побачити його у себе на пальці, вона погоджується на шлюб з малознайомим чоловіком. В такому випадку є сенс взяти час на роздуми і, дізнавшись обранця краще, дати йому остаточну відповідь.

пора заміж

Слов’янські жінки не люблять довго «сидіти в дівках» і після 25 років прагнуть скоріше вискочити заміж, щоб просто не відчувати себе гірше інших. Одружуватися тільки тому, що всі подруги вже заміжні дуже нерозумно. Не варто сподіватися на те, що любов прийде з часом. Так трапляється не завжди. Найчастіше в такому шлюбі обоє нещасні і через це він може швидко розпастися, завдавши глибокі душевні рани і вам, і партнеру.

занадто різні

Протилежності дійсно притягуються, але побудувати сім’ю людиною з зовсім іншими життєвими цінностями і поглядами дуже складно. Якщо навіть саме поняття «сімейне життя» викликає у вас купу розбіжностей, то для початку варто вирішити хоча б такі важливі питання, як: «Де жити? Скільки дітей народжувати? Хто буде забезпечувати сім’ю?», А вже потім займатися плануванням весілля.

Може це і не любов зовсім?

Почувши заповітне пропозицію, є сенс переконатися в істинності власних почуттів. Прислухайтеся до того, що говорить вам серце. Чи дійсно ви любите свого чоловіка? Чи хочете ви провести поруч з ним решту життя? Чи мрієте ви народити йому дітей і разом їх виховувати? Якщо хоч трохи сумніваєтеся в глибині своїх почуттів, краще дати їм час зміцніти. Якщо ж ви, навпаки, мрієте цим чоловіком, то погоджуйтеся на заміжжя і будьте щасливі!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ