10 Способів залишатися при здоровому глузді працюючи вдома – Кар’єра

Безліч рекомендацій по продуктивності фокусуються на копіюванні офісного середовища, її правил і графіка роботи. Але офіс розрахований на масове звернення. Перш за все, слід з’ясувати, яка ваша власна ідеальне середовище і створити її.

Ось кілька порад щодо підвищення власної концентрації і продуктивності, а також турботи про себе.

Почати з малого

Хоча в цьому списку 10 порад, не йдіть всім з них, особливо одночасно. Неможливо змінити спосіб життя за одну ніч, якщо намагатися зробити занадто багато, ми перенавантажуємо мозок і повертаємося до того, з чого почали.

Інтегрувати наступний навик можна тільки після того, як одна невелика зміна вже стало частиною вашої звичного життя. Це набагато ефективніше в довгостроковій перспективі, навіть якщо в даний момент потрібно більше часу, щоб відчути бажані результати.

Не треба надягати костюм

Зміна одягу після сну налаштовує на робочий лад. Але немає причин надягати костюм, якщо ви не хочете. Носіть те, що вам зручно, в іншому випадку дискомфорт буде відволікати вас. Йдеться більше про ритуалах, чим про соціальні очікуваннях. Можна просто перейти від «нічний піжами» до «денної піжамі».

Знайти своє місце

Немає великої необхідності організовувати свій «офіс» в одному кутку і не вилазити звідти весь день. Можливо, набагато продуктивніше виявиться розподіл “робочого місця” по всьому периметру квартири: приймати дзвінки в своєму “офісі”, розробляти план і розклад за кухонним столом, робити відеодзвінки в вітальні, проводити мозковий штурм на балконі, а відповідати на листи в спальні.

Доступність цих різних середовищ протягом дня не тільки допомагає зосередитися на роботі, але і допомагає підтримувати працездатність.

змінити графік

Можливо, по понеділках у вас проходить планерка з колегами по відеозв’язку і це стимулює вашу працездатність. Якщо таке спілкування залишає вас більш енергійним і творчим, організуйте такі “мітинги” в інші дні. Зверніть увагу на те, як ви себе почуваєте в перебігу дня і використовуйте цю інформацію для складання свого оптимального розкладу.

Пити воду і рухатися

Якщо вам не вистачає посидючості сидячи вдома проводити самостійно регулярні тренування, то боротися з відсутністю фізичного навантаження допоможуть встановлені ритуали. Наприклад, можна присідати поки готуєте, робити підскіки поки йдете в туалет, або

дроблення часу

Поділ свого робочого часу на блоки, кожен з яких присвячений одній конкретній задачі – популярний прийом серед експертів в області продуктивності. Для цього потрібно розділити складні завдання на більш дрібні, для кожної виділити часовий інтервал в 30–60 хв, і розставити їх в порядку черговості. Дотримуйтесь раді вище, щоб визначити, коли у вас є енергія і розумова зосередженість, для виконання певних завдань.

Коли прийде час для блоку, вимкніть усі повідомлення і месенджери. Встановіть таймер і працюйте, поки він не просигналить. Зробіть перерву перш, чим повернутися до того ж або іншому завданням.

Потрібен час, щоб з’ясувати, що працює особисто для вас, інтегрувати це, налаштувати і усунути будь-які помилки.

Налаштуйтеся на свої емоції

Якщо ви відчуваєте себе пригніченим, знайдіть час, щоб визначити джерело таких відчуттів. Можливо, вас просто засмутив безлад на робочому столі. Такий аналіз допомагає знайти опору і зробити те, що відбувається навколо більш зрозумілим.

продуктивний перерву

Зробити перерву і виконати якусь роботу по дому. Всього 15 хвилин, проведених в прибиранні, закриють три пункти: мозок відпочине, в квартирі стане трохи чистіше і ви злегка заряд енергії.

Змінити свій образ думок

Думки про дефіцит викликають стрес, а стрес підриває продуктивність і концентрацію уваги. Спробуйте змінити своє мислення з ‘Я повинен виконати всю цю роботу з 8 до 11 години» на «У мене є 24 години на добу, щоб працювати, і мені потрібно всього лише 3 години».

Будьте поблажливі до себе

завищені очікування “Я впораюся з усім прямо зараз” – небезпечна затія, так як реалізовуються не завжди, що підриває віру в свої здібності. Встановлюйте реалістичні завдання.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ